Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידוש מלאי, מחפש המלצות למוצרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מתחיל לחדש את המלאי של המוצרים ובא לי לנסות חברות אחרות אשמח להמלצות, רק אגיד שכסף זה לא פקטור,  בדרך כלל אני מזמין מחול מטליות ומגבות אבל במקרה של תרסיסים ונוזלים מעדיף לקנות בארץ, רק אם זה שווה להזמין מחול אז אני אזמין

1. תרסיס ניקוי יבש לנקות צואה של יונים וכו' השתמשתי עד עכשיו ב chemical guys ecosmart, הבנתי שגם ONR יכול לעשות את הפעולה אבל אין לי כוח להתעסק עם דילולים

2. תרסיס ניקוי והגנה כללי, עד עכשיו השתמשתי ב chemical guys total interior cleaner שיש לו ריח נהדר אבל מרגיש שהוא עדין מידי ולא מסיר את כל הלכלוכים בתוך הרכב, כמו הפלסטיקים והמסך מגע, בעקרון אני מחפש תרסיס ניקוי לפנים הרכב לפלסטיק

3. ניקוי ג'אנטים, עד עכשיו הייתי משתמש בתרסיס של sonax אבל מרגיש לו שהוא לא הכי טוב, חשבתי ללכת לכיוון של carpro או אפילו מותג שלא מוכרים בישראל

4. חידוש פלסטיק, לא יצא לי לקנות מוצר כזה אשמח גם להמלצות למוצר הזה

תודה רבים חברים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, אני לא מקצוען ויכול להמליץ רק על מוצרים שניסיתי ו/או קראתי המלצות.

1. לגבי ניקוי, אני משתמש ב-ONR, מדלל בקבוק ויכול להחזיק להרבה זמן, יש הרבה quick detailers בשוק ואני בטוח שימליצו לך.

2. לגבי ניקוי פנימי, אני משתמש ב-APC BH Surfex בדילול מאוד גבוה, יש מוצרים שמשלבים גם ניקוי וגם שמירה (dressing) כמו של Adam's לדוגמה שהוא מאוד מומלץ. לגבי שמירה על פלסטיק/ויניל/גומי אני אישית משתמש ב- Meguiar's Hyper Dressing שהוא על בסיס מים (יתרון חשוב) וניתן לדלל לפי רמת הברק שאתה אוהב (אני אישית לא אוהב מראה שומני אלא טבעי).

3. לגבי ניקוי ג'אנטים, יש בעיקרון שני סוגים עיקריים: ניקוי כללי וניקוי שמסיר מתכות (iron remover), ל-SONAX  יש את שני הסוגים, באיזה מהם אתה משתמש?

אני בניקוי שוטף משתמש או ב-APC בדילול נמוך או במוצר של P&S  Brake Buster שהוא לא חומצתי (Non-Acid) שקניתי בזמנו מאמזון, להסרת מתכות אני משתמש ב- Sonax או Bilt Hamber.

בסוג של מסיר המתכות לא מומץ להשתמש כל שטיפה אלא רק שהמצב חמור ואחת לכמה חודשים לדעתי.

הסוגים המומלצים שניתן להסיר בארץ הם של Sonax ,CarPro , Adam's, Meguiar's.

4. לגבי חידוש פלסטיק, האם אתה מתכוון לחידוש פסלטיק שדהה או רק לשמר אותו?

לחידוש פלסטיק דהוי ניתן להשתמש ב-Solution Finish, לגבי חידוש ושמירה פלסטיק/ויניל/גומי במצב טוב יש את CarPro Perl שמאוד מומלץ, יש הרבה חברות כגון  Meguiar's, Koch Chemie, Adam's, 303Protectant , Gyeon ועוד רבות וטובות.

יש כאלה שמיישמים ציפוי/אוטם כלשהו (Coat/Sealant) על הפלסטיק/ויניל/ריפוד/עור/חלונות/ג'אנטים דבר שמשמר לאורך זמן ואז צריך רק לתחזק בהתאם.

עריכה אחרונה על ידי reloop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

4. יש מוצר בשם פוליטרול, אני השתמשתי בו על הרכב שלי לפני כמה חודשים והפלסטיקים עדיין נראים ממש כמו חדשים.

החומר פשוט מאוד ליישום ועובד מצויין, אני ממש ממליץ. אם אתה באיזור השרון אני יכול להגיד לך איפה קניתי.

