Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למבורגיני נצפתה בישראל (איחוד שרשורי פליאה)

Yaakov
שימו לב! השרשור הזה בן 4008 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה עקרונית. (ועכשיו כשזה באוףטופיק, אין בעיה לשאול ;))

איך השרשור הזה (מאוחד או לא, לא באמת משנה) הגיע לאוףטופיק? זה לא אמור להיות ברכב כללי?

אז גייארדו בכבישי ארצנו לא קשור לפורום רכב ולעומת זאת שרשורים על סוקויה טאטא ופונטו עם מדבקת קרבון כן?

הזוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האמת היא שההלכה לגבי תצפיות איננה מגובשת לחלוטין ולכן העקביות לוקה בחסר. כעיקרון, דיונים של "ווא-ווא-ווי-וואא!!! מדימה!!!" (ועוד שטויות) נסבלים בעוף, בעוד דיונים יותר עניינים נשארים בכללים. בד"כ שרואים למבורגיני הדיון נוטה לסוג הראשון...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצם המצאותו של הדיון באוף טופיק, מצמצם את האופציה לריבוי תגובות לא רלוונטיות, כיוון שלא לכל משתמש יש הרשאה להגיב בשרשורים אלו, ונוצרת איזושהי סלקציה.

מסתבר שלא מספיק טובה.

אולי כדאי להעביר את השרשור לפורום קניה / מכירה, זה יעזור בצמצום תגובות.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

הייתה לפני 20 שנה בערך קונטאש QV לבנה שהביא איזה מיליונר מערב הסעודית אבא שלי צילם אותה היא חנתה בבתל אביב אחרי זה גם הייתה דיאבלו וגם לפני שנתיים הביאו חבורת אנגלים ת'רכבים שלהם לטיול סביב הארץ הם הביאו בוגאטי ויירון פארארי GTB וגם למבורגיני גאללרדו LP 560-4 וגםDBS וגם השנה או שנה הבאה 2010-2011 יביאו פארארי ומאזראטי באופן סדיר כולל פתיחת מוסחים וסוכנויות ולמבורגיני אולי.....

הייתה לי פעם אלפסוד ספרינט עלה ירוק אדומה

היום אני נוסע בGT אדומה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לפני 20 שנה בערך קונטאש QV לבנה שהביא איזה מיליונר מערב הסעודית אבא שלי צילם אותה היא חנתה בבתל אביב אחרי זה גם הייתה דיאבלו וגם לפני שנתיים הביאו חבורת אנגלים ת'רכבים שלהם לטיול סביב הארץ הם הביאו בוגאטי ויירון פארארי GTB וגם למבורגיני גאללרדו LP 560-4 וגםDBS וגם השנה או שנה הבאה 2010-2011 יביאו פארארי ומאזראטי באופן סדיר כולל פתיחת מוסחים וסוכנויות ולמבורגיני אולי.....

כן? כן? באמת? יופי למה להקפיץ נושא משנה שעברה על מידע כ"כ לא מבוסס ושקרי שכזה? מה יצא לך מזה? אולי עכשיו אנחנו נחשוב שאתה מגניב :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

911 טורבו לבנה קבריולט, חנתה אתמול ליד הבית שלי.

ותאמינו או לא, חנתה צמוד (אני מדבר על מרחק של 30 ס"מ) מדלת הנהג לדלת של סוזוקי סוויפט משנות ה 90 המאוד מוקדמות.

איך הוא יצא מהאוטו ? לא יודע.

איך לעזעזל משאירים פורשה טורבו 911 קבריולט ככה ? לא יודע.

מה שכן יש לי - זה תמונות.

אעלה אותן שאגיע הביתה בעוד שעתיים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן? כן? באמת? יופי למה להקפיץ נושא משנה שעברה על מידע כ"כ לא מבוסס ושקרי שכזה? מה יצא לך מזה? אולי עכשיו אנחנו נחשוב שאתה מגניב :|

לגבי הטיול- אכן היה איזה מסע של חבורת בריטים עם כמה רכבים מגניבים בארץ הקודש, יצא לי לפגוש אותם באיזור הדרום ואפילו להחליף כמה מילים עם ג'ייסון, בחור יהודי צעיר בן 22 שהוביל את הקטע האחרון של הטיול לכיוון מעבר הגבול לירדן בעזרת נובל M12 ששייכת לסבו שישב לידו. אכן היו שם כמה גרמניות עם מנוע בטוסיק, יגואר, מזארטי, מורגן אחת ואם אני לא טועה אפילו TVR. לא זכורה לי שום פרארי ובטח שלא ויירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטיול- אכן היה איזה מסע של חבורת בריטים עם כמה רכבים מגניבים בארץ הקודש, יצא לי לפגוש אותם באיזור הדרום ואפילו להחליף כמה מילים עם ג'ייסון, בחור יהודי צעיר בן 22 שהוביל את הקטע האחרון של הטיול לכיוון מעבר הגבול לירדן בעזרת נובל M12 ששייכת לסבו שישב לידו. אכן היו שם כמה גרמניות עם מנוע בטוסיק, יגואר, מזארטי, מורגן אחת ואם אני לא טועה אפילו TVR. לא זכורה לי שום פרארי ובטח שלא ויירון.

הטיול הזה מגיע כל שנתיים לארץ בחודש מאי.

הם יוצאים בערך שבועיים לפני יום ירושלים מלונדון, עושים מסלול מסויים (משתנה כל פעם) עד ליוון/טורקיה ושם עולים על מטוס לארץ. בארץ עושים טיול של כמה ימים כאשר הסיום של ה"ראלי" הוא בירושלים ביום ירושלים.

מדובר על יהודים, רובם אנגלים, שתורמים כסף לארגון JNF שהוא סוג של שלוחה בריטית של קק"ל שמשקיע מליונים מידי שנה בכל מיני פרוייקטים חברתיים בארץ.

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמשהו כזה...

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את הסרטון, זה משהו שהחבר'ה שצוחקים הוסיפו בלי שנהגים שעוברים ישימו לב, או שעד כדי כך הנהגים שם עיוורים ולא שמים לב לפסי האטה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמו באמפר לא מסומן אחרי קטע מהיר...

פשוט ביזיון, לא ברור לי באיזו מדינה מטומטמת לא מתקנים כזה דבר.

וכשהלמבו עפה שם... פשוט עצוב, כמעט בכיתי.

Auto Emoción

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...