Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק דיטיילינג - קניה, מכירה והחלפה של ציוד משומש לדיטיילינג, שטיפה, וניקיון לרכב

פוסטים מומלצים

מקפיץ שוב מגבות לכלל שימוש פנים /פלסטיקה / עור / הסרת ווקסים ופולישים מחיר סיטונאות 3.5 שקל מגבת

נשארו 72 יחידות יש אפשרות להזמין עוד....

uploadfromtaptalk1430160658765.jpguploadfromtaptalk1430160683617.jpguploadfromtaptalk1430160713962.jpguploadfromtaptalk1430160745930.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקווה שאני מפרסם את זה במקום הנכון:

מחפש לקנות טסות (צלחות) של טויוטה, כלומר, שיהיה מוטבע עליהם הסמל של טויוטה, לא מדבקה ולא פטנט אחר.

מידה R15.

מצב - כמה שיותר טוב. ללא שברים וללא שריטות רבות.

עדיפות לאיזור הדרום, המחיר שלהם לא גבוה אז לא יהיה כדאי לנסוע בשביל זה למרכז.

אם מישהו באיזור הדרום מוכר במחיר אטרקטיבי שייצור קשר בפרטי.

אני חושב שיש לי מקוריות של טויוטה קורולה

צור איתי קשר (אני גם באר שבעי)

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למכירה אוטם מנזרנה PL

ושני בקבוקים ליטר של ONR כחול.

[ATTACH=CONFIG]420316[/ATTACH]

למעוניינים, אזור מרכז - ראשון, רחובות, חולון, בת ים, תל אביב, לפעמים גם לוד וירושלים

הקפצה

Sometimes one middle finger isn't enough to let someone know how you feel. That's why you have two hands

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ.

2 מכונות פוליש למכירה, ברגע שאחת תימכר השניה תשאר.

1. das 6 pro במצב מעולה עם פלטות 3 5 6 ב750.

2. ה das החדשה 21e. עובדת על אורביט של 21 כמו הרופס ביג פוט. חדשה בקופסא ללא שימוש עם פלטות 5 6 במחיר עלות שיצא לי 1200 שח.

מתל אביב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקפיץ שוב מגבות לכלל שימוש פנים /פלסטיקה / עור / הסרת ווקסים ופולישים מחיר סיטונאות 3.5 שקל מגבת

נשארו 72 יחידות יש אפשרות להזמין עוד....

[ATTACH]421339[/ATTACH][ATTACH]421340[/ATTACH][ATTACH]421341[/ATTACH][ATTACH]421342[/ATTACH]

מקפיץ נשארו פחות מ50 מגבות ...

אפשרות למשלוח בדואר 20 שקל בערך עלות משלוח (תלוי במשקל(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

G-techniq P1 nano polish - פוליש רב שלבי במוצר אחד, מתאים לעבודה ידנית וגם מכונה, משלב יכולת חיתוך טובה ופיניש גבוה. 85% מבקבוק של 100 מ"ל. 50 ש"ח.

עדין רלוונטי.

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...