Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלה במצלמה דיגיטלית - מבקש את עצת המבינים בנושא של תקלות במצלמה דיגיטלית

Platinum
שימו לב! השרשור הזה בן 4722 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המצלמה המדוברת היא מצלמת Nikon CoolPix 4300 בת 7 שנים (כן, מצלמה ותיקה) ששירתה אותנו עד היום נאמנה.

בחופשת הפסח בעת צילום תמונות ע"י הילדה והאשה, הן שמו לב שהתמונות יוצאות חומות מהרגיל. אני מצרף תמונות להמחשה.

כשמסתכלים במסך של המצלמה, הצבעים תקינים לחלוטין.

חשבתי לתומי שהן נגעו בהגדרות והעבירו את המצלמה למצב "צילום עתיק" כזה שמצלם בגוון חום. בדקתי את המצלמה ומסתבר שאמנם יש לה כל מיני אפשרוית צילום אך צילום עתיק כזה הוא לא אחד מתכונותיה.

שחזרתי את ההגדרות לברירת המחדל, זה לא עזר.

הוצאתי את הסוללה למספר שעות, גם זה לא עזר.

בצר לי, אני פונה לבקש את עצתכם.

האם יש משהו שניתן לעשות או שהמצלמה כבר בסוף חייה?

האם שווה/כדאי לתקן מצלמה כזו? הערכת מחיר תתקבל בברכה.

תודה מראש.

DSCN2662.JPG

DSCN2668.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות,

לא ברורה לי הבקשה לצלם משהו ירוק (אשמח להסבר) אבל צילמתי בכל זאת.

יש לציין שלעיתים המצלמה "מפקששת" ומצליחה לצלם תמונה תקינה אחת לכמה תמונות "חומות".

מצ"ב התמונות: תמונה של צמחיה (ירוקה) שרואים שהירוק בה זוועתי, תמונה של פלסטיק ירוק על המקלדת שלי (שיצאה בסדר, אולי בגלל הירוק), תמונה של בגד ירוק ותמונה של המקלדת ללא המכסה (הפעם המקלדת יצאה ירקרקה לעומת קודם).

יש שינוי באבחנה?

DSCN2701.JPG

DSCN2709.JPG

DSCN2713.JPG

DSCN2716.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעיתי כנראה באבחנה. תצלם בבקשה משהו כחול. נראה כאילו אחד משלושת צבעי היסוד חסר בתמונה - האדום בטוח שם, הימרתי על הירוק (כנראה לעיוור צבעים אסור לייעץ בתחום :oops:). בכל מקרה, אני מהמר שהבעייה בחיישן, וכאמור, אין שום כדאיות לנסות ולתקן.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהודעה הראשונה מצולמים טווס וקנגורו.

לטווס יש צבע כחול בצוואר ובתחתית התמונה עם הקנגורו יש כלי בצבע כחול שמצולם בחלקו.

בתמונות האחרות שהוספתי, בתמונה הראשונה מימין שרואים בה שולחן גינה, אופני ילדים וצמחיה, השולחן הוא כחול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקלה משעשעת. כמו שכתבו, 7 שנים זה המון.

אחרי משחק של 5 דקות עם מצלמה חדשה, לא משנה איזו, אתה תשכח את הישנה מיד.

קצב ההתקדמות בתחום הזה גבוה להפליא.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הגוונים בתמונות, חיישן המצלמה (כנראה מסוג CCD) הגיע לסוף חייו. עלות חיישן כזה קרובה למחצית מעלות המצלמה. לא מומלץ לתקן-עדיף לך לחפש לה מחליפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי מאיר, אני לא מבין גדול במצלמות דיגיטליות והסיבה בגללה זה קרה, אך מהתמונה של המגש הירוק על המקלדת אני מבין שהיא כנראה פעם עובדת ופעם לא.

אני יודע שניתן לבצע HARD RESET למצלמה זו אך זה מצריך את פירוקה. אולי זה יפתור את הבעיה.

אם אין לך מה להפסיד ואתה לא מוצא תשובה הולמת לבעיה זו אני מוכן לנסות ולעזור.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...