Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מאמר: מאזדה 3 -2022. זה פרימיום? יש כיסוי להצהרות?

ceyal
שימו לב! השרשור הזה בן 733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תודה על הביקורת. 

הרשמים שלנו מאוד דומים.

אין הרבה שינויים בין 2022 ל-2020 ממה שכתבת.

ראיתי שבפרימיום אפשר לקבל מושבים עם כיוון חשמלי ועוד כל מיני דברים קטנים (לעומת הספיריט). מעניין אותי תג המחיר, שכן ספיריט אפשר לעלות על הכביש באזור ה-146-147 עם קצת מיקוח (למרות שמאזדה בונקרים).

ב-2020 כשהיא רק הגיעה, בחנתי את כל המתחרות בערך (חוץ מהפוקוס שטרם הגיע אז), כולן היו טובות, לדעתי המאזדה התעלתה על כולן (לעומת העשור/דור הקודם בו לא הייתי שם אותה גם בטופ 3 של המשפחתיות).

סך הכל עשו קפיצה מאוד יפה עם הדור הנוכחי. בהחלט ויתרו על הזום זום, אבל היא עדיין סבירה, למי שצריך משפחתית ואין תקציב להוט האצ'. כלומר ביחס למתחרות שלה.

המנוע אכן סביר ואכן נקודת התורפה הגדולה שלה לדעתי. לחובבי הטורבו, יהיה קשוח להתרגל. 

לאחותי יש אחת 2020 (ספיריט) - עדיין ללא אף קרקוש ושקט מופתי בנסיעה בין עירונית בהתאם לתנאי הדרך מה שנקרא. לדעתי, הכי קרוב למרצדס (מבחינת איכות ונוחות נהיגה) שאפשר לקבל במשפחתית, אבל כמובן שלא שם. 

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.
  • רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בהחלט התקמצנות על האבזור הנוסף

כיסאות עם כוונון חשמלי, חיישני חניה, מצלמות היקפיות, תצוגה עילית שבכלל לא מגיעה לארץ, ועוד כל מיני פיצ'פקס קטנים שהיום מגיעים ברכבים אחרים ברמת הכניסה וכאן גם לא ברמה האמצעית.

הקפיצה בין הקומפורט לספיריט לא משמעותית. גג שמש, מראה מתכהה חשמלית,  חישוקי 18 ותאורת לד עם "חתימה". 

מצד שני, תוספת של 7K ש"ח על זה, עושה את זה משתלם.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המאמר. 

אני מסכים עם הכל, אבל חוץ מדלק - לדעתי זה רכב שבנסיעה מאומצת דווקא כן יבלע דלק יותר בהשוואה למתחרות (לא בטוח עד כמה משמעותי, תלוי בסגנון נהיגה). מי שמחפש רכב חסכוני, מאזדה 3 זה לא הכיוון. בעיקר אם הנסועה היא גבוהה. אבל משאר הבחינות - איכות, עיצוב, כוח, הנאה מנהיגה, הרכב הזה אכן נותן בראש.

לדעתי ה interior בשילוב צבעים אדום שחור פשוט מושלם.

744C94CF-831A-46F2-9E1D-D07973CC1AC8.thumb.jpeg.48209677af28a36c1f590304c8b71997.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל רק שלא מביאים את זה לארץ..

בנוגע לצריכת הדלק, בהחלט אם תלחץ תגיע גם ל 5 ק"מ לליטר. אבל בוא נגיד שהגעתי לזה גם באוקטביה וגם בקורולה היבריד. שלא לדבר על מיצובישי...

לחיצות ונהיגה מאומצת לא נלקחת בחשבון.

בנהיגה סטנדרטית מכוון ת"א ירושלים וחזרה הממוצע אצלי נע סביב ה 12.8-13.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר לקבל את שילוב הצבעים האלו בבלאק אדישן, לא יודע עד כמה זה שווה את התוספת שהם מבקשים.

וחוץ מזה חבל שלא מייבאים את ה2.5 טורבו. מתגלה כפנינה אמיתית לפחות לפי הביקורת. 

