Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח בראשון לציון

dezavoo
שימו לב! השרשור הזה בן 4859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראשון לציון זו העיר היחידה שיותר דפוקה מתל אביב בענייני חניה.

!

על סמך מה אתה אמר את זה??

, מי שתושב העיר נהנה מחניה חינם, בכחול לבן בלי לשלם שקל, וחניונים פרטיים פה לא עוברים את ה 10 -15 שקל ליום, לפחות לא מנסים לדפוק את התושבים פה, בניגוד לת"א, שאתה משלם שם עבור כל שעה 20 שקל או 60 שקל לכל היום.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי שום קשר למקרה שלך או משהו אישי נגדך, אני כל פעם מרגיש שמח שמישהו מקבל דוח שהוא חונה בלבן.

אני בתור תושב העיר, לא יכול לעזוב את החניה אחרי שעה 8 בערב, אחרת לא יהיה לי איפה להחנות שאחזור. המקרים חזרו על עצמם עד שהתחלתי לברר למי שיכים כל הכלי רכב שחונים בלבן. אני עובר מכוניות ורואה כתוב : תל אביב, בת ים, הרצליה. מסתבר שכל הבלינים, מחנים את הרכב בשכונות ויוצאים לבלות עד שעות הבוקר, ואני אמור לחפש חניה.

כמובן שמכתבים לעיריה לא עזרו, כתבתי גם מיילים, אפילו ניסיתי ללכת בעצמי, כל הנסיונות האלו כשלו. בסוף מצאתי את עצמי שוכר חנייה בגלל אותם האנשים ששמים ז-= על איזה צבע צבוע המדרכה ומה מסמל השלט בתחילת הרחוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היית צריך להזמין פקח שיתן דוחו"ת. בת"א דיירים שמגלים רכבים שחנו בצד הלא נכון דואגים שפקח יגיע לרשום דו"ח.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמשיך לשמוח עד שזה יקרה לך

לי דברים כאלו לא יקרו, רוצה לדעת למה ?

א. אני תמיד בודק טוב טוב איפה אני חונה ולעולם לא אחנה על שטח לא שלי (גם לא ל-2 דקות), אם לא תהיה ברירה ואהיה חייב לחנות לצד אבן שפה שצבעה לא אפור, אגש לברר את חוקיות העניין ורק אז אשקול אם לחנות. עד היום בכל מקום שחניתי, בדקתי את החוקיות, טעות שלך שלא בדקת.

ב. אם אין מקום חניה מסודר אני משלם לחניון

ג. בעבודה יש לי חניה מסודרת

ד. במקום מגורים אני משכיר חניה

הרי למה להיתמם ? ידעת טוב מאוד שצבע הלבן הוא לא צבע אפור ומצריך התיחסות מיוחדת. התעלמת משלט שהוצב בתחילת הרחוב, תפסת לאחד הדירים את החניה, ושאני חושב על זה, ממש לא מגיע לך שיבטלו לך את הדוח. אבל את זה לא אני אקבע, נשאיר את זה לגורמים המתמאים. אני מקווה שאחרי 100 שקל שתשלם, תתחיל להיות פחות עצלן ולבדוק תמרורים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לי אטרח להגיב יותר שלאנשים כמוך. ביקשתי כאן בסך הכל עזרה מאנשים שהתנסו ונפגעו מדבר דומה ורציתי שייעצו. אני גר באיזור שאין את הטריקים האלה מצד העירייה (עם כל הכבוד לך ולדיירי הבניין שהם מודעים לכך שהחנייה שלהם). אפילו בתל אביב אין מדרכה בצבע לבן יש צבע אפור עם שלט גרירה שגם נהגים תמימים נופלים מדיי פעם. אבל לא ידעתי שעיריית ראשל"צ נוהגת כך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
אני לי אטרח להגיב יותר שלאנשים כמוך. ביקשתי כאן בסך הכל עזרה מאנשים שהתנסו ונפגעו מדבר דומה ורציתי שייעצו. אני גר באיזור שאין את הטריקים האלה מצד העירייה (עם כל הכבוד לך ולדיירי הבניין שהם מודעים לכך שהחנייה שלהם). אפילו בתל אביב אין מדרכה בצבע לבן יש צבע אפור עם שלט גרירה שגם נהגים תמימים נופלים מדיי פעם. אבל לא ידעתי שעיריית ראשל"צ נוהגת כך

אני לא באה לתקוף אותך או משהו, אבל כשאבן שפה היא בצבע אפור, אתה יכול לחנות

אם פתאום האבן שפה בצבע אחר, זה יתפוס את תשומת לבך, ואם אתה בן אדם אחראי, היית מחפש אולי תמרור או שלט.

ואם היית מחפש היית מוצא, אלא אם כן הוא היה מוסתר ע"י עץ, גזעים או לא יודעת מה- והיו מקרים כאלו ואנשים זוכו.

דעתי האישית היא שלא יבטלו לך את הדו"ח, ואם אנחנו לא מתייחסים לצבע האבן שפה, היה תמרור והיית צריך להסתכל.

כמו שאתה מסתכל על רמזור, או על שלט שמראה על מהירות

ומישל - בזה באמת העירייה דפוקה. מאוד..

לא לכל הדיירים ברחוב שלי יש חניה בטאבו, ויש הקצאה מאוד נמוכה של חניות "חופשית" במגרש, מ-19:00 בערב מותר לכל מי שרוצה לחנות, ולכל משפחה יש 2-3 רכבים ואין איפה לחנות... ובתוך המגרש יש מן מדרכה עגולה שצבועה באדום לבן.

ואם תחנה שם - תלמרות שיש לך תו תייר - תקבל דו"ח.. שזה הכי שטותי. ואין מה לערער כי זה אדום לבן .

Peugeot 206 1.4 automatic '01

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשון לציון זו העיר היחידה שיותר דפוקה מתל אביב בענייני חניה.

היתה לי את הזכות לקבל שם בחודש שעבר דו"ח חניה למרות כרטיס חניה יומי של 20 ש"ח תלוי על החלון !

זה לא עיר דפוקה. זה פקחים דפ"רים. לי היה מקרה דומה.

אני שילמתי בפאנגו, אחרי שעה קבלתי SMS שהרכב נבדק ונמצא תקין וכאשר חזרתי לאוטו מצאתי דו"ח שנרשם בשעה שהפקח בדק את הרכב.

תהיתי איך אפשר להוציא מהמסופון דו"ח כאשר הוא בדק את מספר האוטו במערכת ונמצא ששולם.

מסתבר שאחרי שבדק הדביל הכניס מספר שגוי והדפיס את הדו"ח.

כתבתי מכתב שלא די בטעות הטכנית בעת עריכת הדוח כדי לבטלו, אני בנוסף גם שילמתי.

אבל עד היום, כמעט חודשיים אחרי אין תשובה. יש רק אישור קבלת פניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בראשל"צ יש תעשייה גדולה של דוחות חניה שמייצרת דוחות בכמויות מסחריות. הפיתרון הוא להכיר מעט את העיר ולדעת איפה יש מגרש חנייה בחינם שנמצא במרחק של כמה דקות הליכה מהיעד אליו אתה מעוניין להגיע. כל זאת עד שגם מגרש זה יהיה בתשלום.

פעם איתרתי פקחית שרושמת דוחות חנייה לרכב, שאלתי אותה איפה יש מגרש חניה ציבורי ללא תשלום. היא השיבה לי: "אסור לי להגיד לך". נסיעה של 10 שניות קדימה פתחה בפניי מגרש חניה ענק חינמי לחלוטין.

Xbox12341

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4859 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...