Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב חברים, הגיע גם זמני להתחדש (שוב). יש כלה חדשה

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בדרך כלל מספיק לנקות טוב עם סבון ומברשת שיניים , ככה אני עושה כבר שנים.

במקרה של הרכב החדש, הג'נטים היו כ"כ מטונפים שהייתי אובד עצות , כי כלום לא הוריד את הלכלוך השחור שכבר נראה חלק

אינטגרלי מהג'נט. אז התחלתי במברשת שיניים + סבון, המשכתי בעבודה עם סקוץ' כלים (שחוק כדי לא לעשות שריטות)

וקינחתי עם פוליש בעדינות, כדי לא להרוס את הציפוי של הג'נט , וללטש את מה ששאר האמצעים לא הצליחו להסיר,

פלוס כמה שריטות שנוצרו מהסקוץ' של הכלים.

אני לא דוגל בשימוש על הרכב בחומרים כימיים שהשפעתם בלתי ידועה. למשל : מסיר שומנים.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנחנו עושים הכל חוץ מ- RF

:wink: זכור לי שקראתי שהייתה לך פולו לא מעט זמן. מבחינתי פולו וגולף נמצאים באותה קטגוריה, לפחות מבחינת תחושת הנהיגה (למרות שאין ספק שגולף עושה את זה טוב יותר). אתה עושה בחוכמה שאתה מוותר על רכב ליסינג - החיסכון לא כזה גדול, בטח לא שיצדיק את ה"סבל" שברכב קבוצה 2.

אגב, יש פרק בטופ גיר שבוחן גרסאות ראשונות מול גרסאות מודרניות (דאז) על פני חמישית מייל. בתוכנית GTI Mk1 ניצחה את ה- GTI Mk4 אבל קראתי שאחד מהחבר'ה שהיה שם (בעל ה- MR2 דור 1) סיפר שפיברקו את התוצאה הזו (כלומר צילמו שוב עם התוצאה הרצויה) וה- Mk4 ניצחה במקור.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל מספיק לנקות טוב עם סבון ומברשת שיניים , ככה אני עושה כבר שנים.

במקרה של הרכב החדש, הג'נטים היו כ"כ מטונפים שהייתי אובד עצות , כי כלום לא הוריד את הלכלוך השחור שכבר נראה חלק

אינטגרלי מהג'נט. אז התחלתי במברשת שיניים + סבון, המשכתי בעבודה עם סקוץ' כלים (שחוק כדי לא לעשות שריטות)

וקינחתי עם פוליש בעדינות, כדי לא להרוס את הציפוי של הג'נט , וללטש את מה ששאר האמצעים לא הצליחו להסיר,

פלוס כמה שריטות שנוצרו מהסקוץ' של הכלים.

אני לא דוגל בשימוש על הרכב בחומרים כימיים שהשפעתם בלתי ידועה. למשל : מסיר שומנים.

אייל.

קניתי באוטו דיפו חומר של DuPont לניקוי ג'נטים. אני לא יודע איך הוא עובד על לכלוך קשה, אבל אצלי הוא ניקה לכלוך של שבוע ראשון בקלות מדהימה. אבל הוא יקר (כמו כל יתר מה שהם מחזיקים).

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

PAVI ,ה MK4 לא כזו גרועה כמו שדואגים לתאר אותה , בין היתר בפורום זה חדשות לבקרים.

יצאתי לנסיעת התחרעות לילית בכבישים ישרים וסיבובים הדוקים , ההתנהגות הרבה יותר טובה מהג'נריישן למשל, לדעתי הנמכה בכמה מ"מ תתן תוספת משמעותית יותר מאשר צ'יפ.

בפולו נהגתי במשך 4 השנים של התואר שעשיתי (הנדסה) , שלא פינה לי זמן/כסף לשדרוג והייתי מאוד מרוצה.

רועי, על הג'נט היה לכלוך שנראה כמו זפת דבוקה שנצבר במשך 6 שנים שהרכב על הכביש מאבק הרפידות.

חשבתי בהתחלה שאני אצטרך לזרוק את הג'נטים לפח... :)

אם כבר מדברים על תכשירים :

אתמול ניקיתי מדפים באוטודיפו : היו כמה מבצעים מאוד משתלמים של חומרים איכותיים , כולל שלישייה שכוללת בין היתר את SUN OF A GUN ו TUFF STUFF .

כפי שכולנו יודעים : כשיש חומר כלשהו במבצע באוטודיפו, הוא בדרך כלל הכי זול בארץ. אבל מחירי המדף הרגילים שערורייתיים.

פיליפ, בתור חבר במועדון הלקוחות המרוצים שלי (שכולל 2 אנשים בינתיים) , אני לא פוסל זאת.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל הפונים אליי בנוגע למוסך בו ביצעתי בדיקה נוספת לרכב, דיברתי עם בעל הבית והם לא מעוניינים לבצע זאת על בסיס קבוע.

הדבר נעשה עבורי כג'סטה חד פעמית עקב היכרות רבת שנים עם הנפשות הפועלות.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראית מצויין!

תתחדש.

ג.

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:)

gsi16V, עוד כילד בצבא אני זוכר את האסטרה GSI האדומה שלך חונה לא מאוד רחוק משם (ואם אני לא טועה גם היתה קורסה אדומה)

אכן :wink:

הקורסה היתה של שכן, היא לא GSI אלא JOY סתם בשביל הפרוטוקול

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...