Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

NL12 עובדים גם בתל אביב. ליד ביתי ברמת אביב הולך ומוקם בנין חדש בן 15 קומות. לפנ כחודש עבדו במקום שני NL12 בפינוי עפר. משיחה קצרה עם אחד הנהגים, הוא מתכוון למשוך עם המשאית (שנת יצור 1990) כמה שרק יוכל.

לענין האוטובוסים הממוגנים, משקל סרן של אוטובוס, זהה למשקל סרן של משאית. אכן הממוגנים עם סרן אחורי בודד היו מעין הכלאה, והמיגון בהם הוא בדפנות צד בלבד, ולעיתים לא מלא. ה"מארס דיפנדר" עם צמד הסרנים מאחור, תוכנן מלכתחילה כממוגן בכל 6 הפאות. כן, גם הגחון והגג. התכנון לוקח בחשבון את המשקל האמיתי של האוטובוס, ולראיה, דגם זה הוא דגם רשמי של וולוו, ולא מרכב של "מרכבים". דובר בעבר על יצוא של כמה אוטובוסים מדגם זה לארצות הברית, או על בנייה של דגם זה במפעל PREVOST בקנדה, מפעל השייך כיום לוולוו, ומייצר אוטובוסים לשוק הצפון אמריקאי.

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

למה משאית ממוצעת ארוכה יותר מאוטובוס?

לדוגמא וולוו FM מצויינת למשימה, volvo-trucks-save-petrol.jpg

וכמוה גם אינטרנאשונאל,

image?id=4471137&keywords=2013%20International%207500%20SBA%20-%20Listing%20%23%3A%201298094+%231

בכלל ידידי, אף אחד מאיתנו לא קובע מה יהיה באיו"ש - או בכלל,

אנחנו רק מעלים תאוריות

(נ.ב. נראה לי זה האשכל הכי ארוך ב"קארספורום")

זה רק נראה ככה

האורך המקסימלי של אוטובוס רגיל הינו עד 13.5 מטרים

האורך של אוטובוס בעל שלושה סרנים הינו עד 15 מטרים

האורך של אוטובוס מפרקי הינו עד 18.75 מטרים

ושל רכב מסחרי -עד 12 מטרים

הרוחב זהה עד 2.55 מטרים (

למעט רכב עם מרכב קירור מבוקר העומד בדרישות תקן ישראלי שהוא 2.6 מטרים)

ירון מאיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני זוכר לעבודות תשתית בעיקר בצפון השתמשו ב N 12 דאבל אקס , מיעוטם היו גם פול טריילר .

אבל גיא יוכל בודאי לתקן אותי .

בא נעשה סדר הNL הוא הדגם שהחליף את הN.

בצפון היו גם וגם.יתרה מזאת רב ספקיי האבן הטבעית לגדרות וקירות תומכים משתמשים באבן גלילית שנאספת בגליל כמובן, ומועברת למרכז הארץ ע"י נהגים מהכפרים בגליל המערבי, בעבר היו להם סקניות 75 ו110 וגם וולבואים N86 N88.בשנות ה80-90 הם שידרגו והיו להם N,NL כולם עם הייבר עליי לציין שרובם היו דווקא סינגלים יתכן בגלל אפשרויות גישה לאתרי בניה בתוך הערים באותם זמנים לא כל כך התיחסו לסוגית המשקל וסינגל עם צמיגים 1100X24 היה מעמיס 17 טון נטו גם זו סיבה שהם שידרגו לדבל בהמשך.הארזים שלהם היו עם דלתות עץ היות והעמסה היתה ידנית ע"י זריקת האבנים על הארגז כן גם בשנות ה2000

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר אנסה... היוקנעמי הכי מתאים נראה לי- למיטב ידיעתי הUAZ היה מאיזור הצפון, כל פעם רציתי לראות אותו ולא יצא לי... :?

חדשות רעות: לפי המידע שהגיע אליי- האוטו הולך להיות מפוצץ בצילומים של סרט כלשהו על הלבנון... אין לי איך ליצור קשר עם ההפקה, מה עוד שאני בספק אם יש עם מי לדבר שם... :-( חבל- למיטב ידיעתי זה היה אוטו יחיד כזה בארץ, במיוחד עם רישוי...:?:-(:cry::x זה הוא בתמונות- מישהו צילם את זה על הסט...:-(

1.JPG

2.JPG

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע- אין לי קשר להפקה לצערי, למרות שאני מחפש...:? אבל זה קודם כל "אל-על חבילות" לשעבר ככל הנראה, ונראה לי שזה האוטו הירושלמי לשעבר- אבל בזה אני לא בטוח. לגבי הפיצוץ- לא יודע.... אבל הטייגרים יש עדיין לא מעט יחסית- אואז כזה יש רק אחד בארץ...:cry: והוא במצב טוב, וחבל מאד שיושמד....

