Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שטיפה עם צינור, ONR, כפפה, ספוג ומה שביניהם

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מבחינתי הפוסט הזה הוא ביקורת על כמה מוצרים שהשתמשתי בהם לראשונה היום.

בשעה 12 הורדתי צינור לראשונה מקומה רביעית לחניה, הכנתי3 מטליות מיקרופייבר של CHEMICAL, שפריצר לחץ עם כ-70 מ"ל ONR ו-2 ליטר מים, דלי אחד עם 70 מ"ל ONR ו-7 ליטר מים ודלי שני רק עם מים, כפפת Chemical Guys Premium EXTRA Thick Wash Mit , חומר ניקוי ג'אנטים אקולוגי של מישלן ומברשת ייעודית לג'אנטים, כמובן המון מטיבציה ומצב רוח טוב.

-התזה ראשונה והרטבה של כל גוף הרכב.

-מעבר עם השפריצר על כל הרכב כולל המתנה 5 דקות.

-טבילת הכפפה בדלי התערובת ויאללה לעבודה, מעבר פעם, מקסימום פעמיים עם אותו צד של הכפפה על פאנל כלשהו ואחרי זה טבילה במים, הוצאה, וחוזר חלילה.

באמצע הפאנל הייתי הופך את הכפפה (מעלה-מטה) כדי לא לעבור עם אותו צד של הכפפה על כל הפאנל.

-שטיפה באמצעות צינרו מים.

-ייבוש עם מטלית מיקרופייבר.

-התזת החומר לג'אנטים, מעבר עם המברשת ושטיפה מהירה הותירו אותם מבריקים.

ONR: חומר קל לשימוש, ללא קצף, אחרי המעבר עם הכפפה בעצם לא נשאר זכר ללכלוך והיה הרבה לכלוך!!!

מאוד מרוצה מהחומר מה גם שהלכה כמות מאוד קטנה ממנו (כוס וחצי במדידת כוס חד פעמית).

צינור מים: אין תחליף לשטיפה עם צינור! אני עובר על מה שאני רואה לנכון לעבור, שום דבר אוטומטי...הכל יוצא נקי ובלי תלונות ומינימום סווירלס.

מיתוס ההערות מהשכנים:

אמנם לא שכנים, אך במהלך השטיפה כשאני ליד הרכב עם 2 דליים, כפפה ענקית לידי ואני עובד על הרכב מגיעים 2 חבר'ה צעירים, מביטים אל מוצא הצינור מהקומה הרביעית ושוב מביטים בי, שוב לצינור ושוב בי ומישהו אומר לחבר שלו "וואלה הוא משוגע אני בחיים לא הייתי מעביר צינור, ייאללה הולך לשטיפה וזהו", וזה נאמר בטון מזלזל משהו (: לא התייחסתי והמשכתי בהעמקת ההתמכרות.

-מטלית המיקרופייבר של chemical (כן כן אותה מטלית צהובה עם גבול שחור מסביב) היא מדהימה!!!!

מטלית אחת ו-5 דקות בלבד לצורך ייבוש רכב שלם. היא סופגת המון ופשוטה לשימוש, פשוט מניחים אותה על רכב רטוב ומושכים אותה והיא משאירה אחרי שובל ייבש לחלוטין.

לקחתי איתי 3 מטליות אבל אז הבנתי עם מה אני מתעסק ושמרתי את 2 האחרות לפעם אחרת.

-אכזבת היום: כפפת שטיפה! :cry:

במהלך השטיפה, לאחר 2 טבילות בלבד, הבחנתי שהתפר בכפפה מתחיל להפתח ובטבילה הרביעית הוא נקרע לחלוטין.

זה הפתיע אותי, הכפפה הוזמה מ-VIX.

אם דין זוכר, מישהו מבאר שבע הזמין גלון של ONR וכפפת שטיפה.

הנחתי את הכפפה בצד ולקחתי את ה"ספוג מיקרופייבר" של אמריקן איגל ובבושת פנים המשכתי לשטוף את כל הרכב מבלי שנפרם אפילו תפר אחד, מבינים? chemical guys? אמריקן איגל הידועים לשימצה? זה המצב!

-חומר לג'אנטים MICHELIN. זו לא פעם ראשונה שאני משתמש בו ומלבד היותו חומר ניקוי מסוג NO RINS, הוא מוריד הרבה, משאיר ג'אנט נקי ואני מרוצה ממנו לא בפעם הראשונה.

זהו....אשאיר לכם את התגובות...מיד מעלה את תמונת הכפפה הקרועה.

img0647nb.jpg Uploaded with ImageShack.us

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע שנהנית

בקשר לכפפה - יכול להיות שהיא הייתה פגומה מהמקור, ניראה לי שכבר מישהו רשם משהו דומה שקרה לו.

