Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

NAKAMICHI PA2100 VS sax 125.2

NADAVX2X
שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

אני מתלבט בין שניי מגברים :NAKAMICHI PA2100/ sax 125.2

יש לי אפשרות לקנות את שניהם יד שניה באותו סכום של K1 מה עדיף ? מכל הבחינות

להגברה של סט קומפוננט UP6I. הבנתי שצריך הגברה בריאה וחזקה .

מבחינת כוח מוצהר על SAX125 יותר חזק מהנקימיצ'י .

שניי המגברים לא מגיעים ל150 RMS ב4 אומ ככה שאת החזק והאיכותי מיבנהם אני צריך תעזרו לי ליבחור בבקשה תודה רבה.

:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי עם נקאמיצי הגביר לי בלי למצמץ סט מורל סופרימו שמוצהרים 140

על פחות מחצי גיין

אל תאמין לכל מה שכתוב.

ואני ממליץ לך בחום לחשוב על הגברה לכל אלמנט (רמקול) בניפרד

ייתן איזון הרבה יותר טוב וצליל הרבה יותר מדוייק.

כשיש לך דאבל וופר 8 אינצ' בכל דלת אתה מתחיל לחשוב פעמיים,

אם בכלל אתה צריך לשים סאב.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=455879

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבודו BME אמר נכון, בין הכתוב לבין מה שקורא בפועל, הבדל גדול (מאוד לפעמים), היה לי את הנקמיצ'י שהיום נמצא אצל אחד מבחרי הפורום, 4 ערוצים שעבד יפה מאוד גם עם סט מורל דוטק אוביישן ועל שני הערוצים השניים גושר סאב. הייתי מאוד מרוצה מה סט-אפ הזה. היום אני מרכיב מערכת עם הגברה אקטיבית שאחד המגברים הוא SAX125.2 הוא כנראה יתפקד על הגברה של המידבאסים, ויתווסף מגבר חלש יותר כדי להגביר את הטוויטרים. ה125.2 מוצהר 125 ב12V בדרך כלל מדובר ברכב על 13.5~ במערכת בריאה (תקנו אותי אם אני טועה). לפי מה שהבנתי, גם ב12V הוא Under rated.

אם אני זוכר לalexander80 יש (או היה?) סטאפ שכלל את הPA2100, ואח"כ התווסף אליו ה4100 (מעניין מאיפה :roll: )

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז כניראה אני יכך את הנקימצ'י. אני לא רוצה להגביר כרגע אקטיבי זה ניראה לי מסובך מידיי וצורך יותר השקעה ואני עדיין מתחיל בכל העסק .

אני הסתפק בזה כרגע .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה PA2100 הוא מגבר מדבקה סיני וזול, היה על זה דיון לפני כמה חודשים. כמו כן לחבר שלי היו שני מגברים מהסדרה הזו שהיו כמה וכמה פעמים במעבדה עד שהוא התייאש והחליף אותם.

לדעתי אם המתמודדים היחידים על התואר הם שני המגברים האלה - הסאנדאון עדיף.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שיש פה אנשים עם "ניסיון אישי" כזה אובייקטיבי , שחיברו את המגבר לרמקול , והרמקול הוציא סאונד ! מדהים , המגבר הגביר ... לכן כמובן שהוא חזק וטוב , כי ה GAIN היה נמוך ................ :roll: ומה זה רלוונטי בכלל על כמה מוצהר הרמקול שמחובר אליו ?

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום שתפתח עוד 3 שרשורים על רכיבים אחרים במערכת

למה שלא תרכז את הכול בשרשור אחד,למה אתה שואף ובכמה כסף.

ממה שאני מבין אתה מעוניין בבמה קדמית +סאב

לא הייתי הולך על המגברים שציינתה במקרה הזה,הייתי הולך על מגבר 4 ערוצים איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין באיכות טובה +עוצמה אולי אני יוסיף אחוריים בהמשך עם יהיה צורך כדי שיהיה יותר ווליום .

חשבתי בינתיים על מגבר לקומפוננט מגבר מונו לסאב וזהו יש לי אחלה בחלה של מערכת .

אני מעונין כרגע במגבר לקומפוננט עד 1000 שקל . שיגביר אותו הכי טוב שאפשר הסאנדאון יהיה לי טוב אז אין בעיה תעזרו לי לבחור .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב ,אני אציע לך משהוא ותגיד לי אם מתאים לך

מה דעתך על :

קומפונננט UP6I

מגבר סלסטרה FA475X בעלות 1800 שח

סאב DLS RW12 בעלות 1350 שח כולל תיבה

אתה מגביר את הסאב +הקומפוננט ,ונישאר עם במה קדמית

אם בעתיד תראה שחסר לך סאונד מאחור

אתה רוכש רמקולים אחוריים ומונובלוק ואתה מסודר.

http://www.ahuvishay.co.il/aecommerce/c2409.php

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=315325

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו צריך לעשות שרשור דביק על מדוע לא צריך להתקין רמקולים אחוריים עם חפירות מדעיות וקישורים למאמרים כאלה ואחרים שמסבירים מה זה , למה זה , למה לא צריך את זה וכיצד אפשר להוציא ווליום מחריש אוזניים מזוג קומפוננט יחיד , עם טבלה של יתרונות וחסרונות ופשוט חפירות ארכיאולוגיות על כל הנושא של רמקולים 6X9 אחוריים , מה לא נמאס ששואלים וצריך להסביר כל פעם על הנושא ? רציני , ככה פשוט אפשר יהיה להביא לינק לשרשור הדביק וזהו. תקרא תלמד לא תקרא תעשה מה שאתה רוצה ולבריאות לכולם.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת אותך.

אם כך הסאנדאון 125.2 הוא מגבר לא רע בכלל

ויתאים להגברת ה-UP6I ,אתה יכול בעתיד לרכוש מונובלוק משומש סאנדאון 1000SAE

ולהגביר איתו IDMAX או האבוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...