Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית esp מהבהבת בסיבובים

fishermm
שימו לב! השרשור הזה בן 5481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי פוקוס 2008 (צמיגי ברידגסטון) ויש שני מקומות קבועים שאני מכיר שבקרת היציבות כמעט תמיד תפעל.

ביציאה אחת מסויימת מכיכר מסויימת אם המהירות טיפה גבוהה מנראה לי 30/40 קמ"ש אז בקרת היציבות פועלת גם בכביש יבש.

ברמזור מסויים אז שיוצאים ממנו אם לא לוחצים בעדינות על הגז אז בקרת האחיזה מופעלת.

כנראה יש משהו באספלט או בזוויות של המקומות האלה שגורם למערכת לפעול.

אגב, זו מערכת מדהימה. בחורף האחרון בשעת בוקר מוקדמת נסעתי באיזו כיכר גדולה וריקה ובכוונה נסעתי קצת מהר יותר וטילטלתי את ההגה קצת שמאלה בפתאומיות. הפוקוס בלי ESP הייתה יוצאת מזה בקלות אבל עם ה- ESP פשוט מרגישים כאילו מישהו משתלט לך על הרכב ומחזיר אותך למסלול. פשוט מערכת מעולה וזו בהחלט החלטה טובה לחייב אותה בכל הרכבים. הרי, רכב חדש של היום הוא רכב משומש של עוד כמה שנים.

בתאריך 23.5.2021 בשעה 22:04, Shab00 כתב:

(פורד פיאסטהאוטו מצוין אבל למי שתכנן את בקרת האקלים בו מחכה מקום שמור בגהנום.

מדויק לחלוטין. 😂🤣.

עריכה: תודה על 6 שנות שירות פיאסטה יקרה. היי שלום!..... ולא להתראות🤪.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה להגיד שאם אני אסע על 100 ואז אני אכנס לפנייה חדה הesp יציל אותי?

ואם זה יהיה ב130 קמ"ש?

הוא לא יודע מראש שיש סיבוב בכביש. גם למערכת הזאתי יש בטח מגבלות.

ESP נועדה למנוע מצבי חירום, לא להתגבר על טמטום של אנשים, ובטח לא לגבור על חוקי הפיזיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שמפחיד בכל העניין הוא שאם לא שמים לכך שהנורה נדלקה, אז חושבים שלא קרה כלום ואפשר לדחוק את הרכב עוד קצת. וברוב המקרים, גם עם ESP דברים לא נגמרים טוב.

בד"כ כשהESP נכנס לפעולה, המערכת מנתקת את המצערת ולכן מקשה עליך "לדחוק" עוד קצת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי ESP זה בכלל דבר הכרחי

לפני כמה ימים ראינו מגאן 08 ונכנסנו איתה מהר מאוד לכיכר בכביש יבש האוטו בהתחלה החליק ואז הרגשנו כאילו משהו מתעולל ברכב וגם בכיכר צרה במהירות של מעל 70 קמ"ש פשוט שמענו את איבוד האחיזה של הרכב ואת ה"טרררררטררררר" שכאילו מייצב את האוטו משהו מדהים אני לא האמנתי שהאוטו לא עשה סלטה באוויר למען האמת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת?!

ברב המקרים?

כמה מקרים כאלו אתה מכיר?

יידחפו יותר חזק, ה-ESP ייכנס קודם. זה הכל.

אני מכיר כמה מקרים שקרו, ובאותם מקרים האנשים אמרו לא יקרה לי כלום יש לי ESP. עם המחשבה הזאת הם חשבו שה1.6 שלהם היא פרארי ולקחו סיבובים יותר מדי חדים ובזכותם כמה עצים לא איתנו היום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר כמה מקרים שקרו, ובאותם מקרים האנשים אמרו לא יקרה לי כלום יש לי ESP. עם המחשבה הזאת הם חשבו שה1.6 שלהם היא פרארי ולקחו סיבובים יותר מדי חדים ובזכותם כמה עצים לא איתנו היום.

מה שנאמר - אי אפשר להציל אנשים מהטפשות של עצמם (או - אף פעם אל תעריך פחות מדי את גבולות הטמטום).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

slava:

אתה רוצה להגיד שאם אני אסע על 100 ואז אני אכנס לפנייה חדה הesp יציל אותי?

ואם זה יהיה ב130 קמ"ש?

מי שרוצה לתרסק בכוח - יצליח גם עם ESP. נהג סביר לא יגיע למגבלות המעטפת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למערכת אין מגבלות,

כמו כמובן לטיפשות האנושית

וליקום (לפחות עפ"י איינשטיין).

לחוקי הפיזיקה - יש.

[FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B][COLOR=#696969]ACTION speaks LOUDER than WORDS[/COLOR][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=green][B]K[/B]eep [B]m[/B]e [B]c[/B]aged [B]a[/B]nd [B]f[/B]ree [B]t[/B]he [B]b[/B]east[/COLOR][/FONT] [COLOR=#f1f6f8][FONT=Verdana][COLOR=#000000][B]Jin Ba Ii Tai [/B]-[FONT=Book Antiqua] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=cVarDBb199M&feature=player_embedded"]Fast[/URL] in, [URL="http://www.youtube.com/watch?v=CyDykQWck74&ob=av3e"]Drift[/URL] out[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום אשתי התקשרה אליי בבוקר בפאניקה - כנראה בגלל הרוחות החזקות הופיע לה חיווי לבדוק את מערכת בקרת היציבות בביואיק.

בערב נבדוק אם יש חיווי.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5481 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...