Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(מבקש המלצה ל) כלי רכב למטרות גינון

nisim91
שימו לב! השרשור הזה בן 4146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מחפש טנדר/ וואן למטרות עיסוק בגינון בתקציב 25k. הרכבים שנפסלו הם טויוטה היילקס בגלל ארגז קטן. טרנספורטר בגלל עלות התחזוקה. טויוטה הייס בשל מחיר קנייה יקר. יונדאי H1 בגלל בעיות עם טורבו רגיש, צריכת דלק מעט גבוהה (ליטר לשמונה קילומטר) וביטוח יקר מאוד.

אשמח לשמוע מכם על כלים נוספים שאתם חושבים שיכולים להתאים במיוחד אם יש לכם ניסיון יום יומי איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

סתם רעיון.

מה עם עגלה נגררת?

יש לזה יתרונות כמו שאתה יכול לקנות כל רכב פרטי וכך הוא גם ישמש בבית.

אתה תמיד יכול להשאיר עובדים עם העגלה שיש בה את הציוד ולצאת עם האוטו אם צריך.

יש כמובן גם חסרונות כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה מאוד גננים שאני רואה משתמשים ברנו אקספרס (בנזין 1.4) ישנה או ברלינגו (עם נגררת).

ראיתי גם כאלה שיש להם ניסאן לארגו.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עגלה לא באה בחשבון כי אני מהמרכז ובקושי מוצא חניה לרכב פרטי אז למצוא חנייה כפולה זה להסתובב שעות.

רנו סיטרואן ופג'ו זה רכבים בעייתים מאוד גם מבחינת טיפולים שהם יקרים כי הכול מסובך שם וגם מבחינת רכב הם מתקלקלות הרבה.

את הניסן אני לא מכיר הייתי שמח אם מישהו שמכיר יגיד איך היא מבחינה מכנית דלק וכ"ו ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה עם פיאט פיורינו?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלו קטנים מידי. יש לי עכשיו סובארו אימפרזה גרנד לאונה סטיישן ואני מעלה את הכלים כל יום הבית כי אני מפחד מפריצה אז אני רוצה רכב קצת גדול להשאר איתו הרבה זמן להשחיר ולחסום את החלונות עם ברזלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבים האלו קטנים מידי. יש לי עכשיו סובארו אימפרזה גרנד לאונה סטיישן ואני מעלה את הכלים כל יום הבית כי אני מפחד מפריצה אז אני רוצה רכב קצת גדול להשאר איתו הרבה זמן להשחיר ולחסום את החלונות עם ברזלים.

חשבת אולי להתקין וילונות,

או לחליפין להכהות את השמשות מאחור?

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Kenworth.

קודם כל תודה. אבל הטרנזיט ישנה מידי ראיתי ביד 2 ישנות במחיר בסדר גמור {גם הקילומטר שלהם בסדר גמור} וחדשות המחירים מזנקים משום מה. שנת 2003 40K.

נהגת שודים.

להשחיר חלונות לא בא בחשבון כי יודעים פה שאני גנן אז זה בעצם לנסות לעבוד על הגנבים ואני גר בשכונה בעייתית בנושא הגנבות.

הציעו פה את הניסן לארגו איך היא מישהו יכול לתת לי קצת עליה בבקשה?

והכי מושך אותי היונדאי H1 יש לה צורה יפה מאוד ואפשר לקנות שנת 2004 במחיר הרצוי. השאלה אם היא באמת גרועה כמו שרושמים עליה בפורום או שהיא לא באמת עם הנתונים כמו שרשמתי?

{רוב מה שאני יודע כיום על רכבים זה בזכות/בגלל הפורום הטוב הזה}

תודה מראש לכולם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכב החדש אני ישים ברזלים על כל החלונות או שכמו שראיתי יש ביונדאי ספציפית לא ראיתי עוד דגמים עם זה שאן חלון ויש פח. נשאר רק לשים ברזל רשת על החלון מאחור ומנעולי רב בריח וככה אם רוצים לגנוב זה רק את כל האוטו שגם בשביל זה אני יסנדל אותו ועוד כפתור הגנה שמונע התנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב עבודה שתקנה בתקציב הזה יהיה שחוט.

אם הסובארו מספיקה לך מבחינת נפח ואתה עובד בעיקר באיזור המרכז אולי פיאג'ו פורטר (אפילו אני מופתע שיש שימוש כלשהו שהרכב הזה מתאים לו)?

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחח תאמת שנראה לי רכב מעולה מבחינת גודל חוץ מלהעמיס את המכסחת שזה להרים אותה מטר וחצי בערך חחחח אבל זה רכב חדש והמחיר תואם לרכב חדש.

ואגב בתעשיה אווירית משתמשים בו להעביר עגלות של אוכל וכל מיני.

אן מישהו שמכיר את הh1 או את הניסן לארגו שיכול להגיד משהו לטובה/לרעה עליהן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4146 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...