בקשר לONR ולמגבת הצהובה - אכן בשימוש עם ONR הרכב לא רטוב כול כך בסוף השטיפה ולכן היא סופגת מצויין, יש לי אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכפפה של CG מעולה אבל לצערי כמו עוד כמה חבר׳ה פה היא גם נקרעה בתפר לאחר כיבוס שלה עוד לפני שיצא לי להשתמש בה.

הוצע לי ע״י המפיץ שקניתי ממנו לקבל כפפה חדשה אך עליי לשלם מחיר מלא על משלוח , לא הסכמתי.

IMG_0814.jpg

Audison Bit 10 | Dynaudio Esotar E650 + Scanspeak D3004| Arc Audio 4200SE | Dynaudio Esotar 1200 | JL Audio HD 750/1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני הזמנתי כפפה כמו שלך, וקיבלתי שדרוג חינם לכפפה הטובה יותר, שהיא הגיע ראיתי שהיא פגומה (התפר+הדבק התחילו להיפרד מהכפפה), החלטתי להשתמש בה כי זה לא היה נראה לי כמו משהו כ"כ נורא, מאוחר יותר הבנתי את הטעות, כעבור כשתי שטיפות רק חצי מהכפפה הייתה מחוברת ליד, למרות כל זאת החלטתי לא ליצור קשר עם vix ולדרוש כפפה חדשה כי את הכפפה קיבלתי בחינם (חצי חינם), למרות כל זאת, דין ראה את אחת התגובות שלי שבה ציינתי את הפרט הזה וביקש ממני לשלוח בכול זאת את הפרטים שלי למשלוח כפפה חדשה, טוב שהזכרת לי אני הולך לאסוף אותה כרגע.

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צילמתי לפני....כתבתי את ההודעה אחרי השטיפה ולפני הווקס, לקחתי לי כמה דקות הפסקה אז ניצלתי את זמן.

יצא יפה מאוד, אני מתרשם שהיה שווה להשקיע בחומרים יקרים על מנת לקבל תוצאות ממש טובות.

רגע ארד לצלם :twisted:

אגב בקשר לכפפה, אני לא כיבסתי אותה כלל, לקחתי אותה כמו שהיא, ירדתי למטה ואחרי ממש 2 דקות בערך שליש תפר היה בחוץ, מאכזב!

עריכה: נוספו התמונות של אחרי.

img0658wa.jpg Uploaded with ImageShack.us

img0656c.jpg Uploaded with ImageShack.us

img0654fkq.jpg Uploaded with ImageShack.us

img0458vk.jpg Uploaded with ImageShack.us

img0653ws.jpg Uploaded with ImageShack.us

img0657ld.jpg Uploaded with ImageShack.us

img0655llf.jpg Uploaded with ImageShack.us

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות מצוינות, יפה מאוד!

לעניין הכפפה, כנראה שקיבלנו משלוח תקול מעט, כיוון שאתה המקרה השלישי של כפפה שנקרעת מהר מדי.

אשמח אם תשלח לי את הכתובת שלך בהודעה פרטית, ואשלח לך כפפה חדשה.

יאמר דבר אחד לזכות Chemical Guys (שהשוית אותם לאמריקן איגל), שהם לא מייצרים את הכפפות הללו אלא קבלן חיצוני מייצר עבורם.

מחכה להודעה ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוצאות מצוינות, יפה מאוד!

לעניין הכפפה, כנראה שקיבלנו משלוח תקול מעט, כיוון שאתה המקרה השלישי של כפפה שנקרעת מהר מדי.

אשמח אם תשלח לי את הכתובת שלך בהודעה פרטית, ואשלח לך כפפה חדשה.

יאמר דבר אחד לזכות Chemical Guys (שהשוית אותם לאמריקן איגל), שהם לא מייצרים את הכפפות הללו אלא קבלן חיצוני מייצר עבורם.

מחכה להודעה ממך.

תודה רבה....אעשה זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיף לראות עוד סופרמיני אדומה פה :wink:

סתם שתדע, לפני שקניתי את האיביזה לפני שנה נורא רציתי אוטו יפני בהמשך למסורת של הסיריון 99 שלי....הלכתי לסוכנות סוזוקי כי חלמתי על הסוויפט. לצערי המחיר עליה היה באותו זמן 105K שקל.

זה היה לפני התקופה שנכנסו המנועים של 1.2 והגירים הידניים והיתה נפילת מחירים רצינית לסביבות ה 70K שקל.

אגב עכשיו יש גם ניסאן מייקרה ב 69,900 .....איפה היו היפניות האלה לפני שנה, איפה??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3988 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...