Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב "יוקרה" עד 60k למנהל חדש

106turbo
שימו לב! השרשור הזה בן 840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, סולל הדרך כתב:

תשמע קטע... ילד בן 24 בלי גרוש על התחת קנה X5 וכל הפורום עמד על הרגלים האחוריות והריע לו על הגשמת החלום (חוץ מאיזה סוחר אפונים אחד)

אגב, הבחור נעלם לתהום הנשיה, יש שיטענו כי עשו לו רע על הלב ויש שיטענו כי לא שרד דקה את ההוצאות.

אח"כ מגיע בנאדם שהפרוטה מצויה בכיסו שהרי הוא כבר מנהל ומבקש המלצה על רכב יוקרה מזדקן וכולם עונים לו לא לגעת

אז מה נסגר עם הפורום הזה?

רכבים כאלו דורשים כיסים עמוקים והם לא סתם נמכרים במחירי שחיטה.
ע"פ וולוו או לקסוס זה הכיון ועדיין כל תקלה תשחט אותך.

שכחת שהבחור שקנה את ה X5 הוא בעל ידע מכני והוא מטפל בו בעצמו. 

כרגע אין פרטים נוספים על פות"ש.

אבל, אופציה אחרת היא מימון - כך פות"ש יוכל לקנות רכב חדיש יותר ללא מחלות (ראה ערך וולוו מנועי פורד) והרושם (הפתטי לכשעצמו בעיניי) יושג. 

לפני 22 שעות, 106turbo כתב:

היי לכולם

אז התקדמתי בעבודתי וכיום אני מנהל בחברה כלשהי שמשדרת יוקרה, רוצה להתאים עצמי ולשדר מקסימום במינימום, התקציב הוא עד 60K , לא מחפש משהו חדש, לא ג'יפ/ג'יפון

הנסיעות הן אחת לשבוע מצפון למרכז,

רוב הנסיעות 30 קילומטר ביום מהמשרד לבית, חשובה לי אמינות ומקסימום luxury

לא הבנתי מה זאת אומרת משדרת יוקרה ? 

האם זו יוקרה כמו "מה שמעניין זה הסמל" או "האיכות שווה יותר"  ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נשאל שאלה אחרת:

על מי פות"ש מנסה לעשות רושם, ואיזה רושם הוא מנסה לעשות? לקוחות שונים יתרשמו מסוגי רכב שונים.

אם הוא פוגש את הלקוחות במשרד בעוד שהרכב נמצא בחניה הרי שגם פיקנטו תעשה את העבודה - הלקוח ממילא לא יראה את הרכב. מצד שני, אם תפקידו כולל גם לקיחת לקוחות לסיורים הצורך הוא שונה, וצריך להבין מה בדיוק הצרכים - למשל כמה נוסעים או באיזה תוואי שטח ייסע. אבל אם אכן מדובר באירוח אולי יש צורך ברכב מטעם החברה, לא פרטי. על כך יוכל לענות רק פות"ש (והמנהלים שלו).

דרך אגב, יתכן שרכב סטנדרטי חדיש ומתוחזק היטב ירשים יותר מרכב  הנושא את הסמל ה"נכון" אבל מראה את פגיעת שיני הזמן.

פות"ש - אתה צריך להגדיר את הצרכים, וגם את תקציב האחזקה השוטפת והיכולת שלך לשלם תמורת ביטוח, טיפולים, תיקונים ודלק של רכב כזה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כמה קדילאק ATS מודל 12-13 באיזור ה60-70 אלף ביד 2.

לדעתי זה הכי מרשים שתמצא בתקציב הזה. רק שים קצת כסף בצד ליישור קו ותחזוקה כי הרכבים האלה עברו הרבה ידיים וחיים לא קלים.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שפות"ש רוצה לעשות רושם על בחורות שלא ממש מבינות ברכבים,

טוען שהוא מנהל ונוסע בלקסוס,

פות"ש, שיהיה לך בהצלחה, ומאחל לך שלא תתקע עם הרכב בdate כאשר לא יהיה לך כסף לתקן או לא משתלם, כי רכבי יוקרה בשנתוים האלה יכולים לדרוש תיקון של שעולה 5 ספרות בקלות.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
  • רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, TZR84 כתב:

יש כמה קדילאק ATS מודל 12-13 באיזור ה60-70 אלף ביד 2.

לדעתי זה הכי מרשים שתמצא בתקציב הזה. רק שים קצת כסף בצד ליישור קו ותחזוקה כי הרכבים האלה עברו הרבה ידיים וחיים לא קלים.

