Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני מבחן - ניסאן מיקרה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי דעתי מחיר גבוה אפילו מוגזם.

מקרה קודמת נמכרה בזול במבצע היה 55 אלף. איך הגיעו ל80 אלף ועוד ידיות חלונות אחוריות עם מנגנון מכאני זה ממש בושה.

גם אם הוסיפו קצת חומרים הם עדיין מפלסטיק שלא מעלה כמעט מחיר של רכב.במגמה של היום כולם רוצים לחסוך כלומר משקיעים כלום ורוצים לקבל יותר.הרי כל ייצרני רכב עושים אותו דבר הם מבחינתם יש תקציב לרכב המפתחים אמורים להתכנס ולעמוד בו. לא עשו קפיצת מדרגה אז אין שום סיבה לשלם על רכב 100 אלף רק בגלל שעשו לו מתיחת פנים ,להפך מגמה היום שמחיר הרכב אמור לרדת כמו כל מוצר חשמלי היום . כמובן יבואני רכב רוצים לגזור קופון וכמה שיותר.

1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עשו קפיצת מדרגה ענקית לעומת המיקרה הקודמת.

למה שאיביזה תעלה 80 אלף או סוויפט והמיקרה צריכה לעלות 55 אלף?

המיקרה כבר לא רכב מיני.

Sent from my iPad using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. המיקרה הקודמת הייתה קרובה יותר לרכב מיני, אבל זו גם הבעיה של המיקרה החדשה והסיבה שאנשים מרימים גבה.

עכשיו אם אנשים פה מרימים גבה, בטח שאנשים שלא גולשים בפורום חובבי רכב ירימו גבה. מה גם שהמיקרה לא נותנת להם סיבות מיוחדות לא להרים גבה.

האבזור נשמע סטנדרטי על גבול הדל/התקנה מקומית שנראית כמו תוספת בניה לא חוקית.

המתחרות מצויינות, כל אלה יציבו בפני המיקרה תחרות קשה.

בגיזרת הידניות יש מתחרות טובות מבית VAG, האיביזה. מוכחת, שוק טוב.

בגיזרת היפניות+אוטומטיות+מאובזרות יש את הונדה ג׳אז.

לי באופן אישי הן נשמעות כמו בחירות עדיפות על המיקרה, ובשום תסריט לא הייתי שוקל מיקרה במקום באותו מחיר.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בקטגוריית הידניות היא אופציה מעניינת.

אבל מה שאתה אומר לגבי הרמת גבה נכון, שמתי לב שגם בפייסבוק אנשים מתפלאים מהמחיר כי המחשבה היא- מיקרה זה רכב קטן.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אפשר לפרגן לדברים הפחות מובנים מאליהם כמו תמיכה ב AA/CP מהרמה הבסיסית ביותר.

בעיקרון לשים ברכבים AA/CP לא עולה ליצרנים שקל, אבל אני מבין מאיפה אתה בא, בכל זאת זה עסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק. המיקרה הקודמת הייתה קרובה יותר לרכב מיני, אבל זו גם הבעיה של המיקרה החדשה והסיבה שאנשים מרימים גבה.

עכשיו אם אנשים פה מרימים גבה, בטח שאנשים שלא גולשים בפורום חובבי רכב ירימו גבה. מה גם שהמיקרה לא נותנת להם סיבות מיוחדות לא להרים גבה.

האבזור נשמע סטנדרטי על גבול הדל/התקנה מקומית שנראית כמו תוספת בניה לא חוקית.

המתחרות מצויינות, כל אלה יציבו בפני המיקרה תחרות קשה.

בגיזרת הידניות יש מתחרות טובות מבית VAG, האיביזה. מוכחת, שוק טוב.

בגיזרת היפניות+אוטומטיות+מאובזרות יש את הונדה ג׳אז.

לי באופן אישי הן נשמעות כמו בחירות עדיפות על המיקרה, ובשום תסריט לא הייתי שוקל מיקרה במקום באותו מחיר.

האיביזה הידנית בארץ מרגישה זולה ועירומה למדי, לא בטוח שהיא עסקה טובה יותר מהמיקרה. בחו"ל ברור שהיא עדיפה.

אם קרסו יביאו קליאו ידנית מדור חדש שתהיה מאובזרת כמו שהקליאו הידנית מהדור הקודם היתה מאובזרת ביחס לזמן שלה אז המיקרה תהיה חסרת ערך, אבל אני בטוח שבמקרה שכזה זה יתבטא בתמחור כמו שהקילאו נמכרה ב 70 והמיקרה ההיא נמכרה ב 55. הם לא ישימו רגל לעצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתחילת הדרך הקליאו 4 עם הגיר הידני ומנוע 0.9TCE שווקה ב-85 אלף ש"ח.

