Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

א. מאיך שכתבת, זה נראה כאילו אתה חושב שיש עוד סיבה/ות

.

א. יכול להיות שתא המנוע הארוך ב DM נועד לאכלס מנוע גדול יותר, ותוך כדי זה לשחק עם מיקום הסרן הקדמי, לא יודע זאת ורק השערה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

זוהי משאית D-400 מתחילת שנות הששים, צבאית לשעבר, עם קבינה ישראלית ודלתות של "ויליס".

ראה את כל הסיפור באתר המרתק של יוחאי שנער - http://israelmotorindustry.org/dodge-d400-israel-1960/

תודה! אכן סיפור מעניין עם תובנה על התנהלות "מקצועית".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי עדיין יש כמה פריטים בחצר של עמוס.

אנסה לעבור שם היום.

ישי

אכן כן! :shock: משהו הזוי לגמרי- לי בזמנו נאמר בפרוש שהמכרז נגמר והכל נמכר, אפילו אמרו לי את המחיר שבו הטאטרה נמכרה (הרבה מעבר ליכולת שלי!:-( )- ועכשיו התקשרתי ואמרו לי שיש מכרז!!! WTF?!?:shock: אז מי שאוהב טרקטורים הישנים- יש שם כמה, אומנם במצב לא מזהיר- אבל...:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן כן! :shock: משהו הזוי לגמרי- לי בזמנו נאמר בפרוש שהמכרז נגמר והכל נמכר, אפילו אמרו לי את המחיר שבו הטאטרה נמכרה (הרבה מעבר ליכולת שלי!:-( )- ועכשיו התקשרתי ואמרו לי שיש מכרז!!! WTF?!?:shock: אז מי שאוהב טרקטורים הישנים- יש שם כמה, אומנם במצב לא מזהיר- אבל...:roll:

היה נחמד אם מישהו היה יכול להביא תמונות משם...

רנו 9 83, רנו 11 87 (5 ש'!), רנו 19 95 (5 ש'!), מגאן 2001 (5 ש'!), סניק 2007 ועכשיו סיטרואן C4 2007.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי ליד החצר של עמוס ז"ל

אכן ראיתי מיכלית שחורה (זפת) , לא זיהיתי מרחוק אם זו טטרה אבל כמה אפשרויות כבר יש ?

עופר העלה את פרטי המכרז כאן

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3470651&postcount=691

לא חושב שכל הכלים האילו עומדים באותה חצר אבל יש למשפחה עוד חצר עם טרקטורים מאוד ישנים.

האם מישהוא יודע מה עלה בגורל הפייסר ?

בהצלחה

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאנחנו כאן מתפעלים ממשאיות אנחנו שוכחים טיפה הרבה היבטים בטיחותיים.

לדוגמא:המשאית הזאת נסעה לה עם המיכל הזה כשהוא עמוס כעשרה קוב של מים ושהוא לא יושב כהלכה ומאובטח.

איפה דוב קרדו שהוא קצין בטיחות במקצועו? לחוות דעת.

התמונה קצת מטושטשת ועימכם הסליחה

רשלנות.jpg

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שאנחנו כאן מתפעלים ממשאיות אנחנו שוכחים טיפה הרבה היבטים בטיחותיים.

לדוגמא:המשאית הזאת נסעה לה עם המיכל הזה כשהוא עמוס כעשרה קוב של מים ושהוא לא יושב כהלכה ומאובטח.

איפה דוב קרדו שהוא קצין בטיחות במקצועו? לחוות דעת.

התמונה קצת מטושטשת ועימכם הסליחה

ליאור, פעם הבאה תצלם בבקשה ברזולוציה גבוהה יותר, אפשר לכוון את המצלמה מראש. רצוי גם שהתמונה תראה את מספר הרישוי וכולם ירוויחו.

הבעיה ברכב כבד שהנהג לא מסכן את רק את עצמו אלא בעיקר את שאר החבר'ה בכביש.

מיכל חייב להיות מאובטח, גם ככה הנוזל רץ בפנים, בעיקר בקומבינות כקושרים מיכל חקלאי בלי מחיצות פנימיות ויאללה- סע.

יש הבדל בין מיכלית מים שנוסעת לאט בשטח, למשאית עמוסה מים בכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי ליד החצר של עמוס ז"ל

אכן ראיתי מיכלית שחורה (זפת) , לא זיהיתי מרחוק אם זו טטרה אבל כמה אפשרויות כבר יש ?

עופר העלה את פרטי המכרז כאן

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=3470651&postcount=691

לא חושב שכל הכלים האילו עומדים באותה חצר אבל יש למשפחה עוד חצר עם טרקטורים מאוד ישנים.

האם מישהוא יודע מה עלה בגורל הפייסר ?

בהצלחה

פעם היו לי התמונות שצילמתי משם- מחר אנסה לחפש בעבודה... משהו מוזר- נראה כאילו המכרז הקודם התבטל לגמרי! אם ככה- גם הפייסר שם... למה ישי- אתה רוצה אותו- מאמין שאפשר לקחת בזול, אבל יש עליו הרבה עבודה! אם-כי לא אבוד, אפילו חשבתי- אבל זה בדיוק מה שחסר לי עכשיו...:oops: כואב לי הלב על הטאטרה- בסוף הרי תלך לאיזה ברזלן או קבלן שישחוט אותה.... :cry: וכן- כל הכלים שבמכרז שם- חוץ מהאאודי A6 שלא שם אלא כמה דקות משם... אגב הטאטרה ממש לא שנת 65- אלא יותר בכיוון של סוף ה-70'- תחילת ה-80'!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור, פעם הבאה תצלם בבקשה ברזולוציה גבוהה יותר, אפשר לכוון את המצלמה מראש. רצוי גם שהתמונה תראה את מספר הרישוי וכולם ירוויחו.

