Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים במידה והרמזור תקוע למעלה מ- 15 דקות על אדום?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל פעם אני שואל את עצמי מחדש- משהו שנמצא בחוץ, בגשם, לא חשבתם לעשות אותו עמיד במים??

זה כל התשתית מסביב ולא רק הקופסאות בקרה.

מספיק שיהיו מספר חוטים חשופים וכל טיפה של גשם תקצר את כל הצומת.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על סמך מה אתה מבסס את זה?

אתה יכול לתאר לעצמך מצב ששוטר יגיע לצומת ובמקום להכווין את התנועה שנתקעה יתעסק ברישום דוחות?

יש לציין שלאורך כל הזמן שהייתי שם (כעשר דקות) לא הגיע או עבר ולו שוטר\פקח אחד (תחנת המשטרה נמצאת כ-200 מטר מן הצומת, בנוסף בצומת הספציפית הזאת יש מצלמה של העירייה).

חבל - היה לי את זה מתועד במצלמת הרכב, אבל סביר להניח שזה כבר נמחק כי עברו כבר מספר ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* לגבי מזג האוויר/קור: "פה"=קנדה, הטמפ' בימים האחרונים נעה בין 15-20 מעלות מתחת לאפס. אין לי ספק שהקור בארץ לא אמור לשבש פעילות של רמזורים. או של כל דבר אחר לצורך העניין

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוב את פרטי הארוע - בלי להתלהם ובלי להאשים מראש - על דף הפייסבוק של המשטרה. המפכ"ל הנוכחי שם דגש גדול על נושא השרות לאזרח ודף הפייסבוק הוא ערוץ מצויין לתקשר אם המשטרה

בנוגע לשאלה מה לעשות באותו רגע - במידה ואפשר לפנות לכיוון אחר, במקרה זה שמאלה ואז לעשות פרסה ולחזור. אם אי אפשר וממש להתקשר למשטרה להודיע על התקלה, לקחת את שם השוטר\ת שעונים לך ולעבור באדום ממש ממש בזהירות. מי שרוכב על אופנוע נתקל בבעייה הזו הרבה פעמים, בגלל שהאופנוע לא מפעיל חיישנים של רמזורים רבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לתאר לעצמך מצב ששוטר יגיע לצומת ובמקום להכווין את התנועה שנתקעה יתעסק ברישום דוחות?

יש לציין שלאורך כל הזמן שהייתי שם (כעשר דקות) לא הגיע או עבר ולו שוטר\פקח אחד (תחנת המשטרה נמצאת כ-200 מטר מן הצומת, בנוסף בצומת הספציפית הזאת יש מצלמה של העירייה).

חבל - היה לי את זה מתועד במצלמת הרכב, אבל סביר להניח שזה כבר נמחק כי עברו כבר מספר ימים.

חד משמעית כן, אני יכול לראות מצב כזה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דבר שתמיד נפלא מבינתי להבין: כיצד יכול להיות שבכל ארצות הקור הרמזורים מתפקדים היטב בכל ימות השנה, ואילו רק כאן, המדינה שבה החורף נראה יותר כמו הקיץ שלהם, כשהטמפ' רק יורדת מתחת ל-15 מעלות הרמזורים מתחילים להשתגע?

למישהו יש הסבר לתופעה הזאת?

בדיוק מאותה סיבה שכל שנה לדוגמא אנו "מופתעים" שאיילון מוצף, או שחצי דרום תל אביב הופכת לוונציה.

ושלא נתבלבל, כל שנה מע"צ והרשויות המקומיות מתקנות, משפרות, מפנות ניקוזים, ובחורף הבא, נחש מה....

ככה זה שעושים עבודות חפלפ, מעסיקים את חברת "יהיה בסדר" קבלנות והנדסה, ובמשך השנה חברת "שמתי בנד, זה כבר יחזיק..."

עושה ביקורות שוטפות.

במה אני מתגלגל ?

פורד פוקוס 2012

פורד פיאסטה 2012

פורד מונדאו 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעית כן, אני יכול לראות מצב כזה.

אתה צודק, איך לא הבנתי את זה קודם.

אחד מצירי התנועה המרכזיים בראשון לציון, מאות אם לא אלפי נהגים תקועים ברמזור שמסרב להתחלף - והשוטר במקום לווסת ולנקז את התנועה, הוא עוצר אותם אחד אחד ומחלק דוחות לכל אלפי הפושעים שבחוצפתם בחרו להתעלם בגסות מהחוק, וסוגר את החור התקציבי של מדינת ישראל לעשור קדימה.

אולי אני ואתה לא חיים באותו היקום, אבל בבועה הקטנה שלי אני לא רואה את זה קורה - אז בוא נסכים שלא להסכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דבר שתמיד נפלא מבינתי להבין: כיצד יכול להיות שבכל ארצות הקור הרמזורים מתפקדים היטב בכל ימות השנה, ואילו רק כאן, המדינה שבה החורף נראה יותר כמו הקיץ שלהם, כשהטמפ' רק יורדת מתחת ל-15 מעלות הרמזורים מתחילים להשתגע?

למישהו יש הסבר לתופעה הזאת?

