Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה עושים במידה והרמזור תקוע למעלה מ- 15 דקות על אדום?

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בשעה 07:50 נסעתי על כביש 65 מעפולה לכיוון צומת מעונות הסטודנטים של מכללת עמק יזרעאל, והתמקמתי באחד הנתיבים מתוך 2 הפונים שמאלה לכיוון כפר גדעון (כביש 60). אני הייתי שני, מלפניי עמדה סיטרואן פיקאסו.

לאחר מס' דקות בודדות התברר שהרמזור נתקע על אור אדום, מה שגרם לפקקי ענק מהצומת הנ"ל ועד עפולה עצמה. התנועה בכל שאר הנתיבים זרמה בחופשיות, הם קיבלו אור ירוק...

חייב לציין את ההתנהלות הבזויה של משטרת התנועה או מי שאחראי על הרמזורים - למרות שנהגים הודיעו להם כמה וכמה פעמים לא שלחו אף אחד לתקן את התקלה או לכוון את התנועה. יש לציין כי ניידת מתנ"א מסוג טויוטה קרינה היתה עסוקה בנתיב הנגדי בלתפוס "עבריינים" שנוסעים 120 במקום 90 עם אקדח לייזר. בשלב מסויים ראינו את הניידת הנ"ל עושה פרסה ובורחת מהמקום כשהתחיל הבלאגן, למרות בקשות של הנהגים מהשוטרים שיועילו לעזור.

זה לא סוד שהמשטרה לא תמיד מתפקדת (אם בכלל), אז השאלה היא מה עושים במצב כזה? לפי נושא אחד דומה מ- 2010 דו"ח שיינתן על דבר כזה יבוטל, נכון? אני מזכיר שהייתי אמור לפנות שמאלה, אבל היו הרבה מכוניות ולא יכולתי להסתכן בלעבור באדום ולחצות 4 נתיבים עמוסים. בשלב מסויים לא היו מכוניות לאלה שבאו משמאל, אז אני ואחרים פשוט נסענו בכל זאת אבל פנינו ימינה בזהירות לתוך עפולה, ואח"כ עשינו פרסה וחזרנו לכביש 60.

אז מה עושים במצב כזה, כשהרמזור תקוע והמשטרה מסרבת לעזור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפנות למייל האדום בואיינט, לכתוב פוסט יפה ומתומצת של מה שקרה בדגש על עצלנות המשטרה ואי הנכונות לעזור ולפרסם את הפוסט בין כל החברים, בקיר של הדף של משטרת ישראל ובכלל בקירות של דפי פייסבוק ציבוריים.

לא נראה לי שזה יועיל, אבל שווה לנסות לבייש אותם.

"איזה טעם זה?"

"פנקוטה"

"יאללה פנק אותה!"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושים מה שאתה עשית.

מתקשרים למשטרה וכשזוכים להתעלמות חוצים בזהירות.

ואם יש מוטיבציה, אח"כ פונים למייל האדום בYNET ומביכים את המשטרה.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני יומיים קרה לי מקרה זהה בגשר ראשון.

במשך דקות ארוכות הרמזור סירב להתחלף, מכיוון שמדובר בציר ראשי מאוד בעיר הרוחות החלו להתחמם, ואנשים החלו לחצות הרמזור באדום.

לא היה לי ספק שאף אחד לא ישלח לכל הנהגים שחצו דו"ח הביתה על המעבר באדום, אבל מה אם חס וחלילה הייתה נגרמת תאונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנגנונים גדולים, מטבעם אדישים לסבל לו הם אחראים של אנשים פרטיים.

רק נגיעה פרסונאלית מזיזה דברים.

במקרה זה - צילום של הניידת עם המספר שלה והעברתו להיכן שצריך בהחלט היה משפר את המצב.

אחרת, תשכח מזה, אתה לא מרגש אף אחד. אתה יכול להתייבש גם חצי שעה...

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שניחנת בתכונה הנפלאה הזאת של מרבית מאזרחי ישראל - ניתוח אירוע מקיף, כולל מסקנות, אשמים, הצעות לייעול, וכל זה מהספה בבית או מאחורי ההגה ברכב הפרטי! מדהים.

מאין לך לדעת לאיזה אירוע נקראה אותה ניידת "שברחה"? תאונת דרכים? תקיפת שוטרים במקרה של אזרח שלא נראה לו הדו"ח שקיבל? או אולי צומת עם רמזורים חשוכים שממתין יותר מהצומת הנ"ל? ידוע לך בכלל כמה אירועים מתקבלים ביום?

אני בספק אם קיבלת לידך את ההנחיות המבצעיות וההצבות שקיבלה כל ניידת בתחילת משמרת. אין לך מושג מה כל ניידת וניידת עושה ולא תמיד מה שאתה רואה מנקודת המבט שלך קובע, איזו גישה אינפנטילית.

וחוץ מזה שקרינה אין במשטרה כבר שנים.

* באם הכותב (stio) הוא הקצין של אותה יחידה שעבדה באותה גזרה ובאותו תאריך ובאותה שעה, אזי דברי בטלים!

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא מעניין אותי, האזרח הפשוט (שאגב עושה צבא, מילואים ומשלם מיסים) כמה אירועים יש למשטרה באותו היום, ולאיפה האוונסיס ברחה ולמה (זאת אוונסיס ולא קרינה. טעות. הייתי עסוק בלהבהב לנהגים ממול עם האורות כדי שילחצו על הבלם). כן מעניין אותי שמשטרת ישראל התעלמה ממצוקה של רבים - בן אם זה במודע או בלית ברירה, וסיכנה את חייהם של עשרות רבות של נהגים שהעדיפו לעבור באדום תוך סיכון נהגים אחרים. מבחינתי לעמוד בנתיב המקביל ולעצור על מהירות כשבנתיב הנגדי קצת יותר הלאה יש מצוקה קשה זאת חוצפה.

