Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקר: כלי עבודה- איכות (מותג), סיני או זבל סיני?

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 5515 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין ניסים ונפלאות. אין מציאות זולות. אתה מקבל מה שאתה משלם עליו.

לא סתם מחשב נייד עולה כיום שליש ממה שעלה לפני 5 שנים. הוא גם יחזיק שליש מהזמן, והאיכות ... הו האיכות... בריצפה.

אייל, יפה שהמחשב הישן בן חמש השנים עדיין תקין ומצבו חדש.

מה זה עוזר לך? הרי שום אפליקציה נורמלית כבר לא רצה עליו.

אותו הדבר לגבי כלי עבודה, חובב ישתמש בכלי עבודה הרבה שנים בלי כל קשר למוצאו העדתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נתתי את זה כדוגמא לכך שגם כיום, אם תשווה את המחיר של פסגת ההיצע של הנוכחית לפסגת ההיצע של לפני 5-10 שנים, גם על הטוב ביותר תשתלם משמעותית פחות כסף - כלומר המותגים הזולים,הייצור בסין וכמובן גורמים נוספים, מושכים מטה את המחירים וגם את האיכות.

מחשב ומקדחה ממש לא ברי השוואה מבחינת אפליקטיבית, כי מקדחה בת 30 עושה בדיוק מה שמקדחה חדשה עושה, בניגוד למחשב.

עם זאת, ברור שמקדחה חדשה , גם של BOSCH, לא תחזיק את אותו מספר שנים כמו התוצרת הישנה אבל גם עולה פחות ממה שהיית משלם פעם , וזה מה שהתכוונתי להעביר בדוגמא הזאת.

דרך אגב, הנייד הישן שלי ,של IBM סוגר תכף עשור ועדיין עובד בצורה תקינה.

אני לא מחפש לפתוח מוזיאון ולהשתמש בציוד עתיק (פנטיום 3) כמו אנשים אחרים כאן בפורום, אבל המוצר הזה הוא דוגמא לאיכות ותכנון מעולים. היום , למשל, לא הייתי קונה IBM כי לנובו לקחו מוצר מנצח והורידו לו את האיכות לריצפה- אבל זה כבר נושא לדיון אחר.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהנסיון שלי.

קניתי פטישון של מקיטה. ומופיע באריזה לעבודות סיטוט קלות. אז כתוב. הוא חצב כ200 מטר בקירות טרומים.

ועזה אלפי חורים לג'מבואים. ויד עוד נטויה.

ואני גם בגישה שכלי טוב עדיף מכלי במחיר טוב.

וזה מנסיון על מברגות עברו כמה כבר. היו: WOLF, ועוד כל מיני סינים.

משחזות (WOLF. ועוד כול מיני סינים ותוצרת עזה.)

וג'קסונים למיניהם. וכן היה מבחר WOLF. SKIL. בלק אנד דקר 3X. וועוד סינים ב 100-150 שקל.

מקדחות רטטות של חברות מגוונות. והיו כבר איזה 5.

אבל היום.

פטישון של מקיטה

משחזת 4.5 בוש כחולה.

מברגה בוש כחולה 12V

מברגה נוספת ישנה של מקיטה.

משייף אורטיב פשוט שבייינתים עושה את העבודה (כבר 10 שנים)

ובקרוב אני הולך לקנות קומפוסור + פיסטולט. וכאן המחיר + הביצועים יקבעו.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...