Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה למחשבה. באיזה תנאי האוטו יצרוך יותר דלק?!

Astro Power
שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי שאלה שקצת מטרידה אותי שאם אני ידע את התשובה בדיוק אני ידע איך להתנהג עם האוטו גם.

מי שלא יודע יש לי גולף 92 1300 (50 כוחות סוס :roll: ) ידנית קרבורטור.

עכשיו נגיד יש עלייה מסויימת.......

מצב ראשון: אני עולה אותה בהילוך 4...... לוחץ בדוושה עד הסוף האוטו על 2800-2500RPM.

מצב שני: אני עולה את העליה בהילוך 3..... לוחץ בדוושה עד הסוף והאוטו על 4000-4300RPM.

באיזה מצב האוטו יצרוך יותר דלק ?! זה מטריד אותי באמת......

תודה

תמיר

עריכה:תוקן

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה בהילוך שלישי עם נגיעה קלה על הדוושה שיגיע רק עד 3000 סל'ד בערך.

כי הילוך רביעי יהיה באמת פחות סל'ד אך בגלל שזה קרבורטור מעצרת הדלק פתוחה יותר ויסרף יותר דלק.

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה בהילוך שלישי עם נגיעה קלה על הדוושה שיגיע רק עד 3000 סל'ד בערך.

כי הילוך רביעי יהיה באמת פחות סל'ד אך בגלל שזה קרבורטור מעצרת הדלק פתוחה יותר ויסרף יותר דלק.

תודה רבה.

תמיר

קומפננט חדש בשקיות למכירה !: 400 שקלים.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=59552

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7137 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...