Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

גינאדי במיוחד בשבילך.

המשאית הזאת מהכפר מסעדה שבגולן.

לרוב לא זזה לשום מקום אבל נראה שמנסים לתקן אותה . מצטער על האיכות של הצילום , די מיהרתי ככה שלא היה לי זמן לתפוס זווית טובה יותר.

אתה צילמת ביום רביעי בדיוק כשהייתי שם והנענו את האוטו..... אני עמדתי ליד הטויוטא וניסינו להניע בעזרתה את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צילמת ביום רביעי בדיוק כשהייתי שם והנענו את האוטו..... אני עמדתי ליד הטויוטא וניסינו להניע בעזרת את האוטו.ולא שמתי לב בכלל שאתה מצלם
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב חברים יקרים וליאור רז היקר, החלטתי ללכת על הסוס השני זה שהיה של זליג, הוא במצב לא רע בכלל עם רישיונות וטסט ונסע פחות מחצי מזאת שהיתה שלי שליאור מצא לי אותה בשטחים, אז החל ממחר בערב העדכן את הפורום בכל התהליך עם תמונות מצורפות . תודה לכם ושבת שלום

לזאב בהצלחה עם המשאית ואני מקווה שתמצא דרך להביא גם את המשאית השניה,

נשמור על קשר

וסתם על הדרך צילומים של עבודה עם וולוו של חבר ממושב מעגלים על המשאית שלו,בטוח שעוד כמה שנים ניזכר כמו שנזכרים עכשיו בליילנדים ובמאקים.ועוד צילום של מרצדס צבאית.

004.JPG

003.JPG

002.JPG

008.JPG

007.JPG

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים יצאנו הבוקר חברי גרי ואני לרמת הגולן, סולטן בעל הרכב תיקן את החשמל, התקין מצברים, רחץ את האוטו כמובן עם צינור מים ללא לחץ, ואז יצאנו לקטוף דובדבנים הכי טעימים שרק יכולים להיות, וכמובן ניגבנו חומוס טוב בכפר מסעדה,

ובשעות הצהרים יצאתי לדרך בנסיעה, האוטו כמובן עם טסט ובמצב תקין לחלוטין, המזגן הקפיא בדרך, האוטו במצב מכני מעולה ממש, כל המערכות עובדות חום מנוע תקין, לחץ שמן גבוהה וטוב, בלמים מצויינים, נשאר רק לעבוד על פחחות הקבינה קצת

בשעות אחר הצהרים הגעתי הביתה עם האוטו , מצורפות תמונות ואמשיך לעדכן בהמשך

f13.jpg

f16.jpg

f20.jpg

f21.jpg

ff15.jpg

f14f.jpg

f17.jpg

f32.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים יקרים יצאנו הבוקר חברי גרי ואני לרמת הגולן, סולטן בעל הרכב תיקן את החשמל, התקין מצברים, רחץ את האוטו כמובן עם צינור מים ללא לחץ, ואז יצאנו לקטוף דובדבנים הכי טעימים שרק יכולים להיות, וכמובן ניגבנו חומוס טוב בכפר מסעדה,

ובשעות הצהרים יצאתי לדרך בנסיעה, האוטו כמובן עם טסט ובמצב תקין לחלוטין, המזגן הקפיא בדרך, האוטו במצב מכני מעולה ממש, כל המערכות עובדות חום מנוע תקין, לחץ שמן גבוהה וטוב, בלמים מצויינים, נשאר רק לעבוד על פחחות הקבינה קצת

איזה יופי!

חייבים לעשות מפגש של כלים כבדים.

משאיות ואוטובוסים .

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש ותהנה!

המשאית מאוד יפה ומיוחדת.

המנוע הוא של קאמינס וגיר 18 הילוכים לא מסונכרן? איזה נפח מנוע וכמה כוח סוס יש לו?

אשמח ליראות תמונה של לוח שעונים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאב, אתה צריך להחיות את השרשור שלך בפורום ATHS, חחח: http://forums.aths.org/89239/this-is-my-sweetheart-,-she-is-14-years-old

T

נשלח מתא טלפון ציבורי ע"י יונת דואר ובעבר גם מתורן של אניה על ידי שחף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאב, אני שמח שבסוף עשית את זה!!! כל הכבוד!!! תתחדש ותהנה ממנו!!!:twisted::twisted::twisted: אגב איזו שנה האוטו תזכיר לי?

ד"ש מה"אח הקטן"! :wink:

412772_374624162581871_100001028701285_1191709_978255963_o.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה התמונות מבאסלו כאשר נשחט האח-התאום שלו...:cry: אני לא יודע מה עשה עם כל הקבינה- אבל מכסה המנוע עדיין זרוק אצלו בוודאות.

גלוק225.jpg

גלוק226.jpg

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאב, אני שמח שבסוף עשית את זה!!! כל הכבוד!!! תתחדש ותהנה ממנו!!!:twisted::twisted::twisted: אגב איזו שנה האוטו תזכיר לי?

ד"ש מה"אח הקטן"! :wink:

היי גינאדי האוטו שלי הוא 1.01.1998

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי גינאדי האוטו שלי הוא 1.01.1998

אה- אז בגלל זה המספר שלך קצת יותר גבוה משלי!:-D משום-מה חשבתי שהוא שנת 94- אז לא הבנתי איך זה יכול להיות! עכשיו זה ברור... האוטו שלך מדהים- שמור עליו מעכשיו! כי אין יותר כאלה! 8) בטח לא עם רישוי ובמצב יחסית סביר. יש עוד איזו מכונת קידוח אחת- אבל זהו! בשטחים לא נחשב כי הוא בלי רישוי...:cry: תגיד לי- למה האוטו לפעמים קופץ לי בטירוף כאשר אני משחרר את הקלאץ', ולפעמים נוסע חלק- זו תקלה כלשהיא או שאני פשוט עוד לא רגיל לקלאץ'? -כי זה קרה לי גם ב-K100!:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 268 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...