Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי יבש ללא מים אשמח לעצות וחוות דעת.

שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום :)

חשבתי לרכוש את אחד מהתכשירים האלו לניקוי יבש שיש בשוק היום.

למשל של carplan /Meguiar's Ultimate wash מדובר על תרסיס לניקוי יבש ללא צורך במים

האם מישהו פה השתמש באחד מהמוצרים האלו לניקוי יבש ללא מים?

איך המוצר אפקטיבי לניקוי רכבים ללא מים עושה את העבודה טוב? תודה

*pontiac tempest 1992 V6 3.1 liter

Pontiac - we are driving excitement

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושים את העבודה, השתמשתי בכמה סוגים.

של Meguiar's משאיר וקס אחריו וצריך לעבור עם מגבת יבשה אחרי.

עדיף להשתמש בסוג ניקוי כזה לרכבים שיש עליהם אבק ולכלוך מזג אוויר, ככל שהרכב יותר מלוכלך תצטרך לרסס יותר חומר ולהשתמש ביותר מגבות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מתעלק על השרשור, לאחר שקראתי הרבה ועדיין קורא מהדביקים/נעוצים + סרטונים YouTube, יש לי בלאגן בראש.

חדש בתחום רוצה להתחיל לטפח את הרכב ואין לי צינור מים, ראיתי את הonr שלא מצאתי למכירה בארץ או chemical guys rinse free באוטוסטור, ויש לי כמה שאלות

1) האם אפשר להשתמש באחד מהמוצרים הנ''ל לשטיפה רצינית כהכנה לפלסטינה, פוליש ואוטם צבע בשיטה של דלי אחד/שניים או שיטת המטליות? (שוב אין גישה לצינור)

2) האם אפשר לעבוד עם הchamical guys עם דלי אחד כמו למשל בסרטון  הסבר של onr? 

אם יש שיטה יותר טובה לשטיפה טובה בלי צינור מים אשמח לשמוע, יש משהו יבמדריכים הישנים אבל המון דעות והמון סלט ולא קיבלתי פיתרון ברור, אשמח לעזרה תודה מראש(:

עריכה אחרונה על ידי eliko412
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט שיש: אם אין לך כוח לשני דליים, אפשר להשתמש בדלי אחד אבל שיהיה בו מגבה שסופח את הלכלוך. אפשר לקנות באוטוסטור דלי עם מגבה. 

ולמתכון: שפוך בתוך הדלי 4 פקקים של אותו נוזל מדובר והוסף 5 בקבוקים של ליטר וחצי. זה נותן לך בעצם 30 מ"ל של החומר על 7.5 ליטר מים. כפפה בתוך הדלי. אתה עובר משטח משטח ברכב ומנגב עם מגבת ייעודית. זה הכול. חומר מצויין וכל עוד אתה דואג לשטוף ככה את הרכב מדי שבוע או גג שבועיים (כל עוד לא מלוכלך בטירוף אלא רק עניין של שכבת אבק סטנדרטית ועוד כמה חמוצים בקטנה), אין בעיה להמשיך ככה עד סוף ימיו של הרכב ולקבל תוצאות מצויינות. אפשר גם לעבור עם חומר qd אחרי השטיפה הזו. או לחילופין, להתיז את החומר qd לפני הניגוב עם המגבת. 

וכן, גם בשביל לעבור אח"כ עם פלסטלינה ושות', אין שום בעיה.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה לך על העזרה 👍 

התכוונת לONR או המתכון שכתבת תקף גם לchemical guys?

בנוסף ראיתי שיש עוד סוגים של chemical guys כמו ה-swift וגם ecosmart waterless, מי המנצח מבינהם?

ועל הדרך אשמח להמלצה לכפפת פלסטלינה טובה ונוזל ליישום פלסטלינה בתקציב לא גבוה,

סך הכל פעם ראשונה וגם בצורה ידנית, לא מצפה לתוצאות של תצוגה.

עריכה* הבנתי מהפורום שיש שמשתמשים במוצרים waterless גם ליישום פלסטלינה

תודה מראש🙃

עריכה אחרונה על ידי eliko412
ע
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ONR מוצר הכי מוכר בתחום למטרה זו, אך גם ל - CG יש מוצר דומה

גם לחברת Nanoskin יש מוצר זהה. כל מתכשירים האלה מתאימים גם בתור חומר החלקה לפלסטלינה. 

פלסטלינה הכי נוחה ליישום היא ככפה. לא צריך לערבב, לא צריך לזרוק שנופל, מכסה שטח רחב

רב שימושית, ועוד יתרונות. אני עובד איתה בתוך דלי מהול מהרבה סבון - לפעמים סבון כלים.

Farecla G3 הכי מומלצת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, eliko412 כתב:

קודם כל תודה רבה לך על העזרה 👍 

התכוונת לONR או המתכון שכתבת תקף גם לchemical guys?

בנוסף ראיתי שיש עוד סוגים של chemical guys כמו ה-swift וגם ecosmart waterless, מי המנצח מבינהם?

ועל הדרך אשמח להמלצה לכפפת פלסטלינה טובה ונוזל ליישום פלסטלינה בתקציב לא גבוה,

סך הכל פעם ראשונה וגם בצורה ידנית, לא מצפה לתוצאות של תצוגה.

עריכה* הבנתי מהפורום שיש שמשתמשים במוצרים waterless גם ליישום פלסטלינה

תודה מראש🙃

Rinse free של כימיקל זה אותו דבר כמו onr. אקו סמארט מוצר מצויין גם אבל יקר יותר, לא יצא לי להשתמש בו. 

נוזל סיכוך לפלסטלינה, אתה יכול לייצר לבד מאותו חומר של onr או של כימיקל. ספריי של ליטר, אתה שם 60 מ"ל מהחומר והשאר מים. 

לחילופין, יש לך בקבוק כזה סגול של מגווירס שהוא אחלה חומר סיכוך לפלסטלינה וגם משמש qd. יש באוטוסטור, תגיד שאתה מחפש חומר סיכוך לפלסטלינה והוא כבר ייתן לך את זה. עולה נדמה לי 40 ומשהו ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני משתמש ב QD הורוד של מגווירס, בין היתר לפלסטלינה, לחלוטין לא משתלם לקנות בקבוק מוכן. במקרה כזה תקנה גלון שעולה מעט יותר מ-100 שקלים (למיטב זכרוני) שיחזיק לך שנים ויעזור לך בייבוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1382 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...