Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש ייעוץ בקניית רנו קליאו GT 2015

orportal
שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

טוב אז ככה, די התאהבתי ברנו קליאו 2015-2016 וכרגע אני מחפש חוות דעת לגבי הרכב.

מצאתי רנו קליאו שנת 2015, גימור GT, מנוע 1.2 טורבו, יד 1 עם 47 אלף קילומטר - ממגרש בעפולה.

אמנם עוד לא הגעתי למגרש לבדוק את הרכב אבל אשמח לקבל עצות למה חשוב לבדוק ברכב הנ"ל לפני שאני מגיע.

חשוב לי לדעת בהיבט של מחיר אחזקה (חלקי חילוף, טיפולים וכו'), בעיות חוזרות ונשנות שקיימות ברכב אם בכלל, ירידת ערך ואם יש דברים נוספים שכדאי לדעת אשמח.

המחירון של הרכב הוא 65 וכרגע המגרש מוכר ב56, עדיין שווה לקנות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לקנות ממגרש? זה חברה מוכרת או מגרש פרטי? יש הרבה קליאו מסתובבות בשוק הפרטי חלקן גם GT.

לרוב למגרשים פרטיים מגיע הסחלה, או רכבים בעייתים או רכבים ששוקמו מתאונה (אפשר למצוא מציאות אבל נדיר) תסרוק את השוק הפרטי לפני ואם אתה הולך למגרש תבדוק ב7 עיניים כל דבר,כולל היסטוריה ביטוחית מלאה מהמסלקה, היסטוריית טיפולים מהיבואן ומכון בדיקה מרוחק לבחירתך.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא חברת טרייד אין/ליסינג מוכרת,אל תבזבז אפילו את זמן הנסיעה והכסף שתשלם עבורה רק בשביל להתאכזב.

רוב המגרשים הפרטיים של סוחרי האות השביעית של הא"ב רק מנסה לדוג אנשים תמימים -במקרה הטוב אתה מכיר קצת את האזור ותתעקש על בדיקה במקום שאתה מכיר- ואין כ"כ הרבה איפה לבדוק שם ובמקרה הרע אתה מועמד להיות קורבן של הקומבינה המושלמת.

אתה חושב,שבאמת אם הרכב נקי סוחר יבקש על רכב כזה "שמור"- עם ק"מ נמוך,יד ראשונה,ללא תאונות לא מעט מתחת למחירון- לי רק המחיר חשוד.

באופן כללי (לא מכיר את ה GT) היו תלונות פה ושם על מחשב גיר- תקלה שכל מוסך לוקח משום מה מחיר אחר לסדר אותה- כל מחיר בין 3,000-6,000 הגיוני.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיטי זאת רמת איבזור.

הקליאו רכב זריז ובנתיים לא יקרה לאחזקה, מחירים ממוצעים.

המושבים נוחים ( קדמיים) אבל חסרה לי יותר תמיכת צד, מאחור לברכיים לא הכי מרווח.

בעיר הרכב נוקשה ופחות אהבתי את תפקוד התיבה.

אישית היתי מחפש פיגו 208 עם מנוע טורבו, תקבל רכב נוח יותר ותיבה אמינה יותר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שמעתי על בעיות אמינות בתיבה של הקליאו. אין מה להפחיד סתם.

כמו שאמרנו לפני, הקליאו נמכרה הרבה למגזר הפרטי. תמצא רכב מאדם פרטי ולא ממגרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיות.

בקליאו, בקפטור, יש פה בפורום שירשור לגבי הבעיות ואתה רואה לא מעט, גם בפייסבוק נתקלתי בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יש בעיה בגיר אבל זה לא ברמה של DSG גם מבחינת תדירות וגם מבחינת מחירי תיקון.

הקליאו אחלה של רכב אבל מומלץ לעשות נסיעת מבחן רצינית, בעיקר בעיר, כדי לבדוק אם הוא נוח לך ואם אתה אוהב את איך שהגיר מתנהג (רובוטי דו מצמדי), פיג׳ו 208 אקטיב מאובזרת כמו שאמרו פה זו גם אופציה שאמורה להיות מצויינת והיא באה עם גיר אוטומטי סטנדרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברמה של dsg כי הקליאו גם נמכרת ונמכרה במספרים הרבה יותר נמוכים,לכן אולי גם שומעים פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היחס בין רכבים ידנים לאוטומטים שם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופר-מיני לדעתי עדיין הרוב המוחלט במערב אירופה הוא ידני.

מצד שני באוסטרליה וגם במזרח הרחוק נמכרות הקליאו עם השילוב מנוע-גיר הזה והוא נפוץ יותר מהידני.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2072 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...