Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לבחור גבוה

jaure
שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הרכב הראשון שלי לפני כמה שנים היה דייצו סיריון 2008, כיום אני עם סוזוקי ספלאש 2014 כבר שנתיים וחושב בקרוב לשדרג את הרכב, המטרה העיקרית שלי תמיד היתה הנוחות, אני בחור גבוה, 1.90, אני בן 25 אז לא מסתכל יותר מדי על משפחתיות, העניין הוא שלא מצאתי מכוניות כמו אלה שהיו לי אבל כן עלו לי הדרישות מאז: בראש ובראשונה מרווח, חשוב לי שהרכב יהיה מרווח וגבוה, אותו רעיון כמו הסוזוקי ספלאש שלי גבוה ומרווח מבפנים אך קטן מבחוץ, לא ראיתי הרבה רכבים שעונים על הקטגוריה הזאת, דבר שני בלי יותר מדי רעשי כביש, כרגע זה משהו שאני מאוד סובל עם הספלש, דבר שלישי שאני לא ארגיש כל מהמורה או במפר (נכון להרגע זה גם סיוט באוטו שלי), רביעי מערכות בטיחות (לפחות בלימה אוטו'), חשבתי על ההונדה ג'אז, מה אתם אומרים? תודה רבה לעוזרים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגאז מאוד מרווחת מאחור אך המושב הקדמיעצמו בעל טווח תנועה מוגבל.

הרכב עצמו נחשב לאמין וחסכוני, זריזות פחות הצד החזק שלו.

לדעתי אולי דווקא סוזוקי איגניס אופציה, היא נראית קטנה אך מרווחת בפנים, מושבים מאוד נוחים עם תמיכה ממש טובה, אבזור טוב, אך לא קיים אבזור בטיחותי אקטיבי.

הרכב חסכוני עם ביצועים סבירים.

בנוסף היא מעט גבוה יותר סופר מיני אז יקל על הכניסה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן c3, מאוד נוחה עם ספגית שיבושים מצוינת, מאובזרת, זריזה ותהיה שקטה יותר, מאחור המרוחח בינוני.

לרכב מנוע בעל שלושה צילנדרים ולפעמים מורגשות רעידות, כדי לחפש את רמת אבזור הבכירה shine pk.

בנוסף לתוספת אבזור יש לך גם יותר מערכות בטיחות לעומת רמת אבזור הנמוכה יותר shine

עניין שצריך לבדוק הוא רצועת הטיימינג, למנוע הזה יש מחלה בדמות רצועה שיכולה להתפורר, לכן כדי לבדוק את מצבה ולהחליף במידת הצורך.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, yulianx כתב:

סיטרואן c3, מאוד נוחה עם ספגית שיבושים מצוינת, מאובזרת, זריזה ותהיה שקטה יותר, מאחור המרוחח בינוני.

לרכב מנוע בעל שלושה צילנדרים ולפעמים מורגשות רעידות, כדי לחפש את רמת אבזור הבכירה shine pk.

בנוסף לתוספת אבזור יש לך גם יותר מערכות בטיחות לעומת רמת אבזור הנמוכה יותר shine

עניין שצריך לבדוק הוא רצועת הטיימינג, למנוע הזה יש מחלה בדמות רצועה שיכולה להתפורר, לכן כדי לבדוק את מצבה ולהחליף במידת הצורך.

תודה אך פחות התחברתי למראה, מחפש משהו אמין בלי בעיות מנוע וכו'

עוד הצעות?

עריכה אחרונה על ידי jaure
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, motizkn כתב:

אני בחור גבוה גם כן (1.93), הכלל הוא שכמאט כל רכב יתאים כל עוד אין גג פנורמי או גג שמש.

לא מדויק, הייתי ברכבים שממש לא מתאימים לי, אני מחפש רכב שיהיה לי נוח להיכנס ולשבת בו, עוד הצעות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1364 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...