תיקון קטן: ATS התחילו להימכר ב-2013.

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, סולל הדרך כתב:

תשמע קטע... ילד בן 24 בלי גרוש על התחת קנה X5 וכל הפורום עמד על הרגלים האחוריות והריע לו על הגשמת החלום (חוץ מאיזה סוחר אפונים אחד)

אגב, הבחור נעלם לתהום הנשיה, יש שיטענו כי עשו לו רע על הלב ויש שיטענו כי לא שרד דקה את ההוצאות.

אח"כ מגיע בנאדם שהפרוטה מצויה בכיסו שהרי הוא כבר מנהל ומבקש המלצה על רכב יוקרה מזדקן וכולם עונים לו לא לגעת

אז מה נסגר עם הפורום הזה?

רכבים כאלו דורשים כיסים עמוקים והם לא סתם נמכרים במחירי שחיטה.
ע"פ וולוו או לקסוס זה הכיון ועדיין כל תקלה תשחט אותך.

אני מבין מה אתה אומר,

אז קודם כל אני לא ילד ועברתי דבר או שניים בחיים, המטרה היא לא להרשים את הלקוח, אלא לנהוג בסמל סטטוס שלא קורע את הכיס, ובגלל כל המחלות שידועות לי, לא מכוון לא לרכבי vag ובטח לא לגרמניות באופן כללי, לקסוס יכולה להזדקן בכבוד ועדיין לתת הערך מוסף מבחינת מראה נהיגה ותחושות.

@Nakamichi לא משפך שיווקי ולא באיזור בכלל, לא מחפש להרשים אף אחד, עברתי את הגיל

תודה לכולם על העזרה, ולמי שלא הבין המטרה היא לא להרשים, אולי קצת, אבל יותר בשביל ההרגשה שלי, לא מחפש עכשיו להביא איזה Amg או M כי אני מציאותי ולא רוצה לקפוץ מעל הפופיק בשביל שואו, אז אתם יכולים רגועים בקטע של ה"פוזה" זאת לא המטרה, מה גם שלקסוס (טויוטה) זה רכב שגם נראה טוב גם נוסע טוב וגם יכול להזדקן בכבוד בלי יותר מדי הפתעות, כמובן שהכל נקלח בחשבון מבחינת עלויות אחזקה, לכן הכיוון הוא יפנית ולא גרמנייה,

קיבלתי עוד כמה כיוונים ונבדוק אותם, תודה לכם ושיהיה יום טוב 👍

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, wildlands2019 כתב:

כנראה שפות"ש רוצה לעשות רושם על בחורות שלא ממש מבינות ברכבים

הבחור התחתן במאי האחרון, רד ממנו...

פות"ש, אני חושב שניסחת את השאלה שלך לא טוב ומשם השרשור התדרדר.

נסה שוב להסביר את הצרכים כי את האינפורמציה לגבי הדגמים שאתה חושב לבחון אתה כן תקבל פה.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אני רואה שחלק מגולשים פה הפליגו רחוק מאוד, 

בואו נעשה סדר,

1. אני נשוי, אז לא מחפש להרשים בחורות.

2. אני לא טוען שאני מנהל בשביל להשוויץ בפניכם, אני רק מספק נתונים, ובשביל שתבינו לעומק אז אני כן נפגש עם לקוחות, לא מוביל אותם ברכב אלא נפגשים במשרד, הלקוחות לעיתים לקוחות "כבדים" הרכב יושב בחניה ממול למשרד כשכל החלונות גדולים ושקופים ורואים את הרכבים, וגם אותי, וכשאני מתלבש לעבודה אלגנט, אז הייתי רוצה את החיבור הזה גם מבחינת הרכב, יש תחתיי כ15 עובדים וגם כלפיי העובדים וגם כלפיי הלקוחות וגם כלפי עצמי רוצה לשדר קצת יותר, לא מחפש להרשים טייקונים כי זה לא המטרה, כמו שהשתדרגתי בתפקיד כך רוצה בשאר הדברים, אני יכול אגב להעמיד תקציב גבוה יותר, אני ב"ה מרוויח יפה, אך לא מעוניין, בגלל שניסיתם כל אחד בדרכו שלו לנחש את המטרה אז אני מקווה שעכשיו זה יותר ברור ותהיה פחות ציניות, שיהיה לילה טוב לכולם

Seat Ibiza - שרשור התקנה ~ Hu: Pioneer Avh-x5850

Comp: Rainbow GL-C6.2 4Ch: GroundZero gzua 4.150SQ

Sub: JBL W12GTI MKII @ Sealed box Mono: Rockford1001BD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אני לא מכיר את הלקוחות שלך ואת העובדים שאתה מנהל. לפחות בחוגים שבהם אני מסתובב התפיסה ש"הרכב עושה את האדם" פשוט לא נכונה. גם מנהל בכיר יכול להופיע בקורולה או מאזדה 3 וזה לא יפריע לאף אחד, כי מה שחשוב הוא האישיות ולא הרכב שבו נוסעים.

