Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קריאת מונה חשמל משני

tinoki

פוסטים מומלצים

שבוע טוב חברים.

מתחשבן עם שוכר של אמא לגבי החשמל ביחידת הדיור (משלם לפי מונה בלוח).

יש מונה בלוח שרץ קדימה בקביעות כמו כל מונה. יש מונה נוסף בלוח שמתאפס אחרי שמגיע למס’ מסוים - לא ברור איזה ולמה. לא ברור לי למה זה מחובר (לא בדקתי בפקקים).

העיקר מעניין אותי האם ההוא שמתאפס הוא מונה נוסף מהראשי שמגיע מדירת האמא או שהוא משהו פנימי בלוח. דהיינו האם צריך לחייב את השוכר גם עליו או רק על המונה ה’מסודר’.

שני המונים נראים זהים. מצ”ב תמונה. המונה ה’מסודר’ מסמן את האותיות T00 והמונה המתאפס את האותיות EP.

תודה מראש למסייעים.

image_6209779.JPG

1706994044109_image_6209779.JPG

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם צורת החישוב מופיעה בחוזה?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא.

הוא משלם לפי צריכה לפי המונה הרגיל ה’מסודר’. רק רוצה להבין מה זה המונה השני

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה כמו מונה שמישהו הרכיב כדי לבדוק צריכה על קו מסויים. הוא שייך לפקק הצמוד אליו.

תוריד את הפקק ותראה מה לא עובד (מהמר על מזגן).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, tinoki כתב:

לא.

הוא משלם לפי צריכה לפי המונה הרגיל ה’מסודר’. רק רוצה להבין מה זה המונה השני

לדעתי תקחו סכום קבוע על החשמל, כמובן להוסיף לחוזה עם תנאים לגבי העלאה/עדכון של הסכום במידת הצורך.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, DareDevil כתב:

לדעתי תקחו סכום קבוע על החשמל,

למה שמישהו ירצה לעשות דבר כזה?

מה הבעיה לקרוא את השעון ולהכפיל המחיר לקוט"ש עדכני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, אורח לרגע כתב:

למה שמישהו ירצה לעשות דבר כזה?

נוחות

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממוצר דומה  (וגם פה, יש קצת יותר תמונות מועילות) שמצאתי ברשת:

image.thumb.png.806a3f412389679ef3d2d7cab07b5f55.png

הכפתור הכחול יחליף בין כל המודים (לא יודע אם הכל קיים אצלך), ובאמצעותו אפשר גם לאפס את ה-EP (לחיצה 10 שניות).

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט מונה שניתן לאיפוס כדי למדוד צריכה בזמן נתון. 

כמו שברכב יש לך מד ק"מ כללי ולפחות אחד שניתן לאפס.

אם השאלה היא מה ראשי התיבות EP, לא לגמרי ברור לי. Energy כנראה, ה-P אני לא בטוח. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.2.2024 בשעה 18:09, DareDevil כתב:

נוחות

סוטה מהשרשור (ומחילה מפותח השרשור). אבל איזו נוחות יש פה?

אם אתה לוקח מהשוכר מחיר ממוצע של החודשים האחרונים לכל חודש והוא מסכים, סביר שהוא מעכשיו לא ישים ז*ן וישאיר דברים דולקים (בויילר מזגן וכאלה), כי מה אכפת לו.

אם תקח ממנו יותר מהממוצע, למה שהוא יסכים? תמיד מישהו ירגיש שהוא נדפק (ודי בצדק).

זה כמו שיש לך עובד עם רכב צמוד אבל הוא משלם על הדלק. עובד 7 ימים בשבוע וכל יום ממלא 100 שקל. תבוא תגיד לו "עזוב, מוריד לך 3000 שקל מהשכר ושם לך דלקן". נראה לך שהוצאות הדלק יישארו 3000 בחודש? לי לא נראה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 6.2.2024 בשעה 18:39, אורח לרגע כתב:

אבל איזו נוחות יש פה?

אתה בטוח שאתה רואה את העניין הזה בעיניים של משכיר דירה או שוכר דירה?

כי האחרון באמת לא יהיה לו אכפת, אם אתה רואה את זה בתור ראשון, זו הנוחות שלא לדאוג למשהו שבסך הגדול לא הכי קריטי להיתפס עליו.

יש כאלה שיעדיפו לעשות את זה באוטומציה ויש כאלה כמו פות"ש שירצו (במחילה) לספור אפונים.

ולא לרגע אחד, אני חושב שזה צריך להיות סכום אחיד מעבר לחוזה שנתי. יעני אם רואים שיש עלייה בצריכת חשמל ויודעים שהצריכה בבית הראשי לא עלתה כתוצאה מכל סיבה שהיא אז צריך לחייב את הדייר באקסטרה כסף בחוזה הבא שיחתם. הend game שלך זה להרוויח כסף מהשכירות. איך תרוויח זה כבר איך אתה מעדיף להתנהל.

אם פות"ש היה יכול להתקין מונה חשמל שהולכים לפיצוציה ומשלמים עבור קוד אז נראה לי שזה היה non brainier במקום להתנהל עם קיזוזים ותוספות וכו'.

Ready To Rock
Ready To Rumble

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...