Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתדלק תידלק ב150 במקום 50 |מה עושים בד"כ?

mazda 6
שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 56
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זאת כבר הפעם השנייה שזה קורה לי שאני אומר למתדלק במחיר מסוים והוא מתדלק לי ביותר.

רציתי לדעת אם גם לכם זה קרה ואיך נוהגים במקרה כזה

זה קרה לי בעבר, אין מה לעשות, חיים לשלם.

ניסנו לצאת בזה בטענה שאין לנו עוד מזומן ואין לנו כרטיסי אשראי, בכל מקרה המתדלק ביקש שנשאיר ת"ז ערבון,

השארנו וחזרנו יותר מאוחר להמשך התשלום...

Golf 1.6 DSG 2009

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים לא קרה לי, והייתי מאוד כועס אם היה עושה כך, בטח ובטח פעם שנייה(אגב מדובר על אותו המתדלק?)

הייתי פונה למנהל התחנה ואם זה לא עוזר אז במכתב למנכ"ל החברה

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עבדתי פעם בתור מתדלק וזה קרה לי פעם אחת,בסופו של דבר כדאי לשלם כי את הדלק בכל מקרה תרכוש ותשתמש בו ,אז זה לא כזה נורא.

והדבר הכי חשוב אתה רק תדפוק את המתדלק המסכן שאחרי צבא ויצטרך לשלם את ההפרש מכיסו,ואת בעל התחנה זה לא ממש מעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון זאת טעות של המתדלק, הוא לא יכול לדרוש שתשאיר לו ערבון של ת"ז או כל דבר אחר.

במידה ואתה בנאדם נחמד אתה יכול לשלם לו על זה, כי בכל זאת הדלק נמצא לשימושך ולא לשימוש אפחד אחר.

כל אחד וההחלטה שלו.

אני פעם ביקשתי שימלאו לי 80 שילמתי ב 200 המתדלק החזיק לי 120

ומשום מה תדלק לי גם ב120

למרות הכל שילמתי לו את ההפרש של ה40.

Pug 306 Gti6 2.0 16V

התענוג שבסיבוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה אני יבקש מהמתדלק לשלם מכיסו הפרטי, מסכן מסכן אבל מטעויות לומדים, טוב שהוא טעה רק בזה ולא גם בסוג הדלק.

ולמה?

את הדלק קיבלת. אם הוא נכנס למיכל סימן שיש מקום בשבילו, והוא גם הולך להישאר שם כנראה.

כולם בני אדם, וחוץ ממך יש להם עוד כמה וכמה דברים על הראש - עומס של מכוניות, לבדוק סכומי כספים מהלקוחות ועוד ועוד.

גם ככה היית ממלא את הדלק בשלב כזה או אחר.

וזה לא שיש לאותו מתדלק מה ללמוד, זה פשוט דבר שקורה בשוגג.

רוב הסיכויים שהסכום ירד מהמשכורת של המתדלק ולמעסיק לא יהיה ממש אכפת מהעניין.

לא יקרה כלום אם תשלם, ולא יקרה כלום אם תתחשב גם באותו מתדלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תסביר לנו מה זה נותן לתדלק כל פעם ב50 ש"ח?

חוץ מאפקט פסיכולוגי שלא בזבזת הרבה כסף על דלק.

יעלה לך יותר כסף ללכת כל פעם לתחנת דלק ולשלם שירות.

יש לי חבר שהבונקריות שלו בעניין הזה השתלמה לו : הרכב נגנב אבל הגנבים נתקעו אחרי כמה ק"מ בלי דלק :D

חוץ מהנ"ל , אני לא מוצא שום יתרון בזה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה כזה אני יבקש מהמתדלק לשלם מכיסו הפרטי, מסכן מסכן אבל מטעויות לומדים, טוב שהוא טעה רק בזה ולא גם בסוג הדלק.

