Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c3 או פיג'ו 207

dudidu2
שימו לב! השרשור הזה בן 4383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים,

הגעתי לישורת הסופית ואני צריך להחליט מה עדיף לי, ל"חבר" יש מבצע על דגמי סיטרואן ופיג'ו כשה c3 pk נמכרת בהנחה של 12 אלף ש"ח במקום ב108 אלף ב96, והפיג'ו 207 (אקטיב, תיבה אוטומטית) נמכרת במקום ב104 אלף ב90 אלף הנחה של 14 אלף ש"ח

מחר יש לי נסיעת מבחן על ה c3, לפי מה שהבנתי לשניהם יש את אותו מנוע ואותה תיבת הילוכים, השאלה שלי אליכם מה עדיף לי לקחת כי מחיר הפיג'ו זול בהרבה וגם אחוז ההנחה בפיג'ו גבוה מהסיטרואן (וסחירות הרכב הוא גם נתון שחשוב לי).

מה שמוביל אותי לשאלות - מה ההבדלים המהותיים ביניהם ?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן יש הבדל בכוכבי הריסוק, אבל צריך לשים לב לכך שה207 נבחנה ב2006, כאשר המבחן היה שונה מהמבחן החדש יותר שבו נבחנה הC3.

ספציפית - מבחן "מכת השוט" (מה קורה לצוואר ולראש בפגיעה ברכב מאחור) שבו הC3 קיבלה ציון גרוע שדפק לה את הציון הסופי

לא היה בכלל חלק מהבדיקות שעשו כאשר בחנו את ה207.

גם אני בדיוק באותה התלבטות. בשבוע שעבר עשיתי נסיעת מבחן ארוכה ב207 ומחר אני נוסע על הC3. אדווח אחרי הנסיעה.

לדעתי ההבדלים הם בעיקר בעיצוב החיצוני והפנימי, ההבדל באיבזור שלובינסקי נותנים במבצע הנוכחי (למשל מערכת המולטימדיה ב207) ושיקולי סחירות (ישראלים פחות אוהבים סיטרואן. תוך כמה חודשים ה207 יהיה דגם "קודם" שכבר אי אפשר להשיג חדש. אני מניח שזה פוגע קצת במחירון שלו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי נסיעת מבחן ארוכה בC3, כמה נקודות מתחושתי האישית לגבי C3 לעומת 207:

• עיצוב ותחושה ברכב: הC3 מרגישה "יותר חדשה" מאשר ה207. שלוש השנים בין הדגמים מורגשים בהבדל העיצובי. יכול להיות גם של207 התרגלתי כבר כי ראיתי אותה ונסעתי בה ובאחותה הקטנה ה206 כמה פעמים בעבר. ה207 בהחלט יפה, אבל לי יש בה פחות תחושת ההתרגשות ממשהו חדש.
  • תנוחת נהיגה: בC3 יושבים יותר גבוה. יש מי שאוהב ויש מי שלא. אני לא. הרגשתי גם כאילו ההגה קצת רחוק לי מידי (אחרי כיוונון) ואני לא גמד (מטר שבעים וחמש).
  • גג הזכוכית בדגם היקר - אמור להיות אפקט הוואו המרכזי של הרכב. אני חייב להודות שלמעט השניה הראשונה שזה מגניב, לאורך הנסיעה בכלל לא שמתי לב שיש מעל זכוכית ולא גג, למעט כשהרגשתי שנשרפת לי הקרחת.
  • נוחות נסיעה - הC3 סופגת מהמורות ובאמפרים יותר טוב מה207. יש תחושה מאוד רגועה בנסיעה. לעומת זאת מבחינת רעשי הנסיעה - שתיהן לא מדהימות. שומעים את המנוע באופן מורגש ב120 קמ"ש. בC3 מצטרף לזה גם רעש משמעותי של רוח, ככה"נ מהמראות.
  • נהיגה - ה207 נותנת תחושה טובה יותר של נהיגה. אני לא נהג ספורטיבי במיוחד, אבל בתור מי שמגיע מידני, ב207 הרגשתי יותר "נוהג". מי שמבין בטח ידבר כאן על נוקשות המתלים ועל רמת התקשור של ההגה. מבחינתי זה אומר שאם אני צריך לבחור באיזה רכב ליסוע לטיול הבא צפונה, אעדיף את ה207.

