Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תופעה בפייסבוק: קוקסינל מוסיף גבר ומפתה אותם להפגש. האם אפשר לערב את המשטרה?

Transporter
שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה נודע לי על קוקסינל שמציג את עצמו כבחורה (בתמונה ובדיבור, ולא רומז בשום צורה שהוא קוקסינל), מציע לגברים להפגש ולבוא אליו לדירה.

האם המשטרה יכולה לטפל בזה ?

או שבמדינה הזו גם דבר כזה נחשב תקין עד שיפול לו לידיים ילד צעיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוקסינל הוא לא פושע, ליפול עליו זו כבר פאדיחה.

.

אז איך אתה מגדיר תופעה של גבר שמתחזה לבחורה ומזמין אליו אנשים הבייתה (כבחורה) ?

זה שהוא לובש בגדים של בחורה לא הופך אותו לבחורה. הוא גבר שמזדהה כבחורה ומפתה אנשים שיבואו אליו הבייתה.

אם המשטרה לא יכולה לטפל בזה זה עצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא לא מחזיק אותם בכוח בדירה הוא לא שונה מבחורה עם פרונקל בתחת שלא מספרת לך עליו לפני שהיא מתפשטת

אולמרט צדק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש תקדים כזה: http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000575932

עם זאת, לא הבנתי את הקשר לילדים צעירים. בהכרח אחד כזה הוא גם פדופיל?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם ההתחזות לאדם אחר זו לדעתי עבירה. (או לפחות עילה להחרמת המחשב של הבן ז*** הזה)

תנסה להסתכל על זה כמוני: בחורה פונה אלייך ומזמינה אותך אליה, אתה מגיע ורואה שזה גבר.

מה זה שונה מאותם סוטים שמסתובבים ברשת ומציגים את עצמם כבחורות בנות 20 כשהם בעצם גברים בני 50 ?

האם המשטרה יכולה לומר שזה לגיטימי שגבר יתחזה לבחורה, יזמין אליו גברים הבייתה בטענה שהוא "רואה עצמו כבחורה" ?

אז גם פדופיל בן 50 רואה עצמו בן 20. (ללא שום קשר למעשי אונס)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן 20 הוא לא "ילד צעיר".

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן 20 הוא לא "ילד צעיר".

ע"פ הכתבה שהבאת, השגת דבר במרמה יכולה להתפרש כאונס.

אני לא רואה סיבה שהמדינה\משטרה תאפשר התחזות גבר לאישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה אבל "צואת השור"! זה לא אונס, זו גזענות.

אם הוא הכיר אותה ברחוב, ונתן לה בראש בהסכמתה המלאה במעלית, אז אני לא מבין על מה המהומה, היא בחורה "קלה" ואני ממעיט מאוד בלשוני עקב הפלטפורמה שעליה אני מקליד כרגע.

אם הוא מוסלמי, יהודי או נוצרי, היא קיבלה בראש כמו שהיא אוהבת את זה, רק נפגעה אולי מהעובדה שהתברר לה שמוסלמי נתן לה.

"גבר נשוי שהציג עצמו כרווק בפני אישה, שהיתה מעוניינת בקשר משמעותי, הורשע באונס ונידון למאסר בפועל בשל מצג-השווא שהציג לאישה." נו באמת, לא עשו אותנו באצבע, את מחפשת בעל ברחוב ודקה אחרי זה עושים את זה במעלית?

מה השופטים כאלה תמימים? יותר מידי משעשע.

אופנוען

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא נתפס לנושא היהודי-ערבי כאן, אני חושב שההגדרה של מעשה נוכלות כזה או אחר כאונס היא גבולית מאוד. קבלת דבר במירמה? אולי. לא יותר מזה.

אבל בכל אופן, זה תקדים רלוונטי למקרה של פותח השרשור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי בהגדרה,

טרנס-ג'נדר - גבר שמתלבש כמו אישה, אך איננו בחורה

קוקסינלית - אישה, שהייתה פעם גבר, אך כעת לבושה כאישה, לוקחת הורמונים (שיער פנים נושר, שדיים גודלים), וברוב המקרים גם מבצעת ניתוח להסרת הפין

חשוב שתדע שקוקסנליות לא רק מדברות בלשון נקבה, אלא גם חיות בהתאם (בקיני בים , שינוי בת"ז לאישה וכו') לכן לא תוכל באמת לבוא בטענות של התחזות כי הן רואות עצמן אישה לכל דבר.

מצד שני טרנס-ג'נדר אינו אישה, וזו אכן התחזות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה שיעור חשוב לחיים- לפני כל סטוץ, לקחת נוטריון ולחתום על חוזה שמחייב את הפרטנר לסטוץ על גילוי נאות. פיצוי כספי בגובה נאה יינתן לכם במידה ויתגלה שלבחורה הסקסית שהרגע פגשתם יש זין.

המלצה דומה יש לי לגבי זונות- להזמין שמאי כדי לתת לבחורה בדיוק מה מגיע לה, מבלי שתזיין אתכם במחיר. אבל שכן תזיין אותכם בכללי.

יש לי עורך דין להמליץ לכם, רק תבקשו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נשמע מוטרד כאילו זה קרה לך, מה הסיפור?

תחייה ותן לחיות.

(לטענתך) גברים צעירים קופצים על הזדמנויות למשגל אקראי עם זרות באינטרנט, סבבה, מגיעים לביתה של הבחורה המדוברת ומגלים אנטומיה קצת שונה מהרגיל, מי מחזיק להם אקדח לרקה? מי אונס אותם בכוח? לא מתאים - שלום להתראות.

מה הבעיה בזה?

מקסימום אתה יכול לתבוע עלות דלק בתביעות קטנות :roll:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מאות אלפי מקרים שבהם גברים נשואים משקרים לנשים ואומרים להן שהם רווקים או גברים שאומרים שהם מחפשים קשרים רציניים כשלמעשה הם מחפשים סטוצים. אז כולם אנסים? ממש לא. שקרנים כן אבל לא יותר מזה.

לגבי הקוקסינל, אם זה נשמע טוב מדי, אז כנראה שזה לא אמיתי.

אף אישה לא תפנה לגבר זר בפייסבוק ותציע לו לבוא אלייה הביתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...