Jump to content

dezavoo

 • הודעות

  144
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של dezavoo

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

1

מוניטין

 1. בקרוב הרכב צריך לעבור טיפול 150k. נדרשת החלפת פלאגים ואני חושב לבצע בעצמי. אני מעוניין לדעת איזה כלים נדרשים. יש לי נסיון עם החלפת פלאגים לרכבים עם מנוע רגיל ולא V6. תודה מראש לעונים.
 2. הרכב שקניתי טופל במוסך מורשה וקיבלתי את היסטוריית הטיפולים. נאמר לי שהטיפול הקרוב הוא של 150K ק"מ וצריך להחליף פלאגים. במוסך מורשה אחר שהגעתי אליו בגלל תקלה התייעצתי עם המכונאי והוא אמר לי שכאשר מחליפים פלאגים יש סיכוי גבוה שחוטי הצתה גם יאולצו להחליף. אני רוצה להזמין את החלקים באיביי או אמאזון ולהחליף לבד או במוסך רגיל. אם יש מישהו שמחזיק או החזיק בעבר רכב כזה והזמין חלקים מחו"ל ויודע מחירים לחלקים או להמליץ על מוכר. אשמח לקבל פרטים וויעוץ בנושא וגם באילו כלים יש להצטייד. 6 פלאגים 41-101 פילטר שמן PF47 או PF47E (מה ההבדל?) סט חוטי הצתה 9746QQ או 746QQ אלו המק"טים שמצאתי בחנות הציעו לי 746SS אפשרי? פילטר אוויר A1208C כרגע יש ברכב 10354942. בחנות חלפים מציעים תחליפי, כדאי? תודה מראש לעונים.
 3. שלום מישה, תוכל בבקשה לפרט לגבי המקורות שלך להזמנת חלקי חילוף?
 4. נכנסתי למוסך UMI, בדקו עם לחץ אוויר והתגלתה נזילה מהצינור שבתמונה. הצינור הוחלף בחדש ומילאו נוזל DEX COOL.
 5. שבוע טוב, רכשתי שברולט מאליבו 2006, והייתי מעוניין לדעת ממישהו שמכיר או יש לו כזה רכב: א. המכסה של מיכל הדלק לא נעול בשום מצב. אפשר לפתוח אותו גם אם הרכב נעול. תקלה מוכרת? יש למישהו פתרון? ב. היום כשנסעתי היה כתוב לי LOW COOLANT. בדקתי את המים אמנם חסר אבל רואים עדיין מים במיכל. מה התדירות שצריך למלא מים? ג. בנסיעה בתוך העיר החום מנוע היה קצת מעל החצי כמו בתמונה. מחר אגש לקנות מיכל של מים אדומים. איזה כדאי לקנות? ד. בטיפול הבא יש לבצע החלפת פלאגים. אני יודע להחליף לבד. מה החברות והדגמים המתאימים ומאיפה מומלץ לקנות? ה. בעניין שדרוג מערכת השמע האם יש מכשירים שיכולים להציג את ההודעות של הרכב ולהתחבר לשליטה מההגה? תודה
 6. מסתבר שכל הבעיות התחילו בגלל הפולי מנוע שהתחיל לזוז ממקומו.
 7. לדברי בעל המוסך היה רעש מהטיימינג ואכן הרצועת טיימינג הייתה "פצועה" אפשר לראות בתמונה. כל זה התחיל לדבריו מחגורת אלטרנטור יבשה שהתחילה להתפרק והסיבים שלה גרמו לרצועה השנייה ליפול והסיבים נכנסו לאזור הטיימינג.
 8. הבעייה התגלתה אתמול כשנסעתי ברכב עם מזגן ובמהלך הנסיעה המזגן הפסיק לקרר וגם ההגה כח נהיה קשה. ברכב יש 2 רצועות אחת לאלטרנטור ומשאבת מים והשנייה למדחס המזגן ומשאבת הגה כח. עצרתי ופתחתי מכסה מנוע ראיתי שהרצועה של המדחס והגה כח יצאה ממקומה אך לא נקרעה ועל החגורה השנייה היו כמה סימנים קטנים של שחיקה. החלטתי להמשיך לנסוע לכיוון המוסך ולהשאיר את הרכב לטיפול. בזמן הנסיעה הופיעו רעשים מכיוון הרצועות ולכן עצרתי שוב לבדוק וראיתי שהרצועה של האלטרנטור ממש נשחקה במהלך הנסיעה של כמה דקות ויוצאים ממנה חוטים לצדדים. הצלחתי להגיע למוסך מבלי שהרצועה תקרע. כעת בעל המוסך אומר שצריך לפרק לבדוק רצועת טיימינג לשלול הגעה של