(הכתוב מתייחס לחידוש פלסטיקים חיצוניים, לא בדקתי את החומר על פנימיים)

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gtechniq C6 זאת חברה שמתמחה בציפויים איכותיים. המוצרים שלהם נחשבים בין המובילים בתחום.

אין מה להשוואות לחברת קארפו. (יש להם מוצרים טובים, אבל לא ברמה של Gtechniq C6)

אני מזמן רוצה לקנות את המשחזר C4 (ציפוי קבוע) אך חושש שזה לא יתאים לדשבורד אצלי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הציפוי הזה https://www.cleanyourcar.co.uk/gtechniq-c6-matte-dash-ab

עושים אותו פעם אחת ואז פשוט מנקים רגיל? 

נ.ב

אני מחפש מוצרים מוכנים, אין לי כוח להתעסק עם דילולים למרות שאני מבין שיש חומרים כמו ONR שעושים עבוד מעולה

לניקוי של צואה בחרתי ללכת על carpro elixir

עריכה אחרונה על ידי Krip
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זה לא פשוט כמו שזה נשמע, צריך הכנה מיטבית, פלסטיק במצב טוב (לא נמס) וטכניקת יישום שמבוססת על ניסיון.

אני מעט נרתע מזה עד שלא אשתמש בזה לבד (ראיתי הדגמה לני כמה שנים) ואראה את התוצאה לאחר כמה חודשים.

כל דבר אחר, הוא רק השערות או הסתמכות על פרסומות. (פחות מומלץ) 

בשנה האחרונה אני משתמש בקארפו PERL לדעתי מוצר מעולה. אבל גם לקח לי יותר מחצי שנה של יישום על כמה רכבים (שלושה בבית)

על מנת לדעת בוודאות שזה מוצר איכותי. אם כבר עדיף ללכת על C4. (לא על ציפוי קבוע שגם עולה הרבה, וגם לא יודעים בדיוק מה התוצאה שהוא ייתן) 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב חדש 2019 אז הפלסטיק במצב מצויין , אני מנקה אותו על בסיס שבועי עם chemical guys total interior cleaner שלפי מה שהחברה אומרת נותן גם הגנה אבל gtechniq וcarpro זה חברות הרבה יותר טובות ולכן חשבתי לנסות אותם, לשים חומר הגנה ואז אחת לשבוע שבועיים פשוט לנקות אבק 

עריכה אחרונה על ידי Krip
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין טעם לנקות דשבורד כל שבוע, פעם אחת מנקים יסודי, מיישמים כמה ידיים תכשיר חידוש

ופעם בכמה שבועות עוברים שוב עם אותו תכשיר. אני מנקה אפילו בלי שום חומר, כי המטלית ספוגה בחומר -ומספיק מעבר מהיר

והדשבורד נקי ומבריק. כן עוברים עם חומר ניקוי על משענות ידיים בדלתות/הגה/מתגים, כי שם באמת מצטברת זיעה. (בקיץ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי ללכת על CG VRP לצמיגים אבל אין לי בשביל מה לקנות 2 מוצרים, אלך על carpro perl 

שאלה נוספת לגבי carpro HydroO2 Lite לאחר שטיפה מרססים על רכב רטוב ואז מייבשים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

carpro HydroO2 Lite אוטם על בסיס סילקה, מיועד לאחר ניקוי הרכב. כלומר, שהרכב עבר ניקוי יסודי

מרסיסים ומעבירים לחץ מים, ושוב מנגבים. זאת הסיבה שאני לא אוהב את המוצרים האלה, גם מחייבים גרניק זמין (מה שאין לי)

מעבר נוסף על הרכב. אני מעדיף מוצרים שאפשר ליישם על רכב רטוב, ככה אני מסיים את הרכב בפחות זמן, והתוצאה לא פחות טובה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלי יש לי גרניק אז אני מכניס את ה carpro HydroO2 Lite לאחר שאני מעיף את השמפו שיש על הרכב עם הגרניק? מרסס את החומר ואז מייבש רגיל ?

זה התהליך:

1. PREWASH 

2. גרניק להעיף את השמפו

3. שוב שמפו עם מקפיץ

4. עובר על הרכב עם כפפה

5. גרניק

6 ריסוס של carpro HydroO2 Lite 

7 גרניק 

8 ייבוש

נכון? או שצריך לייבש קודם ואז לרסס ?

עריכה אחרונה על ידי Krip
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1174 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...