מעניין מה יקרה אם תעבוד בתור קופאי ותחזיר עודף לא נכון ללקוח, ויהיה לך חסר כסף בקופה.

היית רוצה שהאדם שקיבל את העודף + יחזיר לך אותו נכון?

או שבמקרה הזה גם האמרה של "מסכן מסכן אבל מטעויות לומדים"?

*לפותח השירשור, קרה מה שקרה, אנחנו לא מכונות, אנחנו בני אדם, אנושיים בשר ודם, חלקנו מפעילים שיקול דעת חלקנו לא, אני בטוחה שהטעות נעשתה בתום לב ולא במכוון (אף מתדלק לא מקבל אחוזים על תדלוקי יתר של לקוחות תהיה בטוח).

המוצר הוא דלק, הוא לא יתקלקל לך במיכל, אז קיבלת יותר, תראה את הצד החיובי, כך לא תטריח את עצמך להכנס שוב לתחנה בזמן הקרוב.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעובד תחנת דלק בעברי :

אתה לא חייב לשלם , אם הוא עשה טעות זה בעיה שלו , אסור לו לבקש תעודת זהות ,אילה רק להסביר לך שהכסף יורד ממנו .

אגב , יש הרבה "שיטות" של מתדלקים במקרה שהם התבלבלו ,אחד השיטות המצחיקות היא , שאם אדם מסרב לשלם את ההפרש אומרים לו לחכות 10 דקות וישאבו את הדלק , מרוב לחץ הוא משלם.

למרות שאתה לא חייב , אתה צריך רק לדמיין את ההרגשה של יום עבודה בחינם , מתדלק מרוויח 160 שקל ביום ,טעות אחת ואין משכורת יומית.

בכלל עבודה כמתדלק דורשת הרבה יותר ממה שחושבים , אתה צריך לתת עודף ללא מחשבון ,צריך לשמור על סכומי כסף גדולים , תמיד להיות מרוכז שחס וחלילה לא תכניס את הדלק הלא נכון ועם כל זה אתה נמצא בסיכון ,כי כל רגע יכולים לשדוד אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהיותי נער מתבגר הייתי עובד בחנות מתנות שאני לא ייצין את שמה בחדרה וקרה לא פעם ולא פעמיים שטעיתי בעודף ללקוח ונשאר פער בקופה, ובשעת הסגירה כאשר המנהל היה "עושה" קופה והוא היה שם לב שחסר הוא בכלל חשב שאני גונב בהתחלה אבל בסוף הבין שאני רק נער תמים שטעה בעודף בגלל לחץ לקוחות לקראת החג והוריד לי מהמשכורת.

נכון הייתי מבואס על הכסף שירד לי מהמשכורת, אבל אני חייב לספר לכם שהיום אני בודק פעמיים לפני שאני מעביר למישהו כסף.

אני מתדלק בדרך כלל 100 ש"ח (בשירות עצמי) בשבוע על הרכב וזה מספיק לי היות ואני לא נוסע המון בכלל, לא תמיד יש לי בכיס מספיק מזומן והריבית באשראי לא נראית לי שווה את זה.

המתדלק אולי ישנא אותי ויכעס עליי אבל בסופו של דבר יבין שהקליינט תמיד צודק ואני בטוח שלהבא יהיה זהיר יותר וימלא דלק בכמות הנכונה, גם אם למתדלק ייקח כמה שניות יותר לעמוד ליד הרכב שלי אני לא בטוח שזה יגרום לנהגים מאחוריי לנסוע לתחנת דלק אחרת בסופו של דבר אין להם כנראה מספיק דלק בשביל להגיע לשם.

בסופו של דבר כל אחד יעשה מה שהוא חושב אחד ישלם לו בעוד השני ידרוש מהמתדלק לשלם, אני לא בעד לפגוע בפרנסתו של אותו מתדלק או כל אדם בכללי אבל הוא טעה ולא בכוונה אבל הוא צריך ללמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...