Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף GTI 2019 - שרשור עלויות טיפולים ותחזוקה

pasat04

פוסטים מומלצים

לפני 3 דקות, Fraysa כתב:

האם יש סיבה מדוע בחרת לטפל במוסך היבואן?

מדובר על רכב בן שנה. אני מעדיף לשמר את נושא האחריות. גם כשהרכב הקודם שלי היה בן שמונה, לפני מכירה, טיפלתי במורשה יבואן.

את הילדים שלי, עם רכבים ישנים, אני תמיד שולח לרון.

לפני 6 דקות, Fraysa כתב:

שלי הייתה כמעט חצי מזו.

אשמח לראות חשבונית, לצורך השוואת עלויות חלפים זהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם אתה מטפל במוסך מורשה שאינו מורשה יבואן,  במידה ואתה נזקק לממש את האחריות חובת ההוכחה עליך. שנית, כל עוד אתה מטפל ברשת היבואן לפי הספר, אתה זכאי לאחריות של רצון טוב גם לאחר תום האחריות הרשמית - זה גם שווה כסף. 

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה הראשונה היא פיירית, אך תלוי ביבואן. עם איך שראיתי כיצד צ'מפיון מטפלים ברכבים של לקוחות ועל מאות סיפורי זוועות, אני מעולם לא אקנה רכב שטופל שם או אלך לשם בעצמי. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, pasat04 כתב:

מדובר על רכב בן שנה. אני מעדיף לשמר את נושא האחריות. גם כשהרכב הקודם שלי היה בן שמונה, לפני מכירה, טיפלתי במורשה יבואן.

את הילדים שלי, עם רכבים ישנים, אני תמיד שולח לרון.

אשמח לראות חשבונית, לצורך השוואת עלויות חלפים זהים.

בבקשה.

ניתן לראות בבירור: עולה כפול ולפעמים פי שלוש. פשוט גנבים ופשוט חבל. 

image.thumb.png.84e4025a65694d14300ddb081057889a.png

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זכור לי שאצל רון מופיע קוד פריט בפירוט כזה. לא שאני חושד בך, אבל יש לי חשבוניות ביד מטיפולים של הילדים, והתצוגה שונה.

למה אתה חוסך בפרטים? תעלה את כל החשבונית, בהשמטת פרטים מזהים. ראה דוגמה בפוסט הראשון.

אותי, ההפרש לא משכנע להתעמת במידה וידרש צורך במימוש אחריות. נכון שיש חוק כזה, אבל המלחמה לקיים אותו, תעלה לי יותר (בבריאות) מאשר לשלם את ההפרש על הטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שמרוב הטיפולים שלך אצל צ׳מפיון שכחת איך החשבוניות אצל רון נראות, או שאתה סתם בהלם לראות שעוקצים אותך פי 3 על אותם החלפים בדיוק. 

בכל אופן, אם יהיה לי כוח מחר ארד שוב לרכב לצלם לך את זה. אין לי אף אינטרס לשקר לך, חבר יקר, להפך. אני מעריך את הרכב שלך ומכיר את צ’מפיון ופשוט חבל לי לראות אנשים שעושים טעויות כאלו. אם אתה בכל זאת מעדיף לטפל אצלם - שיבושם לך. פשוט חבל על הכסף שלך ועל הזמן שלך, ובעיקר על הרכב המיוחד שלך.

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שכחתי איך חשבוניות של רון נראות, כשכתבתי את הפוסט, היו לי 5 כאלה ביד. אף פעם לא ראיתי פירוט בטור "קוד פריט". מצרף דוגמא.

כמו שכתבתי, אני לא חושד בך... אין צורך בצילום, השרשור הזה חרג מהייעוד שלו, וחבל.

20200805_213502.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שזה משהו חדש שהוא הכניס, אין לי שמץ. בכל אופן, אם אתה באמת מתעקש מוזמן לשלוח לי בפרטי ולתזכר אותי ואצלם לך על הבוקר את החשבונית המלאה. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באוטו חדש, באחריות, ששווה 200 אלף ש"ח לחסוך 200 ש"ח ולקחת סיכון שכמעט בוודאות יתנערו ממך במקרה שנדרשת אחריות 'רצון טוב" (ויש דוגמאות למכביר). זה טיפשי על גבול הטמטום.

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי, תנוחו. ״רצון טוב״. ממתי רצון טוב וצ׳מפיון הולכים במשפט אחד? היבואן הזה יתנער מכל דבר אפשרי, ואיזה כבר סיכון יש פה? במקרה הכי גרוע שהולך חלק הוא לא חייב את צ’מפיון. האוטו לא בסכנת התלקחות. זה שאתה מטפל אצל מוסך מורשה לא אומר שהם יתנערו מהאחריות, במיוחד שלא מדובר אצל מישהו כמו רון. 

שוב אני אומר - הדיון הזה מיותר. מי שרוצה לטפל אצל צ’מפיון שיבושם לו. רק שיכיר בעובדה שהם עושים עבודה לא מקצועית ולוקחים מלא כסף. 

עריכה אחרונה על ידי Fraysa

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מדבר בהכללות, לצערי אצל לא מעט יבואנים יש הבדל ברמת המקצועיות בין מוסכי הרשת, וצ'מפיון לא חריגים במישור הזה. היו בבעלותי 3 מכוניות סקודה במשך 10 שנים, טיפלתי בשני מוסכים ("אוטובדק" ו-"איציק ודיצר") והרמה המקצועית בשניהם הייתה מצויינת. מעבר לכך, בשתי מכוניות יצא לי לממש את ה"אחריות של רצון טוב" בקלות ותוך רמת שירותיות מעולה, אז אם אתה מתבסס על שמועות וסיפורי "שתו לי, אכלו לי", אז תעבור הלאה.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כ 3 חודשים עשיתי טיפול שני לגולף שלי (2018) במוסך מורשה של VW.

בשיחת טלפון לפני הטיפול קיבלתי תשובה שניתן להגיע עם שמן מנוע שלי. קניתי 5 ל' של קסטרול ב 180 ש"ח. 1 ל' נשאר אם יהיה צורך להוסיף.

מסנן אבק מקורי עם אותו מק"ט 5Q0819653 קניתי בחו"ל ב 100 ש"ח והחלפתי אותו לבד (עבודה של 2-3 דקות).

זה היה טיפול שני. יחידות זמן 90 דקות ולא שעה. 240 ש"ח לשעה - גנבים!!! שילמתי הרבה מאוד על העבודה - 380 ש"ח כולל מע"מ.

559 ש"ח במוסך + 180 ש"ח על שמן מנוע שאני קניתי + 100 ש"ח על מסנן אבק מקורי. סה"כ 839 ש"ח.

Golf.jpg

Castrol_Magnatec_-_1.jpg

VW 5Q0 819 653 (2).jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...