Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב ההודעות. בנצי שוכח. הגיבוב זוכר

razmel

פוסטים מומלצים

למה בפח רגיל אין לשלט הזה משמעות? אי אפשר להיות טמבל בלי לקנות פח ב-1000 שקל?

אני מכיר מספיק טמבלים שאין להם 100 שקל לקנות פח.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32.2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• locomotive

3548

• rupni

2410

• SlowRide

2157

• Danix60

1767

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כאילו חיכית לבדיחה כזו לחזור לגובב?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוחן אשפה (אם אמזון\דואר ישראל לא איבדו אותו)

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוחן אשפה (אם אמזון\דואר ישראל לא איבדו אותו)

יש לזה עלויות אחזקה לא קטנות. מצריך מנוי אצל האינסטלטור ושכנים משת"פים בקומה מתחת.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד שכול ההמבורגרים הכפולים/משולשים/מחומשים עם המיליון תוספות זה דבר מטומטם. אי אפשר לאכול את זה כמו בן אדם נורמלי, זה לא נוח בכלל ומלכלך, ואם יש יותר מדי תוספות ורטבים אז בכלל אין טעם של כלום. כמו כשמערבבים את כול הצבעי גואש ביחד ויוצא צבע קקי - אז ככה עם אוכל.

גם התפלצנויות זה מיותר לגמרי. המבורגר מ 5/8/14/516 נתחים שונים או איזה בשר סופר דופר איכותי...

נשמות זה בסוף נטחן ומוסיפים לזה שיט, זה מיותר. סתם גימיק שעוד מעלה את המחיר למעלה

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לזה עלויות אחזקה לא קטנות. מצריך מנוי אצל האינסטלטור ושכנים משת"פים בקומה מתחת.
אני לא נתקלתי בבעיות עם צנרת בגלל טוחן אשפה ואני מרכיב כאלו בכל בית.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
אני רוצה להגיד שכול ההמבורגרים הכפולים/משולשים/מחומשים עם המיליון תוספות זה דבר מטומטם. אי אפשר לאכול את זה כמו בן אדם נורמלי, זה לא נוח בכלל ומלכלך, ואם יש יותר מדי תוספות ורטבים אז בכלל אין טעם של כלום. כמו כשמערבבים את כול הצבעי גואש ביחד ויוצא צבע קקי - אז ככה עם אוכל.

גם התפלצנויות זה מיותר לגמרי. המבורגר מ 5/8/14/516 נתחים שונים או איזה בשר סופר דופר איכותי...

נשמות זה בסוף נטחן ומוסיפים לזה שיט, זה מיותר. סתם גימיק שעוד מעלה את המחיר למעלה

מבחינתי בהמבורגר גם הלחמניה מיותרת. תביא 2-3 קציצות שוות עם ביצת עין מלמעלה, כמה חסות מתחת וזהו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה טרנד של הרבה מקומות אבל אי אפשר לשלול איכות.

אני אוכל לפחות 3 המבורגרים בשבוע, מעדיף מקומות שבהם אני יכול להרכיב את מה שאני רוצה, דוגמא נהדרת היא "the counter", בוחר את סוג הבשר, גודל הקציצה, מידת העשייה, סוג הלחמניה, רוטב (שתמיד מגיע בצד) ותוספות.

לסוג הבשר יש משמעות, גם לסוג הגבינה, התוספות בהתאם.

עריכה אחרונה על ידי בנצי

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם בסופו של דבר אתה יכול לתת בהמבורגר ביס כמו בן אדם.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, הרעיון הוא להרכיב משהו שלא נוזל ומתפורר, אני גם לא נסחף עם מה שאני שם בפנים, אם זה בקר אז הלחמניה תהיה בריוש או בייגל, טיפה חזרת או חמאת שום, חמוצים, ביצה קשה ופרוסת עגבניה.

הבשר מדיום או מדיום רר, כשהכל טרי זה תענוג אמיתי, גם למדתי ללכת על קציצה של גג 200 גרם.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קניתי פח זבל באלף שקל. אין לי מושג אם זה טוב או רע.

סלואורייד קנה פח ב-1000 ש"ח. את סלואורייד תפרו.

אל תהיו סלואורייד.

https://www.amazon.co.uk/Brabantia-Touch-Plastic-Buckets-L-Platinum/dp/B073ZJC2C7/ref=as_li_ss_tl?_encoding=UTF8&ref_=ox_sc_act_image_1&smid=A3P5ROKL5A1OLE&th=1&linkCode=sl1&tag=ineeditnow-21&linkId=66d97532aaba56c1ab027837fc68adf1&language=en_GB&psc=1

וכן, כרגע מופיע שהפח לא נשלח. אבל הוא היה נשלח עד לפני חודש.

זה דווקא דיי להיט בקבוצות אמאזון למינהן.

You may kiss the bride.

בא לשאול על חשבון בנק, יצא נשוי. קארספורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...