Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

(יעוץ ברכישת) מצלמה טובה - תקציב מוגבל

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 4166 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הגיע הזמן להתחדש במצלמה טובה. עד היום מצלמה דיגיטלית הייתה בהישג יד, אבל הגיע הזמן למשהו שמפיק תמונות איכותיות. הבעיה היא שהידע שלי בצילום שואף לאפס. התקציב הוא בסביבות ה-2500 ש"ח למצלמה פלוס 1000 ש"ח פחות או יותר לעדשה - אם יש צורך, ובסך הכל משהו כמו 3500 ש"ח (ואם אפשר פחות אז עוד יותר טוב).

איך הקנון 600D למשל? איך בוחרים עדשה? כל תרומה שתעזור להגיע להחלטה ולהעשיר את ההבנה שלי בנושא תתקבל בברכה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לך לחפש בפורום, יש לא מעט שרשורים בנושא, כולל מעודכנים מהשבועות האחרונים.

ציינת תקציב, אבל לא ציינת צרכים, נכונות ללמוד כלי יותר מורכב, צורך במצלמה קומפקטית או העדפה למצלמה יותר גדולה אבל יותר גמישה בשימוש. כל הגורמים שציינתי יכוונו אותך לקבוצה של דגמים, ואז יהיה עליך להתמקד בהם ולבחור את המתאים לך.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה - למה ההתמקדות על קנון?

לגופו של עניין לא משנה מה תקנה,אפשרי לקנות גוף יד שניה,ו"להשקיע" בעדשה שתתאים לך (נניח 18-55 בסיס בתור ההתחלה,עד שתלמד את כל הפונקציות ותצבור נסיון).

לי לדוגמה כבר זמן רב יש ניקון D40 וקנון 500D,שניהן עם עדשת בסיס ועוד לא מצאתי עדשה שאני רוצה.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על רכישת גוף יד שניה, אבל אני לא באמת יודע איפה או ממי, ואיך באמת לוודא שהכל תקין.

בקשר לצרכים, העדיפות היא כמובן למצלמה קומקטית ככל הניתן אבל זה לא קריטי.

ניקון וקנון שולטות בתחום עד כמה שהבנתי, וראיתי שיש מצלמות בטווח המחיר שלי, השאלה היא איזו עדיפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר ללוודא שהכל תקין - בשביל זה יש מעבדות כמו ארליך :) אתה יכול לקחת לשם גוף ויעשו לו בדיקה מעמיקה בעבור אי אלו שקלים (מס' קליקים אמיתית וכו')

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן להתחדש במצלמה טובה. עד היום מצלמה דיגיטלית הייתה בהישג יד, אבל הגיע הזמן למשהו שמפיק תמונות איכותיות. הבעיה היא שהידע שלי בצילום שואף לאפס.

בשביל תמונות איכותיות, צריך להבין בצילום. קצת, לא הרבה, אבל צריך. זו לא בעיה, אפשר ללמוד לבד ממדריכים שתמצא (ואפילו מהמדריך שבא עם המצלמה), אבל אם אתה לא מתכוון ללמוד... עם היכולות שיש היום לקומפקטיות, חבל ללכת לכיוון של DSLR.

אז אני חוזר וממליץ, למי שלא מתכוון להעסק בכיוונון ידני, לא מתכוון להבין מה זה צמצמם ומה זה עומק שדה, ולא מתכוון לקנות יותר מעדשה אחת בטווחים קצרים, שייקנה סוני RX100.

לא מירורלס, לא DSLR, לא שומדבר גדול, כבד, עם הרבה סיבוכיות.

אם אתה רוצה ללמוד ורוצה יותר... כאן צריך לבחור את הכלי בהתאם לצרכים.

אז... מה אתה מתכוון לצלם?

כמה?

כמה אתה מוכן לסחוב?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ייקנה סוני RX100.

לא מירורלס, לא DSLR, לא שומדבר גדול, כבד, עם הרבה סיבוכיות.

אם אתה רוצה ללמוד ורוצה יותר... כאן צריך לבחור את הכלי בהתאם לצרכים.

אז... מה אתה מתכוון לצלם?

כמה?

כמה אתה מוכן לסחוב?

המלצה מעניינת, אבל לדעתי זאת מצלמה למתקדמים. מנסיוני עם סוני, אפילו באוטומט צריך לדעת מה לעשות כדי להוציא תמונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...