Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה סאב כדאי לי לבחור - פסיבי או אקטיבי

bass
שימו לב! השרשור הזה בן 1455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

אני בתהליך בנייה של מערכת לרכב שלי, כרגע יש לי HU של פיוניר BT-10 , קומפוננטים של פוקל Focal R165S2 ומגבר 4 ערוצים של Rockford. כרגע הכל בקופסאות ומחכה להרכבה.

אני מתלבט עכשיו איזה סאב לקנות שיתפוס מינימום מקום ברכב ויעשה עבודה טובה - אני לא מחפש משהו שירעיד את הרכב.. ראיתי שיש סאבים מוגברים שאפשר למקם מתחת למושב ואז אני לא צריך את המגבר  - רק שתי יציאות ממנו, או לקנות סאב קטן 8-10 אינטש ולבנות לו תיבה מותאמת מפיברגלס

אשמח להכוונה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר יש לך מגבר 4 ערוצים אז למה להשתמש רק ב-2 ולרכוש סאב עם מגבר פנימי נוסף (שידרוש חיבורי מתח נוספים)?

בנוסף, רמקולים מוגברים שטוחים בדר"כ בעלי יכולת מוגבלת.

יתכן ואפשר יהיה להרכיב ולמקם סאב 8-10 בתיבה שטוחה גם מתחת למושב או צמוד לדופן בתא המטען.

איזה רכב?

מה דגם המגבר?

מה התקציב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Tom_22 תודה על התגובה, בעיקרון חשבתי על זה גם אבל אני לא מכיר דגמים מומלצים. המגבר הוא של חברת רוקפורד - זה (קצת עתיק אבל נראה לי שיעשה את העבודה)

הרכב זה גולף 3 קבריולט - כל ס"מ חשוב לי בבגאז' (עגלות וכאלה..) והתקציב לסאב  כרגע עד 700 שקל (בתקוה שמקסימום אני יבנה את התיבה אם צריך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה אם משהו כמו Pioneer TS-SWX2002 נכנס אצלך מתחת למושב או כל מקום אחר בתא הנוסעים.

אפשר למצוא, בעיקר בחו"ל, סאבוופרים שטוחים ללא תיבה. השאלה היא אם זה באמת ישתלם לנוכח האפשרויות האחרות. 

אם יש חציצה משמעותית בין תא המטען לתא הנוסעים, אתה תאבד אנרגיה מהסאב אם יונח בתא המטען.

לענין המגבר, גילו פחות משנה אבל הוא גם לא עוצמתי במיוחד ואולי אפשרות עדיפה תהיה אכן להשתמש בו בגישור עבור הקומפוננטים וכן להוסיף סאב מוגבר אם אינך מעונין בשדרוג מקיף יותר.

מקסימום תמיד אפשר ככה :lol:

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
  • מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1455 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...