Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למחשב נייד - לשימוש בייתי , עדיפות לאחד של HP

Max.M
שימו לב! השרשור הזה בן 1991 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה HP?

דל/לנובו לא באים בחשבון?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתרחק מלנובו למרות המחירים האטרקטיביים.

כל האנשים שהכרתי במהלך הלימודים שהיה להם לנובו קנו בגלל המחיר האטרקטיבי (מחשבים עם מפרט טוב) וכולם התאכזבו בשלב כזה או אחר מאיכות הבניה הגרועה של המחשב והתבאסו שלא השקיעו עוד כמה מאות שקלים וקנו דל. (אה, גם חברה של בין אותם אנשים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מה שאתה יכול לקבל תמורת 2000₪:

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=27714

אבל, גם אם אין צורך במחשב נייד קל בגלל השימוש הביתי, כדאי להגדיל את התקציב כדי לקבל לפחות I3 דור שמיני ( ועדיף שזה יהיה I5 דור שמיני ) , כונן SSD, בלי לוותר על 3 שנות אחריות.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי, לא חובה... פשוט מכיר את כל מחלקת השירות שלהם.

חשבתי אולי יבוא לטובתי...

גם אני מכיר את השירות שלהם, יותר טוב ממה שאתה חושב (הייתי חלק ממנו במשך תקופה), והאמת שיש להם שירות מעולה.

אבל - וזה אבל מאוד גדול - זה תקף רק לדגמים עיסקיים. במקרה של דגמים ביתיים, גם השירות לקוחות ברמה נמוכה יותר, וגם התיקונים עצמם - המחשב נאסף למעבדה חיצונית, ואלוהים יודע מה קורה לו שם, פלוס זמני המתנה מתיקון גבוהים מאוד.

לנובו אני פחות מכיר, אבל אצל דל מערך שירות בארץ בנוי באותה צורה בדיוק, וגם על השירות העיסקי שלהם אין לי משהו רע להגיד. ביתי אני לא מכיר.

עוד נקודה נוספת לטובת HP במקרה שלך - אתה עובד באינדיגו/סייטקס, לא? אמורה להיות לך הנחת עובד לדעתי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מחשבי HP עיסקיים, מצאתי לך את זה בתקציב שלך:

https://www.pc365.co.il/product-17326-HP_250_G6_3VK27EA_%D7%9C%D7%9C%D7%90_%D7%9E%D7%A2%D7%A8%D7%9B%D7%AA_%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%94

רק שים לב שהוא מגיע ללא מערכת הפעלה.

צריך לקנות ולהתקין בנפרד, אולי בחנות עצמה יכולים לספק לך בתוספת תשלום.

או לא לקנות, ולשים לינוקס.

מה שעושה לך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שיש לך צורך בזה? לכל החברים שקנו לנובו יש כזה, אף אחד מהם לא משתמש בזה...

לחברה שלי יש כזה במחשב, לא משתמשת בזה (למען האמת היא משתמשת באייפד פרו כמחברת אבל זה עניין אחר...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסך מגע - לא ב 2000₪.

יש הכל, גם של HP , גם נייד שהופך לטאבלט ( כמובן, עם טאצ' ), אבל לכל דבר המחיר בהתאם.

יש לי בבית כזה :

https://www.ivory.co.il/catalog.php?id=26571

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב של ילדה בת 12. בטח שהיא מרוצה. זה אותו הדגם בדיוק כמו בלינק .

כן, יש מגע והוא הופך לטאבלט (כבד מדי בשביל טאבלט קלאסי, אבל לפעמים נוח לראות סרטים ).

האמת, יש לי את שלושת היצרנים עם בערך אותו מפרט ואותם תכונות (HP, LENOVO,DELL ).

לנובו מזדקן פחות טוב מאשר דל, למרות שכבר הייתי צריך לחזק את הגוף של DELL, בגלל הציר שהתחיל להתפרק.

HP הכי חדש (פחות משנה), הכי מהיר. לא יודע להגיד האם הוא יחזיק טוב יותר מהאחרים (בני 3).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש לנובו בן שנתיים וחצי. של אחותי בן 4.5. אפס תלונות.

כנ"ל לחבריי בלימודים.

בתקציב נמוך, לא הייתי ממהר לפסול את המחשבים שלהם, כי יש סיכוי שתקבל חומרה טובה יותר מאשר בחברות היקרות.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מתרחק מלנובו למרות המחירים האטרקטיביים.

כל האנשים שהכרתי במהלך הלימודים שהיה להם לנובו קנו בגלל המחיר האטרקטיבי (מחשבים עם מפרט טוב) וכולם התאכזבו בשלב כזה או אחר מאיכות הבניה הגרועה של המחשב והתבאסו שלא השקיעו עוד כמה מאות שקלים וקנו דל. (אה, גם חברה של בין אותם אנשים)

הייתי מתרחק מכל המלצה גורפת על בסיס יצרן.

ליצרנים שונים יש סדרות באיכות משתנה, ולא ניתן להסיק מאחת על השנייה.

יותר מכך, כמו בסלולרים, מידי פעם יוצא מכשיר עם דפקט מהותי, לכן חשוב לחקור דגם ספיציפי לפני שמחליטים. לפעמים דגמים שונים קלות מאותה סדרה, לאחד יש בעיה קשה, בגלל חומרה מסויימת, לשני לא.

בתקציב הזה חשוב להחליט על מה מתפשרים במשולש: ביצועים - מסך - גודל/משקל (איכות בנייה גבוהה אין). איכות בנייה גבוהה אין במחירים האלו.

אתה רוצה מסך טאצ', אתה מתפשר על איכותו ו/או הביצועים של המחשב, למשל.

המחשב שואדים המליץ עליו, המעבד סבבה, כונן מהיר, אבל הוא גדול והמסך ברזולוציה נמוכה (יחסית) והוא מט (מתאים לעבודה, פחות לסרטים).

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...