Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל נאחס. נכנסו לי ברכב מאחורה. לנכנס אין ביטוח.

שימו לב! השרשור הזה בן 4445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתמול נכנס לי מישהו ברכב מאחורה.

עצרתי לפני מעבר חציה, ע"מ לתת להולכי רגל לחצות את הכביש, שניה אחרי נכנס בי מישהו מאחורה.

למזלי הולכי רגל הספיקו לעבור בשלום ולא פגעתי בהם, גם אני ואישתי שהינו ברכב יצאנו בלי נזקי גוף.

הנזק שנגרם לרכב הוא: עפו לי 2 חיישני רוורס מקוריים, נשארו סימני פגיע על הפגוש, מסגרת מספר עם מצלמת רוורס נפגע קצת, ועוד לא יודע מה קורה מתחת לפגוש.

בפועל לא הכל נראה דרמטי מבחינת נזק, הבעיה שמדובר על ערבי שאין לו ביטוח לא צד ג, ולא מקיף, רק פוליסת חובה שגם היא לא בתוקף.

בהתחלה לא רצה לתת פרטים, קפץ כמו קוף ואמר שהכל נראה "ואללעק בסדר" לאחר שאמרתי שאני מתקשר למשטרה ומזמין ניידת, הוא נתן הכל, אך התחיל להשתולל ולא רצה לתת מס פלאפון נכון, ואז נשבר לי הז** והזמנתי ניידת.

40 דקות בגשם ואף אחד לא בא.

רשמתי הכל מה שהיה אפשר לרשום, שמו, כתובת, מס זהות, מס פוליסה חובה שלא בתוקף, מס רכב, סוג רכב, ועוד...

הוא אמר שביום ראשון נפגש, נלך למוסך, והוא ישלם על הכל, בזה סגרנו ונסעתי לדרכי.

אני אוכל את עצמי, ואומר שחבל שלא חכיתי לניידת, גם חזרתי כמה פעמים למשטרה בטלפון לברר מתי ניידת סוף סוף תגיע, אבל שוטרת אמרה שאני לא יחיד, ויש עוד אירועים.

אני כמעט ובטוח שלא יצא מכל הסיפור הזה שום דבר טוב, ושככל הנראה אצטרך לתקן הכל על חשבוני.

מה עליי לעשות במידה והוא לא יענה לטלפונים, או לא ירצה לשלם על הנזק?

תודה ושבוע טוב לכולם.

סעו בזהירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל זה לך יש ביטוח מקיף....

סביר להניח שתידרש לשלם השתתפות עצמית, הביטוח שלך יצטרך לשבור את הראש איך הוא תובע את בעל הרכב הפוגע, על זה אתה משלם כל שנה אלפי שקלים.

(זה לא שונה לצורך העניין ממצב שמישהו פגע לך ברכב בחניה ובטוב ליבו "שכח" להשאיר פרטים)

כל עוד אין נזקים של שלדה ומדובר בענייני קוסמטיקה בלבד והפוגע הציע לשלם את הכל, לא מן הנמנע שתבחר בדרך זו וזאת גם ללא הפעלת הביטוח.

אם יש נזקים בשלדת הרכב, הכרחי להפעיל את הביטוח מאחר ויש אלמנט של ירידת ערך.

בריאות והצלחה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רציתי להפעיל ביטוח.

זה שהוא אמר שישלם על הכל, לא אומר שישלם. אמרתי במי מדובר.

היו לי כבר פעמיים תאונות, ופעמיים הפעלתי ביטוח, + איביזה שלי נגנבה בספטמבר שעבר, בגלל זה אני משלם כ6000ש"ח מקיף על הלאון.

עוד פעם הפעלת ביטוח, תגרום לסכום אסטרונומי בחידוש הבא. אלא אם כן ובגלל שיש לי את כל הפרטים והם יצליחו לגבות ממנו סכום עבור תיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא ישלם לך ולא בטיח, מהר מהר, טוס לבית חולים אתה ואישתך ותתלוננו על כאבים בצוואר.

ולא, זה לא בגלל שהוא ערבי, זה בגלל שהוא חרא של בנאדם.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כואב לכם , לך גם למיון ותהפוך את התאונה לתאונה עם נפגעים ולא רק נזק רכוש בלבד.

אחרי זה לך תגיש תלונה במשטרה אם לנהג לא היה ביטוח חובה בתוקף.

תודיע לחברת הביטוח שלך על התאונה אבל אל תבקש להפעיל ביטוח.

קח שמאי כדי שיהיה לך הערכה של הנזק.

משם כבר יהיה לך יותר קל גם לקבל את הכסף עבור הנזק הכספי.

אם לא תצליח לגבות את הנזק תחשוב אז אם להפעיל את הביטוח שלך.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום במוסך, הורידו פגוש, לשמחתי הפח והשלדה לא נפגעו, המכה לא הגיע עד לשם, יש רק נזק לפגוש (פלסטיקה).

