Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

308 מול פוקוס מול סיד - 2015-2016

yonimoses
שימו לב! השרשור הזה בן 1809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קח בחשבון שהמזגן ב308 חלש ולא משתווה לזה של היפנים קוריאנים.

לכל מי שעלול בטעות לחשוב שהמזגן חלש ב308, ולמען ההגינות, המזגן ב308 שלי הוא המזגן החזק ביותר שהיה לי ברכב כלשהו (ולמרות שאין פתחי מיזוג מאחור).

גם ב208 שאצלנו המזגן מקפיא (ושני הרכבים כהים)

מקווה שלא לאכזב חלק מכם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מצטרף להמלצה על ה-308, גרסת הסטיישן שלה מאוד מרווחת, היא מאובזרת היטב, נוחה וחסכונית יותר מהפוקוס.

הפוקוס אכן מהנה לנהיגה, אך צפופה יחסית וצריכת הדלק שלה גבוהה יחסית.

הקיה ביד מכונית מצויינת בפני עצמה אך הפוקוס והפגו בהחלט עדיפות.

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצורך האובססיבי הזה שלך להוריד את הקונים מהעץ הידוע בשם פז'ו, עלול להגיע לרוויה, לטעמי כבר הגיע מזמן. קצת מגוחך לחפש בתחתית החבית עליה המדבקה : "מה יכול להיות דפוק באוטו" ולמצוא פתאום דבר חדש ש"איך לא חשבנו עליו קודם", כמו מזגן חלש. אז אני לא יודע, יכול בהחלט להיות שהמזגן בפז'ו דפוק, אבל תצטרך להחליף ניק לפני שתמצא מישהו שיאמין לך.

איך מחליפים ניק?

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח בחשבון שהמזגן ב308 חלש ולא משתווה לזה של היפנים קוריאנים.

לא נותר אלא לאחל ל- Mazda motors corporation שה- 3 שברשותך, חלילה לא תעשה איתך טעויות.

אחרת...

אני במקומם, מצמיד לך על חשבונם מהנדס רכב בכיר, שבטעות לא ישרף איזה פיוז.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת את הסיד סטיישן ולדעתי זאת אחלה אופציה בהתאם לדרישות שציינת. מיינסטרים אמין נוח ובטיחותי עם בגז' ענק.. מה צריך יותר מזה?
במשפט אחד (טוב, שניים) הכחדת את כל מה שהוא לא מיינסטרים משפחתי (וגם הכרזת על הסיד כנוחה ובטיחותית, להבנתי אלו לא יתרונות אמיתיים שלה, אפילו לא מול המתחרות הישירות).

איזה עולם יפה יהיה פה כשכולם יקנו רק מיינסטרים משפחתי. כי למה צריך רכבים קטנים, ספורטיביים, מפוארים, שטח, הכל שטויות, כולם מעמיסים את המשפחה על הסטיישן ויאללה לקניון.

עריכה אחרונה על ידי pooh-bear

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואה שהגיבו לך על הסיד שיש בעיה עם הנוחות מאחורה לדעתי עד שלא תנסה נסיעת מבחן לא תדע כי תכלס היא רכב מאוד אמין, בטיחותי והבגאז' שלה ממש טוב מאחורה אז היא יכולה להיות אחלה של בחירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחליף ניק? בשביל מה? לספור אותך? אני לא סופר, שיהיה לך ברור שאני לא אשקיע בזה אפילו אלפית שניה.

ובכלל עניתי לזה:

אז סיג לחכמה שתיקה

1. אכן הוא ביקש לברר אפשרות למכונית עם פתחי מיזוג מאחור, לא ביקש חוות דעת המתייחסת להתפלגות עוצמת מזגנים בכלי רכב לפי מוצא אתני. כרגיל ולא חדש אצלך לא קשור לכלום למעט ניצול הזדמנות לזרוק שוב קצת בוץ. ולפחות לפי החברים שהגיבו לך, לא מבוסס יותר מדי למעט על מה שנראה כשילוב של תחושת בטן עם דעות קדומות מוטמעות היטב. המכתם הלשוני שהצבת לסיום באותיות קידוש לבנה ובצבע אדום, לא משנה את הנלעגות של התגובה, רק מעצים אותה.

2. ההצעה להחליף ניק נדמה לי מתבקשת לאור התגובות הלא מעטות כאן, לא רק שלי, שמתייחסות לרדיפה האובססיבית שלך אחרי המותג הזה על שלל מוצריו, והזיהוי שלך עם מי ששם לעצמו משימה להוריד כל מי שמתענין ברכישת רכב של המותג הזה מהאפשרות הזו. אתה בהחלט רשאי לראות בענין הזה הצעה קונסטרוקטיבית לצרכי שיקום האמינות.

3. אפשר לנהל דו שיח, גם כזה שבו צד אחד מגלה משום מה עוצמת רגש גבוהה מעט, באופן תרבותי יותר, השימוש בביטויים כמו " לא סופר אותך " או מין דרישה לשתוק מחברים אחרים, לא מכבדת אותם, גם לא אותך.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעה קצת לא שגרתית, עם פתחי אוורור מאחורה - פיג'ו 508 (אבל רק, ממש רק, אחרי מתיחת הפנים מ-2015).

היא אמנם קצת גבולית בתקציב (לא יותר מפוקוס מ-2016), ולמיטב זכרוני מגיעה עם פתחי אוורור למושבים האחוריים לפחות באקטיב ובפרימיום, ובסבירות מסויימת גם באקסס (רמת הגימור הנמוכה).

בנוסף, היא תהיה יותר מפנקת מ-308 ובלי עניין רצועת התזמון והרעידות של ה-1.2 ב-308.

מצד שני היא קצת פחות חסכונית בדלק וארוכה יותר, קצת גבולית למציאת חניה באזורים צפופים.

בשום פנים ואופן לא להתפשר על אחת מלפני מתיחת הפנים (עם 156 כ"ס), רק אחריה (עם 165 כ"ס). המנוע הקודם מאוד לא אמין.

הבאת רעיון מהסרטים :) הולך לבדוק את הנושא לעומק! תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הינה עוד רעיון, סיטרואן c4 פיקאסו.

מאחורה שלושה מושבים נפרדים ופתחי מיזוג אחוריים ועוד כל מיני פיצ׳רים כמו מגשים ותאי אחסון ברצפה.

קרדיט ל- misterb על התמונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...