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען הסדר הטוב (ולמען הסטת הדיון ממשאיות מודרניות חזרה למשאיות ישנות) - הדגם הוא אואז 3303.

עדיין מיוצר:

http://www.uaz.ru/eng/models/commercial/3303/

והמחיר לא זול אבל סביר, משומש בן שנה-שנתיים אפשר לקנות בכמה אלפי יורו בודדים (אבל אין היצע). כלומר חבל (אפילו חבל מאוד) אך לא נורא - כי אם מישהו באמת ובתמים רוצה להעלות רכב כזה על הכביש בישראל, אפשר להביא בסכום יותר קטן ממה שהיה עולה לשקם את הגרוטאה.

אסף.

uaz-3303-2005.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשקם את ה"גרוטאה" הזו להערכתי יעלה כמה אלפים בודדים- אם כמובן לא רוצים להגיע לרמה של "תצוגה"! לייבא אחד כזה, גם אם מדובר ב"אספנות" משנות ה-70'-80', וגם אם מדובר בחדש לגמרי (שבכלל חסר טעם כי גם הרבה פחות איכותי מפעם וגם מה העניין בו בדיוק כשחדש?)- בחיים לא יעלה פחות מאיזה 40-50 אלף! יש הבדל "קטן", לא? :? בוא ונהיה מציאותיים לרגע- לעולם כנראה לא אוכל להרשות לעצמי לייבא אחד כזה. ואגב: זה שהוא עדיין מיוצר (עם שינויים קלים)- עדיין לא גורע ממנו את העובדה שהוא מיוצר משנות ה-60-70' ואכן קלאסי לגמרי... :roll: אבל מה זה כבר משנה- אליי הוא לא יגיע...:-(:x:cry: הוא אומנם מעולם לא היה אחד מהחלומות שלי- אבל עדיין זה אוטו נחמד ונוסטלגי בשבילי שהייתי מאד שמח להציל!:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע- אין לי קשר להפקה לצערי, למרות שאני מחפש...:?

אולי תציעו להפקה לעשות את הפיצוץ כאפקט במחשב? לא חאראם על רכב נדיר. אולי תמצאו מישהו שיעשה להם תמורת אחוזים בבעלות על ה UAZ.

אם כבר רוסים- אני מעדיף את הדגמים האמפיביים או הגדולים במיוחד, שם באמת צריך יצירתיות ולא לשלוח בלונדיניות לרגל בפיאט.. אגב, היום ל"ג בעומר שנופל בדיוק על יום הניצחון של רוסיה במלחמת העולם השניה..

-גיא א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני חושב שכן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דב שלום

תודה על הברכות

הבולדוג אכן קנדה חי נושם ובועט עבד בבנין עד לפני כמה שנים. מבחינה מכנית חיה רעה . מבחינה חיצונית יש לבצע

מספר עבודות מסגרות (אין פח רק ברזל אמיתי) ועבודות עץ. זקוק לתמונה שלו בשיירות לירושלים לצורך ביצוע שיחזור פריצת המצור על ירושלים ב48. ביום הזיכרון הבא אני מארגן שיירה לירושלים עם רכבים שנטלו חלק בפריצה. כל עזרה בחומר על הנושא תתקבל בשמחה.

הרכב הנ"ל מוכר מאד לתושבי חיפה היה שייך לערבי מדת האחמדים שעבד איתו בשיפוצים עד לפני מספר שנים

ברשותי אוסטין מודל 58 ופליימוט בלוודר מודל 55

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שקשור להפקה המדוברת אני יכול להרגיע את המזועזעים.

לא יפוצצו שום רכב כמו שלא פיצצו את המרצדס קופה היקרה.

יש טכניקות שמאפשרות לעשות עם ולהרגיש בלי

אגב האוטובוס של אגד באדיבותו של נח.

ברשותי אוסטין מודל 58 ופליימוט בלוודר מודל 55

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני, אתה בטוח- כי אליי הגיע מידע שכן... עם עוד רכב רוסי נוסף ש"קרוב משפחה שלו". יש לך אופציה לבדוק ולעדכן אותי? -הודה לך מאד!8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...