Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לעשות שיעורי נהיגה "ביתיים"?

Opel Astra GSI
שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קריטריונים מסויימים? כמו לדוגמא - שההורה הוא בעל רשיון מורה לנהיגה בתוקף והרכב מוגדר ברשיונות ובביטוח כרכב המיועד ללימוד נהיגה?

גם אני בדעה דומה...

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שיש אפשרות לעשות רישיון עם אחד ההורים בתנאי:

1. לא היו להם עבירות

2. הם מעל גיל 24 ויש להם רישיון מעל 5 שנים

אם מישהו מגיע לגיל 17 ורוצה להוציא רשיון נהיגה, ואמא שלו נניח מתחת לגיל 24, אז כנראה שהיא לא תוכל ללמד אותו נהיגה.

אם אמא שלו מתחת לגיל 24 - וילדה אותו כשהיתה בת 3, או 4, או 5, אז אבא שלו אמור להיות בכלא...

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו מגיע לגיל 17 ורוצה להוציא רשיון נהיגה, ואמא שלו נניח מתחת לגיל 24, אז כנראה שהיא לא תוכל ללמד אותו נהיגה.

אם אמא שלו מתחת לגיל 24 - וילדה אותו כשהיתה בת 3, או 4, או 5, אז אבא שלו אמור להיות בכלא...

:roflmao:

אלוהים נמצא בפרטים הקטנים :mmangel:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נסגור את העניין הזה כלא כדאי ועם הרבה כאבי ראש , אם הוא בכלל אפשרי ...

עדיף לנהוג כמו בני אדם לגשת לטסט בשיעור 28 - 30 לעבור ראשון או שני ולשלם את ה 4K-5K

האלה .

ואם נשאר אז לעשות קורס :-D

Mitsubishi Colt 2003

תמונות : http://www.pbase.com/dannir/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו נסגור את העניין הזה כלא כדאי ועם הרבה כאבי ראש , אם הוא בכלל אפשרי ...

עדיף לנהוג כמו בני אדם לגשת לטסט בשיעור 28 - 30 לעבור ראשון או שני ולשלם את ה 4K-5K

האלה .

ואם נשאר אז לעשות קורס :-D

למה? אם זה אפשרי, אני מאמין שאב אחראי ילמד את בנו נהיגה טוב יותר ממורה נהיגה ממוצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה? אם זה אפשרי, אני מאמין שאב אחראי ילמד את בנו נהיגה טוב יותר ממורה נהיגה ממוצע.

האבא ילמד נהיגה

המורה ילמד לעבור טסט

זה כל ההבדל.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולכם טועים!! מותר ללמוד נהיגה עם אחד ההורים, בתנאי שקונים דוושות מתאימות וההורה עומד בקריטריונים מסוימים.

רוני

גם המורה נהיגה שלי בזמנו אמר,מותר וזה בחוק אבל...צריך לעבור שלבים מסוימים...(לא כמו שאשפוז אמר,שגם יכולים לעזור:-) )

זה שזה לא מוכר לא אומר שזה אסור!!!

צביקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משעשע ביותר :) כל כך מצחיק שהייתי חייב לספר לחברה שלי, היא צחקה לשניה ואמרה לי:

"חתיכת דבילון... אצלך במשפחה זה היה יכול להיות..."

ואז נפל לי האסימון... אבא שלי התגרש והתחתן עם אמא שלי כשאחי הגדול היה בן 15 ואמא שלי בת21...

תיאורטית היא לא הייתה יכולה ללמד אותו נהיגה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די לתפוס אותי בכל מילה, אז לא פירטתי! ה"מורה" לא חייב להיות הורה, יכול להיות גם חבר(וכן תתפלאו יש כאלו שהם בני 24)

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, זה אפשרי.

התנאים הם:

הדרכת קרוב משפחה מדרגה ראשונה.

קבלת היתר ממשרד הרישוי.

שלוש שנים אחרונות ללא פסילת רשיון או עבירת תעבורה\ תאונה.

התקנת ציוד מתאים ברכב ההדרכה.

ביטוח מיוחד גיל מינימלי להדרכה 21.( כאן ישנו בעצם אבסורד כיוון שע"פ הת'נה אדם בגיל 21 יכול להדריך נהיגה אך לא יכול להיות מלווה של הנהג החדש שאותו הדריך.. יתכן שהתקנה שונתה)

ההדרכה תהיה ללא כל שכר או תמורה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אסור. אם זה היה מותר, זה היה נפוץ.

לימוד נהיגה על ידי אחד ההורים מותר במדינות מסויימות בארצות הברית וגם שם הוא לא נפוץ.

מה הקשר בין השכיחות לחוקיות?

החולמים הגדולים אינם מגשימים את חלומותיהם, הם מתעלים עליהם - אלפרד לורד וייטהד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7194 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...