Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיול בישראל - השכרת רכב, פקקים, נהיגה וכ"ו

garicho
שימו לב! השרשור הזה בן 2056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כמה תשובות ותהייה אחת:

השכרתי את הרכב בהרץ. יכול להיות שעקב היותי לקוח גולד יש צי טוב יותר. ההשכרה בכל מקרה לא באיזור הרגיל אלה בביתן לקוחות גולד בחניה עצמה. זאת גם כנראה הסיבה לכך שלא קיבלתי פוקוס שחוטה מליסינג.

תהייה:

אתמול כביש החוף. פקק עקב תאונה בוינגייט לכיוון דרום. מאות מכוניות נוסעות על הנתיב תחבורה ציבורית וסותמות אפילו אותו. המשטרה לא עושה כלום לצערי. קטע מרתיח! למה הנהגים האלה חושבים שהם טובים יותר מהשאר ושהזמן שלהם שווה יותר? איפה שאני נוסע במקרים כאלה של פקק עקב תאונה מפנים נתיב אמצעי (לפעמים, לא תמיד) כדי שרכבי חירום יוכלו לעבור בקלות. פה איפה שיש נתיב מוכן חוסמים אותו....

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בארץ גם מעמד בחברת השכרה לא תמיד עוזר, ולפעמים הם אפילו לא יודעים מה זה שזה בכלל מגוכך. יש לי President circle בהרץ ופרזידנט באוויס, וצריך מזל פה...

וצריך עוד יותר מזל לשכור רכב בדיוק אחרי שחידשו את הצי, כי הם הרי מחזיקים פה ברכבים שלוש שנים ומאה אלף ק״מ בלי למצמץ בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ גם מעמד בחברת השכרה לא תמיד עוזר, ולפעמים הם אפילו לא יודעים מה זה שזה בכלל מגוכך. יש לי President circle בהרץ ופרזידנט באוויס, וצריך מזל פה...

וצריך עוד יותר מזל לשכור רכב בדיוק אחרי שחידשו את הצי, כי הם הרי מחזיקים פה ברכבים שלוש שנים ומאה אלף ק״מ בלי למצמץ בכלל.

יכול להיות שהזמנה דרך האתר העולמי של הרץ ולא הזמנה באופן מקומי משנה משהו? כי הזמנתי דרך האתר הבינלאומי והיחס היה שונה עוד מהמיילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לדעתי תהליך חידוש צי בצורה של אחת לתקופה, רכבים ישנים יחסית מתגלגלים להיות רכבים חלופיים לליסינג(אני לפני חצי שנה קיבלתי קיה ריו מודל 2013! כרכב חלופי בליסינג - רכב שכבר 5 שנים על הכביש!) או רכבי השכרה בסניפים פחות אטרקטיבים(שוב, לאנשים שמחפשים רכב חלופי זמני ולא לתייר שמשכיר רכב) ומוחלפים ברוטציה מסויימת ברכבים חדשים ולכן כמה שאני מאמין אין "תקופה" בה מחליפים רכבים בציי, לחברת ליסינג יש מלא כוח "לגלגל" רכבים חדשים/ישנים יותר - מה שכן רואים הרבה פעמים בריוויו של תיירים שברגע שיש בעיה ברכב שהם קיבלו בנתב"ג והם צריכים להחליף הם נחשפים לציי הישן יותר.

לרוב לנתבג ולסניפים התיירותים יגיעו הרכבים היותר חדשים(אני רואה לדוגמא במגרשים של החברות השכרה בחוף של תל אביב בדרך כלל רק רכבים חדשים ממש - מול זאת בסניפים בלוד,ראשון וכו' תמיד יש מגוון גילאים גדול יותר).

ניסיתי פעם בשביל הקטע לפנות ליורופקאר העולמית להשכרת רכב בארץ, ושאלתי בצ'אט באתר 2 שאלות:

1.האם אתם מספקים את הרכבים בישראל ישירות או שזה דרך קבלן משנה?

2.מה הגיל הממוצע של הרכבים שאתם מציעים בישראל?.

לשאלה הראשונה הנציגה החביבה ענתה לי "אנחנו מספקים ישירות, אין קבלני משנה"(שזה מוזר, אלבר היא הקבלן משנה בארץ של יורופקאר) ולשאלה השניה היא ענתה "מובטח לך שגיל הרכב יהיה במקסימום 6 חודשים! לא תקבל רכב ישן יותר" - שאלתי שוב כדי להיות בטוח והיא נשארה בדעתה.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי מוזר אלא אם כן משהו השתנה פה בשנתיים האחרונות.