הקיץ העצבני מייבש את הגומיות שאוטמות את הארונות חשמל וכו' וכשמגיע החורף המים חודרים. זה פלוס תחזוקה נמוכה זה מתכון נהדר לבעיות רמזורים.

:turn-l:מכונאי וחשמלאי אופנועים מוסמך :turn-l:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

[עדכון] ובפינה היומית מהיום: מה עושים אם אין בכלל רמזורים, הבלאגן בצומת חוגג ו-2 ניידות מתעלמות?

היום בערב עשיתי את דרכי מנשר לכיוון יקנעם. על כביש 70, ממש בסמוך לקרית טבעון, החלו לרדת גשמי עוז כשהם מלווים בסופות רעמים וברקים מסנוורים במיוחד. מערכת הניקוז לא עמדה בעומס ופשוט קרסה, כך שאני נסעתי גם עם פנסי ערפל קדמיים והאור ערפל אחורי פועלים בנוסף לאורות החזית - ועדיין לא ראיתי כלום בגלל השטפונות. לרגע חשבתי שאני בתוך צונאמי קטן, אבל אז נזכרתי שאני רחוק מהים. ניחא.

כשהתקרבתי לצומת יקנעם עילית, הכל עדיין נראה טוב ויפה - עד שבמכה אחת, כאילו משמיים, הרמזורים הוחשכו מכל הכיוונים, כך ששום אור לא נדלק מלבד תאורת התמרור מעל הרמזור. כנראה המעגל תאורה הפלורוסנטי של תמרורי הרמזור יותר עמיד במים מהרמזורים עצמם.. ואם לא הספקתי להתאושש מהתקרית סמוך לעפולה, נקלעתי למצב הרבה יותר גרוע והפעם לא רחוק משם - ליד יקנעם.

אני לא הייתי ראשון אלא משהו כמו שישי/שביעי, הגשם יורד כאילו סוף העולם מגיע (אולי באמת מגיע?), ובצומת חגג הבלאגן. מה זה חגג, אני חושב ששברנו שיא חדש. כל אחד נדחף מכל מיני כיוונים, אנשים פותחים נתיבים חדשים על האי תנועה, נוסעים נגד כיוון התנועה... אז כמו ישראלי מצוי, החלטתי שאין ברירה והגיע הזמן ללמד את הפאביה הקטנה איך נדחפים גם, אחרי הכל מעל 4 שנים על הכביש ומשהו כמו 50 אלף ק"מ של נסיעות טובות. אז נדחפים שמאלה ומנסים לחצות 4 נתיבים עמוסים, בלי כ"כ הרבה הצלחה יש לציין. קצת רוורס בתוך הצומת בגלל טויוטה עקשנית שנדחפת, פה עקפנו את הסיטרואן שרצתה להמשיך ישר, אהה גם את הסוזוקי שרצתה בכלל להמשיך לתוך בניין 'כוכב יקנעם'. סיוט. ממול על המדרכה עומד הארון בקרה של רמזורי הצומת, ומעליו בדיוק מאיר ברק מסנוור... כאילו מישהו יושב שם מאחור וצוחק עליי.

ניידת משטרה שבאה מכיוון אליקים עם אורות כחולים מהבהבים חותכת אותי, במהירות ובזוויות היגוי כאילו הוא מינימום נהג פורמולה 1. אחרי שהתאוששתי הפעם מגיעה ניידת שברולט סוואנה עמוסה שוטרים ונותת בגז לכיוון אליקים כאילו אין מחר. טוב, לא באמת חשבתם שהם יעצרו ויכוונו את התנועה, נכון? אולי הם מיהרו לאירוע אחר... חתונה אולי.

אז לאחר משהו כמו 10 דקות של נהיגה אתגרית באמצע צומת, הצלחתי להיכנס ליישוב לרמזור הבא, רק כדי לגלות שגם הוא לא עובד, כנראה קשור לאותה הצומת - וגם אז לאחר מעט זמן של ניסיונות תמרון הצלחתי לעלות למעלה לתוך היישוב.

בהזדמנות הזאת רציתי "להודות" שוב למשטרה על ה"טיפול" המסור באירוע. אני מתחיל לחשוב שכנראה המשטרה כ"כ עסוקה, עד כדי כך שפשוט לא רואים אותם בשום מקום (מלבד מאחורי עצים תופסים את העבריינים הכבדים שהעיזו לא להדליק אורות ביום במזג אוויר שמשי או כאלה שנסעו על 120 במקום 90). מה שיותר מעניין זה האם היתה תאונה אח"כ בצומת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגז בצד ימין, תשתמש בו אבאל'ה. חבל על הזמן והעצבים שלך...

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי זה קרה בשעות העומס ברמזור שמאלה לסינימה סיטי ראשל"צ שאתה בא מכיוון ראשון מזרח ופונה ימינה. פשוט פאקינג סיוט ענק! זה חסם שני צמתים בצורה מזעזעת, כי מר ישראל ישראלי לא יחשוב שאם התור לנתיב השמאלה הוא באורך כמעט קילומטר אז לא נוסעים שמאלה לנתיב שלך בירוק וחוסמים עוד נוסעים!!

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4167 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...