Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם קיים מצב שאפשר לעבור ברמזור אדום?

שימו לב! השרשור הזה בן 4776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תכלס, שראיתם את הכותרת ישר נכנסתם לראות מי השרוט ששואל דבר כזה, השגתי את המטרה :lol:

בכל מקרה, למרות השאלה הדבילית אני נתקלתי אתמול בסיטואציה שבה עברתי באדום מלא.

בשעה רבע ל4 לפנות בוקר נשמעה אזעקת צבע אדום ובדיוק הייתי בצומת לפני הבית שלי, איך שהאזעקה פעלה התחילו הצרחות של האיישה ואני הייתי חייב לעבור בשביל להגיע למקום שאפשר להסתתר בו.

מה שרציתי לדעת אם בצומת הייתה ניידת שהייתה קולטת אותי עובר באדום, יש משהו שהיא יכולה לעשות נגדי?

( אני לא נתפסתי, סתם מעניין אותי לדעת מה אומר החוק במקרים כאלו)

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתאר לעצמי שהשוטרים מפעילים קצת שיקול דעת וגם הם היו עושים אותו דבר.

בתכלס גם הם היו שומעים את האזעקה אם הם היו לידך.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שהיתה תקופה מסויימת שבה בשדרותת ובערים המטווחות בפצמרים לא היו אוכפים כנגד נהגים שלא חגרו חגורת בטיחות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגע אזעקת צבע אדום ועד לפגיעה, כמה זמן יש?

האם הזמן הנ"ל מספיק כדי להגיע מהרמזור ועד כניסה למרחב המוגן בביתך?

כל זמן שלא קרה כלום, אז זאת שאלה מצוינת כאן לפורום, אך אם היית פוגע במישהו שהיה עובר בדיוק בנתיב החוצה?

מאחל לך וכמובן לכל תושבי הדרום זמנים שקטים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגדרת זמן של 40 שניות, אבל סך הכל אלו חיישנים וגם חיישנים לעיתים מזייפים.

אל דאגה, אני לא קפצתי לצומת מרגע השמע האזעקה, גם בדקתי שאני אכן יכול לבצע את המעבד הזה בשלום.

מה הטעם להסתתר מהגראד אם בסוף משאית תבוא ותשלח אותי לעולם שכולו טוב.

לא יודע אם יצא לך להיות תחת אזעקה, מקווה גם שלא תזכה לזה אבל בזמן אמת אתה ממש לא תתחיל לחשב כמה זמן וכמה המרחק אלא רק תחפש את מקום המסתור הראשון שתמצא.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שרפתי אדום שהייתה את האזעקה באותו יום שישי בלילה הייתי בידיוק בדרך חזרה לאשדוד ובידיוק נכנסתי מכיוון איזור התעשייה הצפונית, ששמעתי את האזעקה נכנסתי באור אדום לצומת באיזור תעשיה צפוני והמשכתי לכיוון התעשייה ונכנסנו אני וכל מי שהיה איתי באוטו למבנה סמוך ואז לא הספקתי להניע את האוטו וכבר הייתה אזעקה שנייה.

Mercedes Benz CLA 200 8)

The best or nothing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה קורה אם הנהג שבא מצד ימין שלך ובידיוק יש לו ירוק בזמן האזעקה? בטח ישאל את עצמו האם מותר לנסוע מעל המהירות המותרת ובלי שתשים לב יגיע במהירות לצומת?

הייתי מכבה את הרכב ברמזור ורץ לתפוס מכסה,בטח אם זה ליד הבית ואתה מכיר את האיזור ויודע לאן לברוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...