Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עד כמה איכות הצליל תשתפר אם אני יוסיף מגבר לרמקולים של JBL GK600C

shay76s
שימו לב! השרשור הזה בן 212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עד כמה איכות הצליל תשתפר אם אני יוסיף מגבר לרמקולים של KBL GK600C ?

יש טעם להשקיע במגבר?

אשמח לקבל המלצה למגבר במחיר סביר.... שיביא תוצאות טובות!

צריך מתקין לזה או שאפשר לבד?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, shay76s כתב:

השאלה עד כמה אמור להיות שיפור?

יהיה שיפור.

אתה כרגע כנראה מותח את גבול היכולת של המגבר הפנימי ביחידת הראש שלך (וזה עשוי לכלול הכנסת עיוות לסאונד), משום שהרמקולים האלו הם בהתנגדות 2.3 אוהם ורוב היחידות בנויות לעבוד מול רמקולים בהתנגדות 4 אוהם. 

עד כמה הוא יהיה משמעותי ו"משתלם" עבורך, זה כבר ענין אישי. שדרוג גם עשוי לחשוף חוליה חלשה אחרת (למשל, איכות מקור גרועה, מגבלה כלשהי של הרמקולים, קרקושי פלסטיקה וכיוצב'). 

לפני שעתיים, shay76s כתב:

צריך מתקין לזה או שאפשר לבד?

אם אתה מרגיש בנוח להתנסות בהתקנה ראשונה מסוג זה, אז אפשר גם לבד (ואפשר למצוא איזה מדריך או שניים בפורום ובכלל בגוגל), אבל אם יש לך ספק, עדיף מתקין טוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, זה לא עד כדי כך פשוט. ויש חוקי יסוד מסויימים כדי שההתקנה תחשב כטובה (איך להעביר את הכבלים, חיבור למינוס וכיוצב'). 

מתקין מערכות אודיו לרכב, לא חשמלאי רכב כללי (גם אם יסכים להתעסק) יהיה כנראה עדיף. אם תציין אזור בארץ אולי תקבל המלצות (אם כי גם כאלו אפשר למצוא בחיפוש בפורום). 

מחיר עשוי להשתנות כתלות בתמחור של בעל המקצוע והציוד הנלווה שהוא משתמש בו (יתכן ואתה זקוק אגב למנחת אם הר"ד הוא ללא יציאות RCA, מה שמוסיף לעלות ומוצר לא איכותי יכול לפגום עוד באות). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון - כרמיאל. ושמו דניאל. 

יש לו גם יוזר בפורום שאיני זוכר מהו (ונדמה לי שיש לו עוד אחד לא פעיל). אפשר למצוא גם בפרצוף ספר ועוד רשתות חברתיות. 

בחיפה היה לפחות בעבר גם ליאור מולטימדיה.

ראה גם אם השרשור הבא רלוונטי: 

https://carsforum.co.il/topic/672773-מתקין-מולטימדיה-מומלץ-באיזור-הקריותגם-חיפה-אופציה/#comment-5990970

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 212 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...