אז בדוק את קוד ההופעה בחברה או בענף שבו אתה עוסק. בדוק באיזה רכב נוסעים מנהלים בדרגה מקבילה לשלך. אם הקוד לא מחייב רכב "יוקרתי" עדיף לשנות את סדרי העדיפות: לא סיפרת לנו מה הרכב בו אתה נוהג כעת, אבל יתכן שהוא יכול לספק את צרכיך לעוד כמה שנים. ואם בכל זאת אתה רוצה להחליף רכב חפש רכב שיהיה נוח לך לנהיגה, שיהיה מדגם אמין שיאפשר לך להגיע בבוקר לעבודה ולא לשרוף שעות וימים במוסך, שיהיה מצוייד במערכות בטיחות מודרניות - אבל דאג שתמיד ייראה נקי ומסודר. מן הסתם רכב סטנדרטי יהיה צעיר ב-5 שנים מהרכב ה"יוקרתי" שכבר מזמן איבד את היוקרתיות שלו, יהיה יותר אמין, אחזקתו תהיה יותר זולה, ואם לא מדובר בענף או חברה שבו מסיבה כלשהי אתה חייב להראות ש"יש לך יותר גדול" (וכולם יראו שאין לך באמת, כי יהיה לך גדול וישן) תהנה ממנו יותר. וכנשוי טרי, אם יש ילדים באופק, נושא הבטיחות הוא עניין מכריע.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, 106turbo כתב:

אוקיי אני רואה שחלק מגולשים פה הפליגו רחוק מאוד, 

בואו נעשה סדר,

1. אני נשוי, אז לא מחפש להרשים בחורות.

2. אני לא טוען שאני מנהל בשביל להשוויץ בפניכם, אני רק מספק נתונים, ובשביל שתבינו לעומק אז אני כן נפגש עם לקוחות, לא מוביל אותם ברכב אלא נפגשים במשרד, הלקוחות לעיתים לקוחות "כבדים" הרכב יושב בחניה ממול למשרד כשכל החלונות גדולים ושקופים ורואים את הרכבים, וגם אותי, וכשאני מתלבש לעבודה אלגנט, אז הייתי רוצה את החיבור הזה גם מבחינת הרכב, יש תחתיי כ15 עובדים וגם כלפיי העובדים וגם כלפיי הלקוחות וגם כלפי עצמי רוצה לשדר קצת יותר, לא מחפש להרשים טייקונים כי זה לא המטרה, כמו שהשתדרגתי בתפקיד כך רוצה בשאר הדברים, אני יכול אגב להעמיד תקציב גבוה יותר, אני ב"ה מרוויח יפה, אך לא מעוניין, בגלל שניסיתם כל אחד בדרכו שלו לנחש את המטרה אז אני מקווה שעכשיו זה יותר ברור ותהיה פחות ציניות, שיהיה לילה טוב לכולם

אתה תשלם פרמיה בשביל שלא יחשבו חלילה שאתה לא עשיר?

אגב, למארק צוקרברג יש הונדה FIT, שזה כמו הJAZZ אצלינו, והוא נוסע איתו לפגישות בתוך העיר, לא שהוא מודל לחיכוי, אך רק אומר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שבתקציב שלך לא תמצא רכב יוקרה אמיתי עם עלויות אחסקה שפויות.

אני גם לא חושב שרכב יוקרה מיושן משדר את מה שאתה רוצה לשדר.

אני חושב שמאזדה 6 שמורה - תצליח שדרהאת מה שאתה רוצה - הצהרה על שדרוג לצד עלויות אחזקה שפויות.

סקודה סופרב תעשה את אותה עבודה, אך כנראה האמינות שלה פחות טובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא הייתי ממליץ יותר לחשוב לכיוון מרצדס מונית לשעבר ככה גם יהיה לך שמונה ספרות שזה לדעתי מרכיב חשוב ברכב שנראה טוב ותקבל רכב שנראה יוקרה אומנם לא אמין.

או רכב יוקרה אחר ששימש בתור מונית.

אולי גם צובע את האוטו כדי שזה יהיה טיפה יותר קשה לעלות על זה שזה מונית לשעבר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 840 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...