Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילום מעבר באדום... כמה שאלות :(

EvilSting
שימו לב! השרשור הזה בן 7244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול ביום שישי יצאתי עם חברים ...נסעתי קצת מהר (לא שהאוטו שלי מסגול להרבה... 100-110 )וכשהרמזור התחלף פתאום לא הספקתי לעצור בגלל הרכב המעפן שלי (קדאט 85) לחצתי פול על הברקס אבל האוטו פשוט לא רצה לעצור ! בכל אופן זה שהיה אמור לבוא מהצד השני שם לב לזה והיתי חייב לעבור כבר

כי האוטו היה עוצר לי באמצע הצומת

היה פלאש :shock:

וכניראה שזה קלט אותי ... מה הסיכויים בכלל ?

רציתי לשאול היות ואני נהג חדש פחות משנה האם מדובר בקנס ואם כן של כמה ? או שלילה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה סכנה לעצמך ולציבור.

1. נסעת מהר בתוך העיר.

2. לא האטת לפני הרמזור.

3. לא חשבת על העובדה שהבלמים ברכב שלך לא חזקים במיוחד.

4. לא הערכת נכון את המרחק והמהירות.

5. כמעט הרגת מישהו אחר.

6. וכמובן - עברת באדום מלא.

תתכונן לקנס ונקודות. אם אין לך עברות קודמות לא תקבל שלילה. אבל כדאי מאוד שתפסיק להיות כזה מפגר על הכביש.

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תבדוק בדחיפות את הבלמים ברכבך. לא הגיוני שהרכב לא יהיה מסוגל לעצור ופשוט ימשיך (אלא אם לפני זה היית עסוק בכמה וכמה בלימות חזקות מאוד עם רכב עמוס וטיגנת את הבלמים). או שפשוט הבחנת ברמזור מאוחר מדי (ואז מדובר בטעות שלך, אני לא יודע מה עדיף :? )

לגבי הכנסות וכו', תריץ חיפוש, הנה כמה תוצאות

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=43470&highlight=%E0%E3%E5%ED

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=42995&highlight=%E0%E3%E5%ED

קח בחשבון שמדובר במצב מסוכן מאוד, חציית צומת במהירות גבוהה באור אדום... מזלך שלא קרה שום דבר.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי חושב, אני צריך מישהו שיודע כי אם זה רק קנס אז עוד מילא אני יצא מזה אבל אם זה

שלילה אז נדפקתי כי אני צריך אוטו ללימודים

חתיכת חוצפן. "צריך אוטו ללימודים"? ומה אם היית עושה תאונה קטלנית?

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך תבדוק בדחיפות את הבלמים ברכבך. לא הגיוני שהרכב לא יהיה מסוגל לעצור ופשוט ימשיך (אלא אם לפני זה היית עסוק בכמה וכמה בלימות חזקות מאוד עם רכב עמוס וטיגנת את הבלמים). או שפשוט הבחנת ברמזור מאוחר מדי (ואז מדובר בטעות שלך, אני לא יודע מה עדיף :? )

לגבי הכנסות וכו', תריץ חיפוש, הנה כמה תוצאות

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=43470&highlight=%E0%E3%E5%ED

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=42995&highlight=%E0%E3%E5%ED

קח בחשבון שמדובר במצב מסוכן מאוד, חציית צומת במהירות גבוהה באור אדום... מזלך שלא קרה שום דבר.

גיא

הרכב היה עמוס באנשים גדולים(3 מתוכם היו גם שמנים ) ... כך שיכול להיות שהיתה לזה השפעה מסויימת ,ראיתי את הרמזור בזמן אבל האוטו פשוט לא עצר בכל אופן שבוע הבא אני כניראה מחליף אוטו

אני מודע לחומרת המקרה ואני לא מצדיק את עצמי אבל תאמינו לי שלא רציתי לעבור באדום

בקשר לשאלה לא הבנתי בדיוק , קנס של 1000 שקל + 10 נקודות ואז כשאני מחדש

את הרישון אחרי שנתיים אני יצטרך לעשות תאוריה+טסט מחדש ? או רק אם היו לי עברות

נוספות (זאת העברה הראשונה שלי )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגנת הבחור -

1)רוני - איך אתה יודע שזה בעיר? (אני לא כל כך מצליח למצוא את המילה הזאת בהודעה שלו)

2)לא משנה כמה תרדו עליו , זה לא יעזור , טעויות קורות.