בכל מקרה אני לא הייתי בונה על זה שנראה קליאו ידנית, הרבה יבואנים הפסיקו להציע את האפשרות לדגם ידני לסופר מיני שלהם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דורון באופן אישי אם אלו היו האפשרויות שלי בוחר באיביזה, אין ספק.

היא נמכרת פה שנים. יש לה שוק טוב. זה וואג, אז גם אם האבזור לא להיט (המצב במיקרה לא טוב יותר) הכל נראה טוב ובמקום. תמיד תוכל למכור אותה הלאה לבחור צעיר. מבחינת מימדים תא המטען עדיף באיביזה. היא ארוכה יותר, אבל אני לא יודע אם המרחב בפנים טוב/פחות טוב, ע"פ המימדים אני אסיק שהמיקרה לא מציגה יתרון בפן הזה. גם מבחינה בטיחותית לא רואה בשורה במיקרה ביחס לאיביזה.

גם מבחינת ביצועים, לא רואה יתרון מהותי למיקרה.

מבחינת מראה זה עניין אישי. אני מוצא את האיביזה יפה בהרבה.

אני לא מאמין שכרגע שיבחתי משהו מתוצרת וואג, זה תמיד נראה לי משעמם וגנרי, אבל מה לעשות זו עסקה הרבה יותר טובה בשוק הישראלי, בטח ש"המתחרה" עדיין ממותגת כרכב על סף המיני וזול.

גם האופציה האוטומטית, כפי שהזכרתי קודם, למחפשי יפאניות הונדה ג'אז נותנת חבילה טובה יותר במחיר של מנוע מיושן (וכנראה אמין ומוכח). יש לה שוק מדהים, האבזור מצויין, המרחב מצויין, השם מצויין.

למה לקנות מיקרה?

זו פחות או יותר גם המסקנה של יוליאן, ואני מבין אותה. אין פה משהו שבאמת גורם לה לבלוט, וגם המחיר לא להיט.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה מרווחת יותר מאחור מהמיקרה.

אבל אישית? יש מצב הייתי בוחר בניסן על פני האיביזה (ידניות).

הסלון באיביזה ניראה פשוט מאוד ובעל איכות חומרים פשוטה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה הידנית בארץ מרגישה זולה ועירומה למדי, לא בטוח שהיא עסקה טובה יותר מהמיקרה. בחו"ל ברור שהיא עדיפה.

בהתחשב בסיפור הקנייה של הפולו ידנית (להזמין ולחכות שיגיע משלוח) נראה שהאיביזה הידנית לא באמת נמכרת בפועל לאחרונה ולכן אין ממש טעם להתייחס אליה כאופציה.

נראה שפחות או יותר נשארנו בגזרה הידית עם המיקרה , הזיפת (בהזמנה מיוחדת למיטב ידיעתי) סנדרו עם מנוע חלש, MG3 מחודשת או הפולו. חוץ מהפולו והסנדרו כולן מתומחרות באזור ה80 אלף.

עריכה אחרונה על ידי yoav911gt2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי האתר שלהם היא כן נמכרת:

https://www.seat.co.il/models/new-seat-ibiza/

אני יודע שהיה צריך להגיע משלוח ממש בקרוב (שכנראה כבר הגיע?), כי נאמר לי שהרכב שלי יגיע בסביבות תחילת ינואר והרכב כבר בארץ.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי מאוד להשתחרר מביצועים שלה בmoose test, או בעגה האישית שלי "מבחן התחמקות ממכשול בכביש":

בערוץ הזה שעושה מבחנים ברמה די גבוהה נדיר לראות רכבים ש"מאבדים את זה".

מבחינתי דבר כזה פוסל רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי מחיר גבוה אפילו מוגזם.

מקרה קודמת נמכרה בזול במבצע היה 55 אלף. איך הגיעו ל80 אלף ועוד ידיות חלונות אחוריות עם מנגנון מכאני זה ממש בושה.

מכונית כמעט זהה לקליאו, המחיר צריך להיות כמו הקליאו.

אין קשר בין זה למיקרה הקודמת.

אני מתאר לעצמי הביאו את המיקרה עכשיו כי אין קליאו וקפצור בנתיים.

להשוות מכונית אירופאית מודרנית לרכב הודי מיושן לא ממש במקום

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי אותה בספרד ברמצ הגימור הגבוהה ביותר והיא מאוד הרשימה אותי. כמובן שכשזה נוגע לישראל, היבואן חייב להרוס עם גרסה שמגיעה עם טאסות. מבחינתי, הדיל ברייקר זה המובאון שמותקן בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת איבזור הגבוהה יש התראה על סטיה מנתיב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1596 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...