Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש סיכוי לדו"ח/זימון למשפט לאחר אזהרה?

שימו לב! השרשור הזה בן 4402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ליפני שעה וחצי בערך רכב אזרחי לגמריי שבצד הנוסע שוטר ביקש ממני לעצור בצד.

הוא תפס אותי מדבר בטלפון וללא חגורה, לאחר תחנונים רבים הסכים השוטר לתת לי אזהרה.

הוא נתן לי אזהרה בהיעדר רישום.

מכיוון שהרכב היה אזרחי לגמריי לא היה לו מסוף לבדוק האם אכן אין ברשותי אזהרות קודמות (אני מאמין שאין כי זו הפעם הראשונה שאני מקבל וחותם על הטופס הנ"ל למרות שליפני קצת פחות משנה "נתפסתי" לוקח סיבוב במהירות קצת גבוהה מהרגיל ונלקחתי לבדיקת ינשוף וכו' אבל שוב כמו שאמרתי לא החתימו אותי על שום טופס ולא קיבלתי שום דבר)

בטופס שקבלתי מסומן ב V שאין המשך תהליכים (או משהו כזה) אך לא מסומן בדיקה במסוף.

רציתי לדעת האם יש סיכוי שהשוטר יתחרט ואכן אני אקבל צו התייצבות לבית משפט או משהו בסגנון?

את הטופס שהוא נתן לי כמובן שאני שומר.

Clarion CZ500 | Infinity 6500CS | Kicker KX350.4 | Sundown SAE 1000.1d | Pioneer TSA6973E | Kicker L5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה ניתן לקבל כאשר יש לך וותק של 10 שנות נהיגה ו 5 שנים ללא דו"ח, אבל במקרה שלך על עבירת טלפון לא ניתנת אזהרה בכלל.

לכן לדעתי צפה לקבל דו"ח גם על הפלאפון ואולי גם על נסיעה לא חגור.

שניהם זה יהיה דו"ח לתשלום ולא הזמנה לבית משפט. סה"כ 1250 ש"ח + 10 נקודות.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא אתה לא תקבל דוח על החגורה ועל הטלפון.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, התחננתי לשוטר והוא הסביר שאני לא אקבל לא דו"ח ולא קנס. לפי מה שהבנתי כניראה שהוא לא הכניס את שני הסעיפים כי אחרת הוא אינו היה יכול לתת לי רק אזהרה.

Clarion CZ500 | Infinity 6500CS | Kicker KX350.4 | Sundown SAE 1000.1d | Pioneer TSA6973E | Kicker L5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעלה לכאן את הטופס שקיבלת.

אם זה אכן דוח אזהרה, למעלה צריך להיות רשום - "אזהרה בתנאי של העדר רישום קודם".

סימון "V" כנראה התכוונת ל- אין המשך נסיבות המקרה.

מה נרשם בתיאור המעשה / סמל הסעיף (4 ספרות) ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע אני לא מקבל אחוזים מהדוחות :-D

מקווה בשבילך שלא תקבל, אבל ממליץ לך גם להיות חגור וגם לא לדבר בנייד ביד

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע אני לא מקבל אחוזים מהדוחות :-D

מקווה בשבילך שלא תקבל, אבל ממליץ לך גם להיות חגור וגם לא לדבר בנייד ביד

דווקא אני כן רוצה שהוא יקבל ועוד איך! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארזה אין צורך להיות עצבני, זה קרה בשעה מאוחרת מאוד בתוך העיר (שגם ככה שוממת למוות). יש לציין שבפעם הראשונה שחייגתי עצרתי בצד, אבל העצבים שמישהו רוצה שתאסוף אותו מנקודה A והוא בכלל בנקודה B יכולים להרוג, אז פרססתי ושוב ניסיתי להתקשר.

למדתי את הלקח, הרשיון שלי מאוד חשוב לי ולכן לא אחזור שוב על הטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עצבני ועוד איך!

אין זה משנה כלל וכלל שנסעת בשממה שכוחת אל בסוף עולם ימינה או שמאלה בשעה שכולם נוחרים.גם הדריסות שמחסלות רוכבי אופניים קורות בשעות מוזרות של הלילה.ראה ערך הדריסה האחרונה שקרתה ב 2 וחצי בלילה.

העניין שאנשים לא מבינים ולא מפנימים,שאלפית שניה ופחות של חוסר תשומת לב יכולה להפוך או לגמור את החיים שלך ושל אחרים.

עובדה-נתפסת על ידי שוטר לבוש במדי משטרה שישב ליד נהג במכונית אזרחית.כמו שהופתעת בגללו ב"מקום שומם ובשעה מאוחרת של הלילה".כך אתה עלול להיות מופתע בתאונה.(חס וחלילה!) .

הכביש מלא במלאכי חבלה ומשחית,מוות ואבדון שאינם מפנימים או שפשוט מדחיקים מהם והלאה את הפצצה המתקתקת.החוצפה לדבר בפלאפון בנסיעה בעיר או אפילו בכביש מהיר בנתיב שמאלי וגם לקבל ולסמס באמצע הנהיגה משולה בעיניי לנסיונות רצח שלא צלחו.פשוט כך!

גם ככה יש כל כך מעט שוטרים שמפטרלים בכבישי הארץ בחיפוש אחר אותם "מלאכים".בוא נחשוב ביחד.כששוטר כבר תופס מישהו בקלקלתו והוא מוותר לו כפי שויתר לך,אז מהי כמות האנשים שאשמתם הומרה לדו'ח אזהרה או שבכלל לא נכתב להם דבר?

והלוואי והפנמת את העניין הזה ותישמר לתמיד ממעשה שכזה כפי שציינת.

בברכת נהיגה בטוחה,

ליאור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיר,

כמו שאתה אומר העצבים יכולים להרוג. מילולית. נהיגה כשאתה לא מרוכז (עצבני רצח ומדבר בטלפון, ועוד בלי דיבורית) היא מתכון לתאונה, דווקא כשהכבישים ריקים ואתה לא מצפה לרכב השני (שגם מבחינתו הכבישים ריקים) או לשיכור שיורד פתאום לכביש.

אני כבר לא מדבר על החגורה שזה כבר באמת עניין שלך אם החיים שלך (ואיך הם יראו) חשובים לך.

טוב שלמדת את הלקח ולא תחזור על הטעות, אבל כדאי שתבין שדווקא הרשיון זה פחות מה שאתה צריך לשמור עליו. רוב הזמן אפשר לנהוג בלי להיות מרוכז ולא יקרה כלום, הבעיה היא שאתה לא יודע מתי יבוא הרגע המפתיע שתצטרך את כל הריכוז שלך כדי למנוע את התאונה ולא לפגוע בחיים שלך ובשל אחרים.

ארזה אין צורך להיות עצבני, זה קרה בשעה מאוחרת מאוד בתוך העיר (שגם ככה שוממת למוות). יש לציין שבפעם הראשונה שחייגתי עצרתי בצד, אבל העצבים שמישהו רוצה שתאסוף אותו מנקודה A והוא בכלל בנקודה B יכולים להרוג, אז פרססתי ושוב ניסיתי להתקשר.

למדתי את הלקח, הרשיון שלי מאוד חשוב לי ולכן לא אחזור שוב על הטעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4402 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...