שורה תחתונה - אני כנראה אלך על ה207 לאור האמור לעיל ולאור מערכת המולטימדיה עם GPS ומצלמת רוורס שהיבואן מוסיף ל207 במבצע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברתי עם חבר שבבעלות משפחתו יש גם C3 וגם 207, וזה מה שהוא אמר:

הסיטאורן C3 הגיר שלה דפוק לגמרי, הרבה פעמים כשמנסים לשלב הילוך ולנסוע יש הרגשה כאילו אתה נוסע על הילוך חמישי בעלייה, הגיר נתקע ולא מגיב והאוטו כאילו תקוע בהילוך חירום, ורק הוצאת מפתח מהסוויץ' והנעה מחדש מסדרים את התקלה - עד הפעם הבאה.

ה-207 נמצאת במשפחה קצת יותר משנתיים, בינתיים לא היו תקלות חוץ מטיפולים שוטפים.

עד לכאן החבר.

מה אני אומר? אין היוצא מן הכלל מעיד על הכלל.

SEAT Ibiza 2001 Stella, Automatic. :cry: נמכרה בצער רב :cry:

Toyota Yaris Hybrid 2014 Active, Automatic. :-Dהבייבי החדשה :-D

אני לא גזען, אני שונא את כולם במידה שווה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם באותה התלבטות בדיוק וגם אני נוטה ל207 ( אני מחליף בעצםן מ207 2009 שלי שאני מאוד מרוצה ממנה),

מישהו יודע מה כוללת מערכת המולטימדיה , כלומר חוץ מתוכנת הניווט האם יש לה דיבורית וסינכרון עם iphone לדוגמא?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת מולטימדיה אמורה לכלול תוכנת ניווט, מצלמת רוורס, חיבורים חיצוניים (אמרו לי USB, לא שאלתי על AUX). באופן מפתיע היא לא כוללת דיבורית לצערי (למה לא לגבות עוד 800 ש"ח על התקנת דיבורית?)

באופן מפתיע בסוכנות לא ידעו להראות לי את המערכת או לתת לי פירוט שלה באופן כתוב.

אני הולך להזמין בימים הקרובים ואז כבר אתעקש לקבל נתונים רשומים לגבי המערכת הזו.

אני גם באותה התלבטות בדיוק וגם אני נוטה ל207 ( אני מחליף בעצםן מ207 2009 שלי שאני מאוד מרוצה ממנה),

מישהו יודע מה כוללת מערכת המולטימדיה , כלומר חוץ מתוכנת הניווט האם יש לה דיבורית וסינכרון עם iphone לדוגמא?

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת מולטימדיה אמורה לכלול תוכנת ניווט, מצלמת רוורס, חיבורים חיצוניים (אמרו לי USB, לא שאלתי על AUX). באופן מפתיע היא לא כוללת דיבורית לצערי (למה לא לגבות עוד 800 ש"ח על התקנת דיבורית?)

באופן מפתיע בסוכנות לא ידעו להראות לי את המערכת או לתת לי פירוט שלה באופן כתוב.

אני הולך להזמין בימים הקרובים ואז כבר אתעקש לקבל נתונים רשומים לגבי המערכת הזו.

דבר ראשון תודה:)

דבר שני, הייתי ביום שני באחת הסוכנויות שהדבר היחיד שאמרו לי הוא דווקא שקיימת דיבורית במערכת הזאת... בכל מקרה אני אבדוק את כל הפרטים לפני שאזמין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4383 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...