Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן השוואתי בין 15 דגמי רמקולים 6X9. נחשו מי קיבל את הציון הגבוה ביותר?

איתמר
שימו לב! השרשור הזה בן 5657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

http://www.talkaudio.co.uk/index.php?option=com_jreviews&task=listcategory&section=10&cat=51&dir=3&Itemid=54

ואם אין לכם כוח להיכנס - מורל פולס. אגב, שימו לב למחירו באנגליה.

תהנו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איתמר.

דווקא אותי זה לא מפתיע, משום שאחרי כמה וכמה 6X9 ששמעתי, המורל ניגן בצורה הטובה ביותר ולא רק הרעיש כמו השאר.

גם הJBL לא ממש מפתיע, לאור כך שב6X9 הם בהחלט מוצלחים ונשמעים בסדר גמור.

עריכה:

אם כבר, אז באותו מקום רוויו השוואתי בין 31 סטים קומפ'.

נחשו מי קיבל את הציון הגבוה ביותר?

Hybrid Audio Legatia.

מקום שני - סופרימו.

http://www.talkaudio.co.uk/index.php?option=com_jreviews&task=listcategory&section=10&cat=52&dir=3&Itemid=54&order=rdate&limit=20&limitstart=0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרשים מאוד ההישג של ה Hybrid Audio Legatia.

אבל לא מפתיע בכלל, כל מי ששמע אותם במפגשים מבין שמדובר בבמה הקידמית בין הטובות ביותר שיש בארץ, ובטוח הטובה ביותר בארץ התחום העלות-תועלת (שלחבר'ה הפחות רווים זה חשוב:))

נקווה שביום ראשון אני אוכל לכתוב איזה סקירה קצרה על האח הקטן יותר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שההשוואות שם לא תמיד פרופורציונליות למחיר. שזה מצד אחד טוב כי יש חוו"דים על כל פלחי השוק, ומצד שני פחות טוב כי אנחנו רואים שם אלפיין 9874 מול קלריון HX-D2

Pioneer P90RS | Celestra RA | Seas Lotus Reference

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן סופרימו מקום 3 אם שני חלקים ולא שלוש ובנוסף הטויטר זה הפיקולו ולא הרגיל

אאחח אן אל הפוקל K2P.

והפולס הפולס שמגג קטן(:

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=477352 המערכת שלי למכירה....
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא תמיד נכון לעשות השוואה לפי מחיר,

בהשוואה נטרלית אתה מקבל את האיכות נטו של הוצר אל מול שאר המתחרים

שיקולי עלות תועלת זה עיניין שלך,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הציוד עצמו, אני לא נופל ולא כזה מאמין למבחן הזה עובדה לציונים שקיבלו סטים שבכלל לא שווים.

אלה הסטים שהיו במקומות הראשונים אכן טובים, במיוחד הלגטיה, שבכלל רק שמעתי את אח שלו ונפלתי מהכיסא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי למה מקום שלישי, לפי המבחן הם קיבלו 9.2, בדיוק כמו ה K2P.

בעצם מה זה משנה, זה חדש לנו שלמורל יש סטים מוצלחים? :wink:

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר באמת שסרווין הם לקחו את ה6*9 של סדרת ווגה - שאין לי מושג איך הם נשמעים.

אבל מבחינת רמקול 6*9 אני חושב שהסרווין ווגה מסדרת HED הוא ה6*9 הכי מוצלח ששמעתי עד היום, אחריו הפולס.

ואין לדעתי על הסאונד של מורל, אני גם מאוד אוהב את הלגטייה שהם עוצמתיים יותר ופתוחים יותר מרמקולים של מורל אבל מורל זה מורל ומי שאוהב את זה - קונה את זה.

קניתי את שניהם :-)

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5657 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...