• אהבתי 1

Not the sound of silence.🇮🇹

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, CarloAbarth כתב:

אני חושב שאפשר לקבל את שילוב הצבעים האלו בבלאק אדישן, לא יודע עד כמה זה שווה את התוספת שהם מבקשים.

מסכים !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, arc55tg כתב:

תודה על המאמר. 

אני מסכים עם הכל, אבל חוץ מדלק - לדעתי זה רכב שבנסיעה מאומצת דווקא כן יבלע דלק יותר בהשוואה למתחרות (לא בטוח עד כמה משמעותי, תלוי בסגנון נהיגה). מי שמחפש רכב חסכוני, מאזדה 3 זה לא הכיוון. בעיקר אם הנסועה היא גבוהה. אבל משאר הבחינות - איכות, עיצוב, כוח, הנאה מנהיגה, הרכב הזה אכן נותן בראש.

לדעתי ה interior בשילוב צבעים אדום שחור פשוט מושלם.

744C94CF-831A-46F2-9E1D-D07973CC1AC8.thumb.jpeg.48209677af28a36c1f590304c8b71997.jpeg

אצל אחותי אחרי שנתיים, מדוד במשאבה, 90-10 לטובת בין עירוני, רגל לא קלה יש לה (אוהבת ללחוץ ומשייטת בכביש החוף הריק לרוב, אז לא ממש על 90 קמ"ש) יוצא לה במשולב 1:13.6. 

אני מאמין שעם נהיגה עדינה יותר אפשר גם יותר טוב. 

זה לא רכב היברידי אבל גם לא דודג' ראם.

מי שקונה מכונית ב-150 אש"ח, ההבדל בין 1:14 ל-1:18 זה לא מה שישנה המון כלכלית. 

כיד 2 בעוד כמה שנים זה בהחלט יכול להיות שיקול משמעותי ובהחלט חיסרון לרעתה. 

לפני 8 דקות, outnex כתב:

הייתה מתיחת פנים בהשוואה ל2019?

מ-2020 דור חדש. 

לפני כשעה, CarloAbarth כתב:

היה בחור שייבא, לא זוכר כמה יצא לו בסוף. סביב ה-240.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את הדור הקודם של 3, גם עם אותו מנוע 2.0.

להגיד שהיא בולעת דלק? לא יותר ממשפחתומטית 1.6 ממוצעת. לי יוצא סביב ה1:13 בנסיעה לא תמיד רגועה.

אם הייתי נוסע כמו סבתא, כנראה שהייתי חוסך יותר, אבל עם הנסועה הלא גבוהה שלי זה לא משמעותי. ואני, ברוך ואדים, מרוויח מספיק כדי לא להתחשבן על דלק.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה הייתה ש אי אפשר לקרוא לזה חסכוני. יש רכבים יותר חסכוניים בקטגוריה, וזה בוודאי משמעותי למי שהנסועה שלו גבוהה.

עריכה אחרונה על ידי arc55tg
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מחבב את הליין הנוכחי של מאזדה. רכבים איכותיים, כיפיים ולא מסבכים. יצא לי לנהוג לא מזמן במאזדה 2 ואפילו שהיא כבר מיושנת ומחסירה מערכות בטיחות אני עדיין יכול להבין אנשים שבוחרים בה, בוודאי במחיר ובזמינות הנוכחיים.

ה-3 הבסיסית במחירה הנוכחי היא דיי מציאה כשקורולה בנזין עם מנוע 1.5 וגיר רציף עולה כמעט אותו הדבר. כבונוס הגלגלים הקטנים גם מעניקים נוחות נסיעה עדיפה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, outnex כתב:

הייתה מתיחת פנים בהשוואה ל2019?

לא משהו משמעותי. עדכוני תוכנה, עדכוני מערכות הבטיחות ותיקונים כאן ושם.

אם אני לא טועה, נוספו כל מערכות הבטיחות החל מרמת הגימור הבסיסית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הרגיש לך המזגן? היה לי כזו בתור רכב גישור וכל כניסה ביום חם לאחר שהרכב עמד בשמש היתה דיי סיוט. לא יודע אם זה היה האקזמפלר שקיבלתי  שהיה בן שנה ו30K או שזה מאפיין את הדגם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 733 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...