Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחלת הבנייה ברכב

co_udi
שימו לב! השרשור הזה בן 6977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מי המליץ על כבל של 8 גייג, עבור לאנזר שיריץ 3 סאבים ? כמה זה.. 900 וואט ? 1000 וואט ?

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלנזר המדובר כמעט ואינו צורך זרם שכן חיברתי אותו בהתחלה על שני טרנטולות ב1 אום והוא מוציא 1200RMS ועם איזה פיוז הוא מחובר והוא לא שרף אותו? 60 אמפר,הצריכת זרם שלו היא ממש מינימלית ו8G יספיקו לו,עובדה מניסיון מעשי.

אתה גם צריל אותו להפעלה שני אום שבמקרה הטוב הוא יוציא 750RMS ואז בכלל אין לך מה לדאוג...

בנוגע לרוקפורד היה לי את ה800.2 על אותו הכבל לפני הלנזר עם אותו פיוז והוא היה שורף פיוזים של 50 אמפר אבל ה60 הזה מספיק לו,ככה שאין מה לזלזל ב8G הוא עושה עבודה טובה.

אני לא יודע אם הלנזר של אחי הוא מכושף אבל הוא לא צורך זרם ומוציא הספק בכמויות...:-)

דרך אגב אתמול הרכבתי את האלפאסוניק ולא האמנתי,למרות שהוא לא CLASS D הוא מחובר לבינתיים על כבל של 4G עם פיוז של 60A ומוציא משהו באזור ה1200RMS והפיוז של ה60 לא נשרף,אני ממש מרוצה בינתיים....

ולכל אלה שיתחילו לדבר עכשיו,בדקתי כמה פעמים כבר שזה אכן פיוז של 60 אמפר...

כמה תמונות

Picture 239.jpg

Picture 241.jpg

CONTROL IS NOTHING WITHOUT POWER - GT35R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מעוניין לכתוב את חוק האוהם מחדש ?

מה נסגר איתך ?

אתה באמת חושב שזה אפשרי שמגבר יעבוד לחינם ? לא יצרוך אמפר - ויוצא הספק "מטורף" ?

יש לי רכב כזה, את הרכב שלי אני ממלא בדלק פעם בחודשיים, ואני נוסע כל יום בערב לאילת וחוזר ...(מהמרכז)

זה נשמע לך הגיוני ? (דרך אגב, הלוך וחזור בחצי שעה..)

בטח שלא, זה לא הגיוני בדיוק כמו ההודעה האחרונה וההוכחות שהצגת.

תמדוד את המתח שיש לך ברכב, אם הפיוז לא נשרף יש אפשרות שהוא UNDERATED, או שפשוט לא הבאת אותו למצב של פתיחה.

או שפשוט - ההספק לא כזה מטורף כמו שאתה חושב, ואתה לא מביא לניצול אמיתי של המגבר.

המשתמש עזב את הפורום.

if i have seen farther than other men it is because i have stood on the shoulders of giants

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכבר אמרתי הפיוז לפי ההצהרה שלו הוא 60A אין לי שום סיבה להאמין שהוא UNDERATEDומה זה בכלל להביא פיוז למצב של פתיחה???

המתח ברכב שלי הוא בסדר גמור,גם כל שאר הרכיבים.

המגבר מגיע למלוא הפוטניאל שלו.

הרקופורד 800.2 שהיה לי היה CLASS A/B והא שרף 50 וה60 התאים לו והוא הוציא 900RMS בפועל,הלנזר שהוא CLASS D עם ניצולת גבוהה יותר על אותו הפיוז וכבל אמור להסתפק באותו הדבר.

דרך אגב ל800.2 רשום בדרישות של רוקפורד כבל 8G ופיוז 60 אמפר ככה שזה אמור להספיק ללנזר שמוציא 250-300RMS גבוה יותר עם ניצולת גבוה יותר.

לXYU אין לי כוח להתווכח עם אנשים אחרים כאן לפי דעתי אחי 8G יספיקו לך לכל אחד,רוצה דעה אחרת דבר עם MIKMIK,אין לי כוח להתווכח זו דעתי והיא מבוססת על ניסיון בפועל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אתה יודע שהמתח שלך בסדר גמור ?

איך אתה יודע שהמגבר הקודם הוציא 900 בפועל ?

איך אתה יודע שהוא צרך יותר מ50 אמפר ?

הדיעה שלך מבוססת על בורות.

מה השלב הבא, אתה גם תמציא איזה פיוזים צריך להתאים לכבלים ?

אני חושב שאתה דיי חצוף, לתת המלצות בנושא שאתה לא מבין, צריך להיות ממש חצוף בשביל לעשות מעשה שכזה.

ועוד לאחר שמתקנים אותך ...

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך אני שהמתח בסדר גמור? מדידה,14.4 כשהאוטו דולק ו12.4 כשהוא מכובה.

