Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים חדשים להונדה סיוויק 2016 ספורט דיזיין

ramos7626
שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא, כאשר Goodyear עולים 450₪.

כנראה זה מה שיש להם במלאי או הרווח של הצמיגיה יותר גדול.

תיסע פעם אחת ב 3 שנים לגלגלי המגן בית דגן ותקנה צמיגים נורמליים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתרגום לעברית השם התחרבש לו קצת, צמיגי Run Flat (אל תקר) לא מונעים פאנצ'רים אלא מאפשרים לך,

במקרה שיש לך פאנצ'ר, להמשיך נסיעה במהירות סבירה לעוד כמה עשרות קילומטרים במקום לעצור בצד ולהחליף צמיג.

Sicherheitsreifen_BMK.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אז בסוף לא היתה לי ברירה כי כבר היה לי חתכים בצמיג ופחדתי לנסוע ככה לקחתי בסוף את הרייקן חברת בת של מישלין 4 צמיגים ב 1600 שח יותר טוב מאשר שיהיה לי קרע בצמיג במהלך נסיעה

גם ככה לא מתכוון להחזיר את האוטו הרבה זמן

מקווה שהצמיג לא יאכזב מהתקופה הקצרה שלי איתו

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

מקווה שהם מספיק שקטים ( בידוד רעשי כביש ברכב שלך לא מהטובים , מניסיון של חבר שיש לו רכב זהה עם dunlop FM800 )

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש.

מקווה שהם מספיק שקטים ( בידוד רעשי כביש ברכב שלך לא מהטובים , מניסיון של חבר שיש לו רכב זהה עם dunlop FM800 )

תודה גבר

אכן הרכב שלי לא הכי שקט זה נכון מאוד , קשה לנהל שיחת טלפון נורמאלית

אני גם ככה מתכון להחליף את הרכב למשהו חסכוני יותר בכיוון של היברידי ושיהיה נסיעה שקטה עדיין מתלבט איזה רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מעדכן לגבי הצמיגים

יש לי תחושה שנפלתי בפח

אומנם עברתי טסט ישר אחרי שהחלפתיי את הצמיגים , אבל היום להפתעתי חזרתי הביתה נדלקה לי נורה כתומה ויש פאנצ'ר בגלגל הימני אחורי , לקחתי את הרכב לפנצ'ריה הקרובה בהרצליה , הוא באמת עזר לי , החליף לי צמיג זמני ללא עלות ואמר שיזמין לי את צמיג מאותו סוג של רייקן חדשות (אמר שאי אפשר לתקן כי החתך עמוק מידיי)

האם הצמיגים האלה ממש עדינים ?

כשפירקנו את הצמיג ראינו שנכנס אבן קטנה בפנים קצת מוזר לצמיג חדש.

לציין שבצמיגי שואף שם לי מידה 94y ולא כמו ברישיון שזה 91w אמר לי שזה לא משנה אז סמכתי עליו , האם זה משנה ?

עכשיו צמיג חדש כנראה יעלה עוד 400 שח קיצר יצאתי בנזק

עריכה אחרונה על ידי ramos7626
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני שהצמיג נקרא בגלל אבן. נשמע כמו חוסר מזל.

וזה נכון שאין בעיה עם קוד מהירות y על זוג צמיגים אחוריים, כי הוא יותר גבוה מאשר w.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1658 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...