אגב, יש לי אין סוף סיפורים על חברים כאלה ואחרים תיירים שקיבלו פה רכבים שבושה להחזיק בצי בכלל. 80,000, 90,000 ק״מ וגם יותר, עם ריחות לא נעימים ובמצב לא מזהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

אתה פוגש רכבים ישנים שמוצעים ללקוחות בנתבג?(לא גולד) רכבים עם יותר מ80 אלף קילומטר ובני יותר משנתיים לדוגמא?.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עובד בהרץ בנתבג והלקוחות גולד מקבלים יחס VIP, את הרכבים הכי חדשים שלנו ועומדים בתור קטן יחסית לדלפק עם שאר הלקוחות שאינם גולד.

טוב לשמוע. וללקוחות Five Star וPresident Circle?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתדלים שלא להוציא רכבים ישנים ביומיום אבל בתקופות עומס אין ברירה וכל החברות שולפות את הרכבים הישנים, ראיתי אפילו חברות מוציאות פוקוסים שנת 2012. נגיד השבוע היה שבוע קצת מטורף לפני ראש השנה והכל יצא פשוט הכל, אבל לקוחות גולד עדיין מקבלים תמיד את הכי טוב. על פרסידנט שמעתי אבל לא יודע לעומק מה זה, הכי נפוצים זה גולד ופלטינום. בסך הכל אני עובד תפעול זוטר אז אני לא יודע הכל בחברה ואת כל סוגי הלקוחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפעם האחרונה שהשכרתי רכב באלדן קיבלתי 208 חדשה ממש(פחות מ20 אלף ק"מ) מהסניף בירושלים.

הרכבים הישנים עוברים להיות רכבים חלופיים בליסינג וכל מיני רכבי תפעול של החברה.

כשקיבלנו רכב חלופי מחברת הליסינג 90% היו פוקוס\אקסנט\קרוז במצב לא מזהיר.

האם לחברות הגדולות יש מחויבות כלשהי כלפי החברה העולמית בנוגע לגיל הרכבים ומצבם?

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז לא בישראל אלא בוינה: הבן שלי הזמין רכב והגיע לקבל אותו - מדובר בסטיישן, חסר המדף של תא המטען. חזר למשרד וקיבל מפתחות אחרים - רכב דומה בגרסה יותר גבוהה - אבל חסרה ערכת תיקון הפנצ'רים. את זה לא מוכנים להחליף (או לספק ערכה) - אלא מציידים אותו רק בהבטחה שבמקרה של פנצ'ר יגיעו אליו תוך 30 דקות. קצת בעייתי, כיון שהחופשה שלו לא באוסטריה אלא בסלובקיה - אבל זו ההבטחה.

בינתיים תדרכתי אותו להכנס לתחנת הדלק הראשונה שנמצא ולקנות ספריי פנצ'רים או ערכת תיקון.

וכמובן התיחסתי לשרשור הזה ושאלתי האם הוא בטוח שהגיע למקום הנכון ולא נשאר בת"א.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכרתי בחגים דרך הרץ, אני לקוח מזדמן.

הרכב הראשון היה אלמרה שחוקה ושבורה עם מאה אלף קמ, סכנת נפשות כי הברקסים היו דפוקים.

החליפו לי לאופל אסטרה סטיישן שבורה, עם מנורת check engine , דלוקה וברקסים כל כך רכים שאני מרגיש כמו במשפחת פלינסטון, מזעזע. הצמיגים נראים משנת 1972, לדעתי אני אשלח את התמונות להרץ העולמית שיבינו שיש פה רק חובבנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז לא בישראל אלא בוינה: הבן שלי הזמין רכב והגיע לקבל אותו - מדובר בסטיישן, חסר המדף של תא המטען. חזר למשרד וקיבל מפתחות אחרים - רכב דומה בגרסה יותר גבוהה - אבל חסרה ערכת תיקון הפנצ'רים. את זה לא מוכנים להחליף (או לספק ערכה) - אלא מציידים אותו רק בהבטחה שבמקרה של פנצ'ר יגיעו אליו תוך 30 דקות. קצת בעייתי, כיון שהחופשה שלו לא באוסטריה אלא בסלובקיה - אבל זו ההבטחה.

בינתיים תדרכתי אותו להכנס לתחנת הדלק הראשונה שנמצא ולקנות ספריי פנצ'רים או ערכת תיקון.

וכמובן התיחסתי לשרשור הזה ושאלתי האם הוא בטוח שהגיע למקום הנכון ולא נשאר בת"א.

נשמע שהולך להיות לי כיף,

הזמנתי רכב מאוסטריה, אטוס לוינה ואשכור שם את הרכב על מנת לעבור איתו לסלובקיה ואולי גם יום אחד לפולין, חשבתי שיהיה לי ראש שקט כי מדובר במדינה שאיננה מזרח אירופאית לשעבר, ומהרושם שלי ברוב המדינות קיבלנו רכבים במצב יותר טוב במדינות כאלו (גרמניה, הולנד וכו') מאשר במדינה כמו רומניה.

אפשר לדעת באיזו חברה מדובר? אולי הזמנתי את הרכב מאותה חברה ואבטל אם זאת רמת השירות.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2056 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...