אנמק במקרה אישי -

יש לי חבר בעל רישיון נהיגה בערך אותו זמן כמוני.

הוא נוהג הרבה פחות ממני (בכל זאת יש לאבא דלקן :wink: )

הוא נוסע כמו סבא - לא עושה שום שטות על הכביש ונצמד לחוקים בטירוף שלא יאמן (חוץ מלפתוח מוזיקה בעוצמה די כואבת באוזניים , אבל חוץ מזה 90 מחוץ לעיר , 50 בעיר. אני חושב שאמא שלו נוהגת קצת יותר חזק ממנו.... :roll: )

החבר הזה שלי נסע לתומו בכביש 5 כאשר הרמזור היה ירוק בפניה שמאלה במורשה לכביש 4

הוא נהג על אופל אסטרה משפחתית (לא זוכר את הדגם , זוכר רק שזה הדיזל עם הבגאז' המוגדל)

הוא הבחין בהבהובים של הרמזור הירוק ולחץ על הברקס בעוצמה מסויימת

אני לא יודע בדיוק מה היה המצב ברמזור או מצב הברקסים בדיוק , אני רק יודע שהוא לא הצליח לעצור.

הוא הצליח לבלום את הרכב למצב שאפשרי לעשות את הסיבוב - וצולם באדום בתוך הצומת.

הבן אדם לא עשה שום עבירה ולא חשב אפילו לעשות עבירה - ובכל זאת הוא עבר באדום מלא בטעות אנושית מוחלטת!

(למזלו הקנס רשום על אביו , שאמנם כועס ואמר לבן לשלם את הקנס , אבל שומר את הנקודות אצלו כי הוא מבין שזו רק טעות ותו לא)

לכן , לפני שאתם מאשימים ותוקפים כך נסו להבין שלא כולם חראות...

(וזה לאו דווקא המקרה הספציפי הזה , ישנם עוד מקרים שבהם אתם תוקפים את הבן אדם. נכון , אור אדום זה באמת סכנה אדירה , אבל טעויות אנוש קורות גם לנהגים הכי טובים והכי עירניים - אלו טעויות.)

הראל

(למה אני תמיד חותם רק בהודעות הכבדות לעזאזל?!)

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

אין חובת פסילה,אך יש סכוי שבשל העובדה שאתה נהג חדש תוזמן לבחינה במשרד הרשוי.כנראה רק תאוריה,אך זה נתון לשקול דעתם.

עו"ד אריאלה זהר-הלוי

054-4543654

עו"ד יונה מאירוביץ

054-7544140

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלילה לא תקבל בינתיים, אלא אם יהיה לך משפט והשופט יחליט שמגיע לך.

שנית, אתה יכול להפיל את זה על מישהו אחר כמו אבא שלך או אמא שלך אם הם יסכימו.

סיאט איביזה FR טורבו 2005 צהובה 8-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת די לרדת על הבן אדם, הוא נכנס לצומת באדום, הברקסים לא היו בשיאם והרכב היה מלא באנשים. אני בטוח שאם הוא היה יכול הוא היה חוזר לאחור מאיט את המהירות ועוצר בזמן ולו רק בשביל לעצור באדום ולא רק בגלל העונש העתידי.

גם אני כבר הספקתי להיות במקרים דומים - נכנסתי לצומת בשניות האחרונות של הכתום.

אישית זה מאוד מלחיץ.

בגלל זה לפני רמזורים אני תמיד מאט/לא מגדיל את המהירות, ואם הירוק מהבהב אני תמיד עוצר אלא אם אני קרוב לקו העצירה.