סיבים מהרצועה של האלטרנטור לשם. החלפתי רצועת טיימינג לפני 4 חודשים!! כנראה הייתי צריך לגרור את הרכב ולא לנסוע ככה. פשוט זה היה נראה כמו החלטה לנסוע כמה דקות בלי מזגן ועם הגה קשה או להיות זרוק בצד הדרך בחום הכבד ולהמתין לגרר חצי שעה עד שעתיים. עדיין לא ידוע לי מה העלויות של העניין ואם אכן יש סכנה לטיימינג לאור המקרה שהסברתי. מצד אחד עלות הגישה לטיימינג תהיה יקרה אך מצד שני לדבריו אני מתסכן בנזק לרצועת הטיימינג שתגרור נזק לראש מנוע. מישהו יודע אם באמת יכולים להכנס סיבים לטיימינג? דרך אגב חלק מבעלי המקצוע טוענים שבסוזוקי בלנו לא נגרם נזק לשסתומים כתוצאה מקריעה של רצועת טיימינג וחלקם טוענים שכן. מישהו יכול מנסיון להכריע בסוגייה הזו? תודה מראש למגיבים.
 9. יש רסיבר 4 יציאות 2 נקראות FRONT ו-2 REAR לצורך העניין נקרא להן קדמיות ואחוריות. כאשר רק האחוריות או רק הקדמיות מחוברות למגבר לכניסה של הערוצים של הרמקולים במגבר אז שומעים טוב. אם אני מחבר במקום זה 1 מהאחוריות לימין ו-1 מהקדמיות לשמאל (או ששתיהן מאותו צד) אז יש לי את הרעש המעצבן גם אם אני הופך בין ימין ושמאל כך שבפועל רק 2 ערוצים מחוברים מהרסיבר למגבר. כמו כן אני מזכיר שבמצב שהמנוע דומם אין רעשים ושומעים טוב בכל המצבים. אני מעוניין להבין איך יכול להיות שהתקלה מהרסיבר וכשמנוע דומם אין תקלה!
 10. למכירה טוויטרים Power Acoustik NB2 חדשים וארוזים ללא שימוש. מחיר 100 ש"ח. מס' טלפון ופרטים רלווטיים נוספים - בפרטי.
 11. AUDIO KING - החלפתי גם בין 2 היציאות במכשיר. בנוסף פיצלתי מיציאה אחת של המכשיר לשתי היציאות במגבר עם מפצלי RCA וזה היה תקין. כלומר גם הרמקולים וגם הטוויטרים ניגנו אבל העוצמה והאיכות ירדו.
 12. שלום לכל הקוראים, אני מודע לזה שהנושא דובר אך ניסיתי לבצע את העצות וזה לא עזר. הרסיבר KENWOOD KDC-W7141UY. המגבר CRUNCH GPA 1000.4. רמקולים אחוריים ALPINE SPG-69C3. טוויטרים LANZAR TSC. כבל RCA אחד ROCKFORD RFI-16 והשני RCA סטנדרטי שעבד מצויין עם שני ערוצים עד שקניתי את הכבל של ROCKFORD וטוויטרים שאותם רכשתי והתכוונתי לחבר למגבר. הבעייה של רעש מהרמקולים האחוריים והיא מתרחשת רק כאשר מחוברים 2 כבלי RCA כלומר 4 ערוצים מהרסיבר למגבר (אפילו אם 3 ערוצים) ושהמנוע עובד. כשהמנוע לא עובד הכל בסדר ושומעים מצויין 4 ערוצים. כאשר רק 2 ערוצים מחוברים מהרסיבר למגבר ורק רמקולים אחוריים עובדים אז שומעים מצויין גם אם המנוע עובד. הרמקולים והמגבר חדשים באחריות הרסיבר כבר לא באחריות. דברים שבדקתי ולא הועילו: 1. כשהטוויטרים מנותקים ורק הרמקולים האחוריים מחוברים הם מוציאים רעש. 2. ניסיתי להחליף בין הכבלים RCA ובין הערוצים בכל הווריאציות האפשריות במגבר וברסיבר. 3. ניסיתי לקצר בין השקעים של ה-RCA ברסיבר לגוף. 4. ניסיתי לקצר את המינוס ברסיבר למינוס הכי קרוב שהיה וזה השקע המצית. 5. ניסיתי לקצר בין השקעים של ה-RCA במגבר לגוף במגבר (עושה יותר רעש). אשמח לקבל עצות נוספות לפתרון התקלה.
 13. שלום, לחבר שלי יש טויוטה אוונסיס ואני מנסה לברר לו איך מחליפים את הפלאגים. למישהו יש הסבר או סכימה לביצוע?
 14. השאלה אם מישהו התנסה בלתאם רכיב כזה לרכב או לחילופין מאיפה להשיג מקורי לבלנו?
×
×
 • תוכן חדש...