עלויות תיקון:

להוריד ולהרכיב פגוש 320ש"ח

תיקון פגוש 1640ש"ח פחחות וצבע.

2 תושבות של חיישני רוורס 180ש"ח

סה"כ 2140ש"ח

החלטתי לא לתקן.

שלמתי 320ש"ח על ההורדה של הפגוש, וחוות דעת כללית על הנזק.

אחרי 20 ניסיונות להשיג אותו בטלפון הוא ענה לי, אמרתי לו שבקרתי היום במוסך, והתיקון עולה 1600ש"ח. הוא אמר שמחר נפגש והוא ישלם 600 ש"ח, וב20/3/12 עוד 1000ש"ח

בנתיים לא ניגשתי למשטרה להגיש תלונה, אחכה למחר, אם יעבוד עליי, אז אתלונן.

מה אתם אומרים, לחכות למחר, או לגשת עוד היום, אני לא רוצה לעצבן אותו סתם, שיתפוס עליי תחת, ולא ירצה להסתדר איתי בדרך הטובה.

אגב אמרתי לו שעוד לא התלוננתי, וכדי לו לא לעבוד עליי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי מאוד לגשת לתחנת המשטרה ולהגיש תלונה רשמית על שהתרחש,

למסור את כל הפרטים, ואת התנהלות הדברים.

היה והפוגע יתנער מאחריות ולא ירצה לשלם על הנזק שעשה, עוברים לשלב הבא.

בית המשפט לתביעות קטנות.

נהיגה ללא ביטוח חובה בתוקף היא הזמנה לבית משפט,

לכן המלצתי היא לגשת לתחנה ולתעד את כל הפרטים שמסר לך אצל החוקר.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תפעל במקביל

תראה שמחר הוא מביא לך את חלק מהכסף, תנסה ךהחתים אותו על איזה נייר כי הנזק כך וכך מועד התשלום הראשון Xוהסכום 600 ש"ח ומועד התשלום השני Y והסכום 1000 ש"ח.

יחתום יופי , לא יחתום , לך בדרך שכתבתי לך בהודעה הקודמת

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה באמת חושב שאדם שנוסע ללא ביטוח חובה אפילו, יהיה מוטרד מפסיקה בית משפט לתביעות קטנות? אשרי המאמין.

לדעתי הוא בסך הכל מושך זמן עד שתתייאש. ככה הוא גם מבטיח שלא תלך למיון.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שאני לא ילך סתם לבית חולים, זה מיותר. אני ואישתי מרגישים בסדר, אני לא רוצה לשקר.

אני לא יודע מה מטריד אותו ומה לא.

אם לא ישלם, אלך על הצעה של ישה ושל נהגת שודים.

חוק הוא חוק, גם לי, וגם לו באותה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמרתי שאני לא ילך סתם לבית חולים, זה מיותר. אני ואישתי מרגישים בסדר, אני לא רוצה לשקר.

צודק ב 100%.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החוק במדינה שלנו תקף רק לשומרי חוק.

נגיד ותגיע לבית משפט ותנצח ויהיה פסק דין לטובתך, אם הוא לא ישלם אתה תלך להוצאה לפועל, אם הוא עובד בשחור גם עד יום מותו הם לא יצליחו להוציא ממנו שקל. ובו לא נשכח שאתה מאבד יום עבודה בבית משפט ועלות פתיחת תיק בהוצאה לפועל היא כמה מאות שקלים.

הדבר היחידי שיש לך נגדו זה שהוא נסע ללא ביטוח חובה, רק שאם אתה משחק את הקלף הזה אתה עדיין לא תקבל שקל.

1995 Mitsubishi Colt

2004 Mazda MX-5

2012 Toyota GT86

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

B.D.B.

אתה חי בעבר

היום להוצל"פ יש שיניים שיוציאו ממנו את הכסף.

והעלות היא לא כזו של מאות ש"ח וייתכן והבן אדם כן ישלם.

תלונה במשטרה על נסיעה ללא ביטוח חובה טובה גם בעוד יומיים שלושה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה לפני מספר שנים.

במקרה שלי היה מדובר בפגוש מיובא מחו"ל (די יקר).

בן המיעוטים הביא לי את הפרטים - אך כמובן לא ענה לטלפונים ולא רצה לשלם.

כשנקבע דיון בתביעות קטנות - הוא אפילו לא הגיע.

כמובן שזכיתי במשפט, אך לפני שהגעתי לשלב של הוצאה לפועל - התקשר אלי אחיו ורצה להיפגש.

בפגישה שולם 80 אחוז מהתביעה -החלטתי לוותר ולסגור את הסיפור.

כך שהכל תלוי כמובן בעלות הנזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4445 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...