גם אם המשטרה התעסקה עם אירועים אחרים אך מצד שני הזניחה אירוע שיכול היה להוביל לתאונה ולסכנת חיים אז היא לא עשתה את העבודה שלה כנדרש ולמעשה נכשלה, מכיוון שלא חוכמה לטפל רק בחלק מהאירועים. אם יש חוסר בשוטרים שיזמינו תגבורת מתחנות שכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אעזור לך לרדת מהעץ הגבוה שטיפסת עליו כי אתה מתחיל להשמע לא אמיתי.

דבר ראשון אין תגבורת כי זה לא תחנות זה מחוזות באגף התנועה, ותגבור ממחוז אחר לא אפשרי תמיד ובכל מצב כי מחסור בניידות יש בכל מקום. אם במחוז צפון (הנוגע לאירוע) יש לצורך העניין 9 אירועים ממתינים אז במחוז חוף השכן יש 10. הדרישה שלך להפקיר גזרה אחרת בשל אירוע סכנה / תקלה בכביש כשיש אירועים דחופים יותר (וכן אין מה לעשות כשיש מחסור בכ״א יש לתעדף אירועים עם כמה שזה נשמע וזה באמת לא נעים) היא לא הגיונית ואינפנטילית.

אני לא מזלזל בחשיבות האירוע שתיארת ואני בטוח שגם במשטרת התנועה מטריד רמזורים לא מתחלפים, אבל זה המצב. התעלמות מכזה אירוע אין, שיהיה לך ברור. הגעה בזמן האפשרי זה הפתרון.

אתה יכול להאשים ולירות לכל הכיוונים אבל פשוט אין, שוטרים לא יכולים להיות בשני מקומות במקביל, אני יודע שאתה מופתע אבל אני חייב לנפץ לך את האשליה הזאת. אולי תמליץ למשטרת ישראל להזמין שוטרים מדיל אקסטרים? בטוח שהם לא חשבו על זה.

זה שעשית צבא ושאתה משלם מיסים זה ממש חביב (להודות לך על החובות שלך כלפי החברה? אם זה יעשה לך טוב אז בעונג רב)

ואין לזה שום קשר לטיפול המשטרתי שתקבל, כי כולנו שוים בפני החוק. אגב גם אני ממלא את חובותי כלפי המדינה ואני עדיין מחכה למדליה!!!

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעמיים בשבוע האחרון. אני מניח שהקור פה גורם לרמזורים להתחרפן.

בשני המקרים חיכינו שייתפנה ממול ועברנו (במקרה אחד היה מדובר בכמה עשרות טובות של רכבים בשני נתיבים.

פה כשיש רמזור ירוק לפנייה שמאלה יש ירוק גם לתנועה ממול וצריך לתת זכות קדימה למי שמגיע ממול, אז מאומנים פה בזה.

אף אחד לא הולך לרשום דו"ח ל30 רכבים שעברו באדום כי הוא היה תקוע חצי שעה.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מהקור, מהמים של הגשמים.

כנראה שלוח הבקרה של הרמזורים שנמצא במידי הכביש,

אינו חסין ואטום למים.

וזה גורם לבעיות של נפילת רמזור(שחור/מהבהב/רמזור תקוע).

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם אני שואל את עצמי מחדש- משהו שנמצא בחוץ, בגשם, לא חשבתם לעשות אותו עמיד במים??

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי ספק שאף אחד לא ישלח לכל הנהגים שחצו דו"ח הביתה על המעבר באדום, אבל מה אם חס וחלילה הייתה נגרמת תאונה?

על סמך מה אתה מבסס את זה?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן ויזה - אני מבין שנושא המשטרה קרוב לליבך, אבל אני מציע שנפסיק להתווכח על זה. ממילא דעתי על אגף התנועה של המשטרה ממש ממש לא תשתנה, ותישאר שלילית ביותר. עם זאת, אני מכבד את השוטרים כבני אדם ומבין את לחץ העבודה בו הם נמצאים.

לעניין פניה לאימייל האדום או לעמוד הפייסבוק של המשטרה - אני לא מחפש נקמה, לעשות בלאגן או להביך את מי מאנשי החוק על מה שאירע היום, ולכן לא עשיתי זאת. יכלתי גם לצלם את הניידת אבל העדפתי לשבת ברכב, לכבות את האורות, להרים בלם יד ולתצפת על הצומת כדי לראות מתי הזמן הנוח ביותר לעבור - אחרי הכל כולם מאחור התחילו לצפור ולצאת מהמכוניות.

לגבי המעבר באדום, האם מישהו קיבל דו"ח על מעבר באדום בסיטואציה הזאת והוא בוטל לאחר העלאת הטענות? מעניין.

לגבי תנאי מזג האוויר: הטמפרטורה החיצונית היתה 11 מעלות (לפי הרכב) ולא ירד גשם בכלל, גם לא אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דבר שתמיד נפלא מבינתי להבין: כיצד יכול להיות שבכל ארצות הקור הרמזורים מתפקדים היטב בכל ימות השנה, ואילו רק כאן, המדינה שבה החורף נראה יותר כמו הקיץ שלהם, כשהטמפ' רק יורדת מתחת ל-15 מעלות הרמזורים מתחילים להשתגע?

למישהו יש הסבר לתופעה הזאת?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4154 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...