הבעיה ברכב כבד שהנהג לא מסכן את רק את עצמו אלא בעיקר את שאר החבר'ה בכביש.

מיכל חייב להיות מאובטח, גם ככה הנוזל רץ בפנים, בעיקר בקומבינות כקושרים מיכל חקלאי בלי מחיצות פנימיות ויאללה- סע.

יש הבדל בין מיכלית מים שנוסעת לאט בשטח, למשאית עמוסה מים בכביש.

גיא

מחילה מראש על איכות התמונה,מכשיר האייפוד שאני נושא עימי פשוט שבק חיים.חבר צילם לי עם האייפון שלו ולא בצורה מקצועית.

קבלתי מכשיר חדש ממישהו שחזר מחו״ל ואין לי זמן כרגע לטפל בו קרי ״לפרוץ אותו״.שאני אומר קבלתי אני מתכוון לרכשתי.

אגב מיכל המים הזה היה אמור להיות רתום לרמסע,אני מכיר אותו,לפני עשר שנים המיכל הזה גרם להתהפכות משאית רמסע שהעמיסה אותו והוא היה מלא מים,לא אוסיף עוד כי אני מכיר את הנהג והרמסע יצאה לגמלאות ולפירוק עקב הגיל המתקדם שלה.את מספר המשאית שבצילום אני מנוע מלמסור,המיכל הוא בבעלות המועצה האזורית שבשטחה אני מתגורר הנהג הוא קבלן פרטי וצילום כזה גם הועבר במייל לנוגעים בדבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך לקופת החולים במיתר נתקלתי ב:

1- בסקניה הזאת,קצת ארוכה במיוחד,חונה לעיתים קרובות במחסום עומרים בואכה דרום הר חברון,

2-ה"מקדחת" כלונסאות במיתר דגם קנוורט,הבניה שם צוברת תאוצה.

010.jpg

009.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב .. היום נסעתי 1200 ק"מ ויש מלאאא תמונות ..

היות ואני מת מעיפות להלן מספר תמונות .. המשך יבוא ..

ארז, אחלה תמונות:) תמשיך..

משמאל לימין,

* דודג' D500 ייתכן 4X4, תראו את הפנסים בפגוש במקום בחזית כרגיל, בעבר שמשו גם כנושאות מכונות קידוח. אולי מישהו ידוע איך 4X4 האלו הגיעו לשוק? מי ייצר ומי עשה הסבה ל-4X4? נכון לצבא היה D200 4X4 אבל זה בכלל לא אותו הדבר..

* ליילנד עם אף מרובע, :? איפה דב והחבר'ה שיגידו בדיוק מה דגם, צ'יפטיין? משהו אחר?.. מה השנתון ואם היה גיר וילסון או גיר ידני.

* קנוורט K100?

* מרצדס 1924 או דומה, לפי מספר הרישוי שנת 83 או '84. נראית די פלסטינאית למרות המספר הצהוב.

יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיא

מחילה מראש על איכות התמונה

ליאור, קודם כל תודה על התמונה, ברור לי שלא אתה צילמת בגלל האיכות הנמוכה, הצעתי מראש לתכנת את המצלמה למצב שייתן צילום מהיר וחד בזמן נסיעה. יותר חשוב שהעברת את המסר הלאה וגם את התמונה. טוב לשמור על סולידריות בעבודה, לא ללכלך סתם על נהג שזרק סיגריה. אבל- בטיחות מעל הכל.

הרמסע נגרטה - אולי בגלל החבטה בזמן התהפכות, זאת מכה רצינית שבקלות מכופפת את מסילות ההרמה ואת הבוכנות, לא שווה ואי אפשר ליישר, בקיצר - לברזל.

העמסת מיכל מים חקלאי על רמסע זו משימה שדורשת מחשבה/חוצפה/אומץ/טפשות, מרכז הגובה של המים במיכל מעל שני מטר, המים רצים במיכל ויהפכו את הרכב בלי לשאול שאלות. מיכל לא מקובע יכול ליפול ולקטול מי שמסביב.

לפני יותר מ- 30 שנה לא קשרו מכולות בצורה חוקית, או יותר נכון לא עבדו מסודר עם טוויסט לוקים. ב-1978 אם אני לא טועה נפלה מכולה ממשאית והרגה 4 חברי הנהלה של קיבוץ מצר. העולם התקדם, אבל לא לגמרי.

לכן חשוב שמי שרואה מפגעים יעביר את המסר הלאה..כן, לתעד, לצלם, רק ככה. הולך לצאת חוק שיחייב כל ציי רכב גם פרטיים של חב' היי טק להדביק מדבקה עם מספר טלפון לדיווח עברות תנועה. וזה עוד כלי רכב פרטי. במשאיות פוטנציאל הנזק גדול בכמה מכפלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב .. היום נסעתי 1200 ק"מ ויש מלאאא תמונות ..

היות ואני מת מעיפות להלן מספר תמונות .. המשך יבוא ..

המרצדס 1513 בעברה של חב חשמל עם מנוף וארגז של חב שלדות פה ללא המנוף ,הK100 של אמנון חורש מאילת בעבר היתה של מחלבות יוטבתה עם תיבת הילוכים אוטו ,הלילנד ביבר הדגם הזה יוצר החל מ68 ועד 72 הגיר במקרה הזה של משאית הייבר היה מסוג קלידסטון ולא וילסון שלא התאים לעבודות תשתית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...