איך אני יודע שהקודם הוציא 900RMS? תעודת לידה שהוא הגיע איתה נותנת מושג אבל כשהוא פירק לחתיכות 4 סאבים של 200RMS לאחד כשהוא במצב חדש ורוקפורד לא זייפו בנתונים אז(לא שהם בהכרח היום...) אני יודע שהוא עבר את ה800 בקלות.

איך אני יודע שהוא צרך יותר מ50 אמפר? אההההההההה.... אולי כי הוא שרף פיוז של 50 פעמיים...

אם רוקפורד ביקשו A60 וכבל 8G לניצולת מירבית זאת אומרת שהם לא טועים...המלצת יצרן לידיעתך...אז אתה בעצם מתווכח עם מהנדסי החשמל של רוקפורד,טוב לדעת...

הבורות פה אחי לא מגיעה מהצד שלי תהיה בטוח.

אם אתה רוצה להמליץ ובדעה אחרת סבבה ,אני מדבר מניסיון ויש לי גם מספיק ידע תיאורטי ולהבא תעשה טובה ואל תתווכח עם רוקפורד,לפחות לא בהמלצות שהם נותנים למגברים שלהם.

כשהתיקון יהיה נכון להבא אני לא אתווכח,כרגע,זה לא רלוונטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אתווכח עם הבעלים של רוקפורד אם אצטרך.

אפשר לחשוב שמדובר פה במינימום איינשטיין של עולם המדע.

מגבר של 900 וואט, עם כבל של 8 גייג, באורך 5 מטר,מגבר מסוג CLASS AB.

אתה יודע מה נאמר על זה ? פריירים לא מתים, הם רק מתחלפים.

ובפעם השלישית, תפסיק להטעות ולהתווכח בנושאים שאתה לא מבין בהם.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אני גם אתווכח עם הבעלים של רוקפורד אם אצטרך" זה רק מראה כמה אתה לא מוכן לקבל דיעות מאנשים מקצועיים...

מגבר של 900 וואט כבל 8G ופיוז של 60A הנחיות של רוקפורד,סליחה אחי מצטער,להבא כשארצה ייעוץ מקצועי אני אשאל אותך ולא אשלח מייל לרוקפורד,צודק...

הוויכוח הזה נגמר,אין לי ולרוקפורד סיכוי לשכנע אותך ואין לי צורך בזה.

שיהיה שבוע טוב.

אני אפרסם עוד תמונות כשיהיו,נחזור לנושא המקורי של הת'רד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי תתחדש סוף סוף הרכבת את החיה הזאת נקווה שהוא יתן בראש במדידה....

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בשביל הפרוטוקול, שלא יהיה לאף אחד ספקות בנושא כל כך טיפשי וכל כך עצוב שהגענו לרמה הזאתי.

בואו נראה מה יש לפרי באבין להגיד בנושא.

8 GAUGE WIRE.

52 AMP CURRENT FLOW

CLASS A/B

ABOUT 430WATTS.

עכשיו כשפרי באבין אמר את דברו, אפשר לחזור לעולם המציאות.

בזה סיימתי את הדיון המעמיק והמעניין הזה.

**עריכה.

הדבר המקצועי היחיד שהבאת מרוקפורד, זה את הרמה השפלה שהם מוכנים לרדת אליה בשביל למכור מספרים מנופחים.

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוריס, בשביל מה הוא צריך למדוד מפל מתח ?

הרי רוקפורד אמרו - אז זה בסדר :) .... מה אתה דואג בוריס ...

זה מגבר קסמים .. הוא לא באמת צריך חשמל בשביל לעבוד ...

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת נראה לך שכבל 8G יכול להעביר רק 52 אמפר????

המצב באמת עצוב ונמוך...

עזוב אחי אתה מוריד את הוויכוח הזה לשפל...

תודה מיכאל,אני מקווה היום לשפץ את התיבות קצת.

בוריס המחיר לסאב כזה +מיסים משלוח והכל יוצא משהו כמו 1800-1700 לאחד.

ודרך אגב לי כבר אין את הרוקפורד אלא את האלפאסוניק,על 4G.

MIKMIK אם היה לי כוח הייתי פותח לך ספר פיזיקה חשמל בסיסי מכיתה י ומראה לך מה הזרם המירבי שיכול לעבור בכבל 8G,לפי שטח פנים אורך,התנגדות טבעית של החומר וכו,אבל אין לי ממש עצבים,גם אם אני אוכיח לך אתה עדיין תהיה עיוור לגבי זה וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, פרי באבין עיוור.. הוא לא יודע ..

זה ידוע שפרי באבין זורק מספרים לאוויר :)

(הוא גם ממש חצוף ומתנשא דרך אגב)

אתה מדבר איתי על חשמל בסיסי ?

מגבר CLASSAB שמספק 900 וואט עם כבל של 8 גייג.

ואתה מדבר איתי על חשמל בסיסי ?! :)

המשתמש עזב את הפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6977 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...