Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טוב חברים, הגיע גם זמני להתחדש (שוב). יש כלה חדשה

אייל
שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרכב עבר בדיקה כפולה ואפילו משולשת.

בדיקה ראשונה במכון בדיקה שנחשב לטוב ביותר במרכז הארץ.היו כמה ריג'קטים והרבה כסתח"ים.

בדיקה שניה במוסך מקצועי ממוקדת על הריג'קטים שנמצאו בבדיקה, כולל בדיקת קומפרסיה מלאה באמצעות שעון ולא החרטא שמבצעים במכוני הבדיקה באמצעות מדידת זרם.

במקום גם עובד בחור מומחה טורבואים ומנועים מהסוג הזה, ובחור אחר שמתמצא בשלדות ופחחות שבדק את הרכב בדיקה שניה.

הבדיקה השניה לקחה משהו כמו 3 שעות, ואני מודה לבעלים הקודם (שבכלל לא כותב בפורומי מוטוריקה) על הסבלנות , כי הוא כמעט איבד אותה בשלב מסויים.

יש לציין שביצעתי את כל זה למרות שלרכב היסטוריית טיפולים מלאה במורשה ועושה רושם שלא נחסך עליו שקל.

לאחר שרוב ה"ריג'קטים" מהבדיקה הופרכו והוכח שאינם קיימים , ניגשנו לסניף הדואר והעברנו בעלות.

תקראו לי פסיכי, אבל כשאני משקיע סכומים כאלה, אני עושה את זה רק באפס ריסק.

דרך אגב, הכחולה שלי שנמכרה יצאה נקייה לחלוטין בבדיקה, שזה הישג , אבל לא הפתעה.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחדש ותהנה אייל.

זה קרה מהר משציפיתי, הג'נריישן הייתה אמורה להחזיק אצלך קצת יותר זמן :-D

אבל לא נורא, זה קרה לטובה.

ה-GTI נראית שמורה ונקייה.

DS 7 CROSSBACK 2019

2019 PEUGEOT 308 GTI

2006 PEUGEOT 307 XT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, אני נמצא בעיר הזאת פעמיים שלוש בחודש... פשוט ראיתי סמליות בלבצע את הצילום באותו מקום בו בוצע הצילום של רכב אחר שמאוד מאוד אהבתי (תמונה מצורפת)

ואם יגנבו יש ביטוח, זה לא ממש מפחיד אותי :)

לירן, גם אני חשבתי שאשאר עם הג'נריישן לפחות שנתיים שלוש, אבל מינס הצעיר הציע לי הצעה שלא יכולתי לסרב לה ,הצעה שעלתה בקנה אחד עם הרצון שלי לGTI.

fileCA1LLYPV.jpg

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחדש.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בגלל שקנתי רכב חדש אני מוותר לך הפעם על זה שניכנסת לשטח השיפוט שלי בנתניה.

ועוד צילמת שם !?!

פויי ויזמיר

תתחדש ותהנה, זה העיקר.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מגניב שמצאת רכב כ"כ שמור. אבל תגיד, לא בא לך לגוון קצת? אחרי הגולף שלי לא שקלתי בכלל הוט האצ' או שום דבר שמתקרב לחווית הנהיגה הגולפאית והלכתי על רודסטר (למרות שבחנתי מפלצות כוח) ועכשיו שאני עם הרודסטר לא נראה לי שהרכב הבא יהיה רודסטר. אחרי כ"כ הרבה שנים עם משהו הייתי מתאר לעצמי שתלך לכיוון אחר.

I always get confused between the sound of a Sopwith Camel, and the sound of a malodorous runt wasting everybody's time

http://www.pavius.net

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה,

את הפוליש ביצעתי כמובן לבד. האוטו היה שרוט שריטות ושפשופים בצבעים שונים מכל הכיוונים, ולא נראה כ"כ טוב כמו בתמונות.

שלא לדבר על מצב הג'נטים שהיו שחורים לחלוטין ברמה שלא ניתן להוריד את הלכלוך. גם שם נאלצתי לבצע פוליש :)

PAVI, לצערי התקציב שלי לא מאפשר לי יותר כרגע. (אם אתם מחפשים עובדים במשכורות עתק, במיוחד מהנדסי RF אז צור קשר :) )

למרות זאת, פירסמתי כאן בפורום שאני מחפש מיאטה ידנית 2003 (לא רוצה ליפול אחורה ל NA - אלו רכבים שעברו הרבה),

אבל מסתבר שאין מספיק כאלה,ואלה שיש - נדרש עליהם סכום בלתי סביר.

אני מעדיף לטפס לאט בסולם הרכבים מאשר להתפשר על רכבי ליסינג אפרוריים ואוטומטיים למשך תקופה של כמה שנים ואז להפגיז כפי שאתה וroee עשיתם.

הגולף היתה אצלי שנה, לא הרבה שנים. סה"כ שידרגתי כח :)

gsi16V, עוד כילד בצבא אני זוכר את האסטרה GSI האדומה שלך חונה לא מאוד רחוק משם (ואם אני לא טועה גם היתה קורסה אדומה)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...