Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לקנות איביזה טורבו או להישאר עם פונטו HGT?

Michael K
שימו לב! השרשור הזה בן 5410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 78
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצד שני, סחיטת הדוושה ביציאה מסיבוב בהילוך 2 על 40 קמ"ש זה אחד הדברים שגורמים

לך לחייך כמו מעט מאוד דברים בחיים.

חוויה שרק בעלי האיביזות מכירים והרגשה מטרפת שאנחנו חווים כל פעם מחדש.

מצטער אם בעלי הקליאו לא יסכימו אבל בעיטת הטורבו הזאת תאיץ את הדופק של כל אדם שפוי.

+1.

לא יכולתי לנסח זאת יותר טוב.

ולחשוב שלפני שקניתי את ה-FR לא רציתי להתעסק עם טורבו.. עכשיו אני לא יודע איך אפשר בלי.

בקשר לויכוח האינסופי קליאו/איביזה, אני ממש לא אחווה את דעתי, כי אני לא יכול. גם אני כמו הרבה כאן שקלתי רבות את האופציות קליאו ספורט/איביזה טורבו ובאמת, אחרי כל ההשתפכויות ודברי ההלל לקליאו ספורט באמת חשבתי שהיא המכונה המושלמת.

הדבר היחיד שמנע ממני לחשוב עליה ברצינות זה העיצוב שלה - לטעמי, מחריד. במיוחד ה-MK2. כ"כ לא לטעמי שאפילו לבדוק אותה לא יכולתי.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי וואי לאיזה רמה ירד הת'רד ,

זה מזכיר את תקופת הראלי ממש .

יש כאלה שאוהבים מהירות וכוח נטו ,יש כאלה שאוהבים התנהגות וכוח ויש את אלה שמעניין אותם רקאם הרכב נראה טוב ,

ואם כל הכבוד אז לא יעזור כלום אבל גרמניות איכותיות יותר מבחינת פנים לעומת צרפתיות (שאני מאוד אוהב) ולא יתפרקו בשידרוגים לעומת אחרים ששם ישר יראו או ישמעו את הנזק.

ולפותח הת'רד,

כמו שאמרתי אז בעיני זה לא שדרוג מה שאומר שכדאי שתחסוך עוד קצת ואז באמת תשדרג .

דדי,

מאמן נהיגה ספורטיבית ובטוחה - לחיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיכום הוא פשוט. מי שיודע לנהוג יודע להעריך את האיכויות של הקליאו מבחינת ניהוג והתנהגות, שנותנות לה יתרון של פני האיביזה טורבו. מי שלא, מין הסתם האיכויות הללו לא מעניינות אותו ומקבל מענה טוב יותר באיביזה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5410 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...