בקיצור זה נעשה בתום לב, ומזל שלא קרה כלום.

בכל מקרה תלמד (גם לי יש רכב ישן -סובארו DL 89 וגם לי יוצא לנסוע עם רכב מלא) אל תסע מהר ובמיוחד כשיש לך 5 אנשים ברכב באוטו ישן, ויש מצב שהוא לא בטיחותי (אפילו בעיר 60 בלילה זה מהר מדיי (לא כמו ביום) - 40 זה מספיק.

אני החלפתי ברקסים אחוריים לפני כשלושה שבועות כשקניתי את האוטו...אז לי קצת מותר :wink::D

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב היה עמוס באנשים גדולים(3 מתוכם היו גם שמנים ) ... כך שיכול להיות שהיתה לזה השפעה מסויימת ,ראיתי את הרמזור בזמן אבל האוטו פשוט לא עצר בכל אופן שבוע הבא אני כניראה מחליף אוטו

א) ככל שמשקל הרכב גדול יותר - כך העומס שמופעל על הבלמים יהיה גדול יותר (לא יודע אם "העמסת" יותר מארבע אנשים, אבל משקל גדול גורע מן האפקטיביות של הבלמים (אפשר גם להווכח כאשר בולמים בירידה, צריך ללחוץ קצת יותר חזק על הבלמים).

ב) אוטו מודל 85 - כמו שאמר sronis בדיון שהיה השבוע:

פסיק מלהיות רכב מיושן

(אגב, רכב מיושן הוא רכב שעברו 20 שנה משנת יצורו = מה שאומר שבשנה הבאה תצטרך להעביר את הרכב טסט כל חצי שנה ולהביא אישור תקינות בלמים כל שנתיים אם אינני טועה).

רכב מיושן הוא רכב פחות סלחני מרכב חדש. סביר להניח שהבלמים סיימו את חייהם וכעת הם עושים את הקילומטרים האחרונים שלהם בטרם ימותו. עדיף לטפל בבלמים (בין אם הרכב יהיה שלך או לא - בהנחה שתמשיכו להחזיק אותו) מוקדם ככל האפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינעל רבאק

הוא אמר שהוא הולך להחליף את הרכב!

(יש לי הרגשה שמרבית האנשים שנוהגים מעל יומיים , ואל תיעלב עידן :wink: , מבינים את כוח הבלמים שלהם ויודעים שכשהאוטו עמוס הוא לא בולם טוב...)

וואלק אתתתתה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א) ככל שמשקל הרכב גדול יותר - כך העומס שמופעל על הבלמים יהיה גדול יותר (לא יודע אם "העמסת" יותר מארבע אנשים, אבל משקל גדול גורע מן האפקטיביות של הבלמים (אפשר גם להווכח כאשר בולמים בירידה, צריך ללחוץ קצת יותר חזק על הבלמים).ב) אוטו מודל 85 - כמו שאמר sronis בדיון שהיה השבוע:

פסיק מלהיות רכב מיושן

(אגב, רכב מיושן הוא רכב שעברו 20 שנה משנת יצורו = מה שאומר שבשנה הבאה תצטרך להעביר את הרכב טסט כל חצי שנה ולהביא אישור תקינות בלמים כל שנתיים אם אינני טועה).

רכב מיושן הוא רכב פחות סלחני מרכב חדש. סביר להניח שהבלמים סיימו את חייהם וכעת הם עושים את הקילומטרים האחרונים שלהם בטרם ימותו. עדיף לטפל בבלמים (בין אם הרכב יהיה שלך או לא - בהנחה שתמשיכו להחזיק אותו) מוקדם ככל האפשר.

בכל רכב ובמיוחד ברכב ישן, בלמים וצמיגים הם הדברים הכי קריטים - חייבים להיות במיטבם!

תתאר לך שהיית נוסע בירושלים בסדום או בצפון ואז הבלמים לא היו מתפקדים כראוי...

מה היית עושה אז?

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7244 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...