Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לא מבינה כלום במכוניות, בבקשה תעזרו!

yam
שימו לב! השרשור הזה בן 7009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יו..איזה פורום מעולה, אתם ממש מצחיקים, קראתי את כל סיפורי הזוועה של קניית אוטו יד שניה..

מזדהה עם כל מילה.

אשמח לשמוע את דעתכם המלומדת:

דייהטסו סריון שנת 2000 , 170,000 קילומראז' מחברת השכרה(אוויס), אוטומט, מנוע 1000, 25 אלף שקל .

אני יודעת שהקילומטראז' בשמים ויש שאמרו לי להתרחק מזה כמו אש..אבל האוטו ממש חמוד וזול!

מה לעשות, יש מצב שבבדיקה יגידו שהכל בסדר, שווה לנסות? חברת ההשכרה מתחייבת, שהמנוע גיר ושלדה תקינים, מה נראה לכם? אני קונה מאוויס, והם נותנים אחריות ואמרו לי שם שהם לא קונים כל רכב ובלה בלה בלה ויש לי תמיד אפשרות של טרייד אין אצלם ושאני יכולה לבדוק בכל מקום...

בקיצור, אני נורא נאיבית, הא? טוב, זו פעם ראשונה שאני מתעסקת בזה, אין לי שמץ של מושג וכל הידידים הגברים שלי (תמיד אומרים לי "לכי עם גבר כשאת מחפשת רכב", שוביניזם!) או הומואים או טחונים בכסף שבחיים לא קנו רכב משומש....

בבבבבקשה אל תדכאו אותי..אני מחפשת כבר המון זמן את האוטו הזה....וכל המוכרים הפרטיים שראיתי עד היום היו לא אמינים.....תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך,

יעזור אם תפרטי מהו התקציב המקסימלי שעומד לרשותך (זה שאפשר לקנות אוטו ב25K לא אומר

בהכרח שצריך לקנות אוטו ב25K, אם אפשר שלא), מהו השימוש שתעשי ברכב (לרבות הקילומטראז'

המתוכנן), ודרישות אחרות כלשהן (לפי סדר עדיפות).

מקניה מחברת השכרה יש יתרונות ויש חסרונות. כמו בכל דבר בחיים, חוץ מכסף, אולי.

היתרונות כבר ברורים לך: הרכב נקנה מגוף גדול ואמין, ובזול.

החסרונות, כנראה שברורים אף הם: הרכב עובר חיים קשים, קילומטראז' אסטרונומי, מאוד קשה למכור אח"כ.

170K זה הרבה, מאוד. אם היית עושה 6K בשנה, אז אולי.

אבל אם אתה עושה 25K בשנה, מהר מאוד את עלולה להגיע לקילומטראז' הקריטי, שבו

דברים גדולים ויקרים מתקלקלים (אף אחד לא יודע מהו אותו קילומטראז', כמובן, אבל 200K זה

כבר הרבה מאוד).

בקיצור, זמן לחשוב ולחזור אלינו.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנשמע מתאים ככפפה לידך הענוגה אבל,

אני אישית לא הייתי קונה את הרכב אני מתאר לעצמי שהמנוע,גיר וכד' על ערש דווי.

אומנם מכוניות מהשכרה ומליסינג בדרך כלל מקבלות טיפולים בזמן,אבל את הרכבים האלה "קורעים",במיוחד שהמנוע הוא כל כך קטן ולא בנוי ללחיצות מסיביות,אני הייתי נמנע.

(לשם השוואה כמה המנוע קטן,אני בטוח שכמה מחברי הפורום היו סוחבים את האוטו בעצמם בעליות במקום לחכות שהוא יסחוב בצורה נאותה.:-P )

את יכולה למצוא רכבים פרטיים גם במחירים דומים ובמצב יותר שפוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברות ההשכרה הגדולות מתחזקות את הרכבים שלהם בצורה טובה למדי,לחברה שלי יש בדיוק רכב כזה שהיא קנתה גם מחברת השכרה ולא היו בו שום בעיות, מידי פעם אני נוהג בו (כששלי מתקלקל).הרכב יתאים לך מאוד במידה ואת מאותם אנשים שרוצים רק להגיע מנקודה לנקודה וזהו.יתרה מכך היא מאוד חסכונית,ועלויות תחזוקה ביטוח וטסט זולות.

אז אם את קונה,תתחדשי ושיהיה במזל ,והעיקר לנסוע בזהירות .

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אני אכן נקבה במצוקה.

יש לי 30,000 שקל. כבר נמאס לי לחפש אוטו ואני די מיואשת.

אני ממש רוצה את הסיריון, וזה מה שאני מחפשת כרגע ואני מעדיפה מהשכרה אוליסינג ולא מפרטי.

לגבי השימוש: בית- אוניברסיטה (10 דקות נסיעה), בית - קניון (7 דקות), בית-מרכז ת"א.

אוףףףףףףףף...אני מוכנה לשלם דמי תיווך למי שימצא לי אוטו (אבל רק אוטומט ולא בלבן!).

אני רוצה עוד קצת לרטון- אוווווווווווווווווווווווף, למה כולם רמאים ולמה אין לי עוד כסף!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב שנשמע מתאים ככפפה לידך הענוגה אבל,

אני אישית לא הייתי קונה את הרכב אני מתאר לעצמי שהמנוע,גיר וכד' על ערש דווי.

אומנם מכוניות מהשכרה ומליסינג בדרך כלל מקבלות טיפולים בזמן,אבל את הרכבים האלה "קורעים",במיוחד שהמנוע הוא כל כך קטן ולא בנוי ללחיצות מסיביות,אני הייתי נמנע.

(לשם השוואה כמה המנוע קטן,אני בטוח שכמה מחברי הפורום היו סוחבים את האוטו בעצמם בעליות במקום לחכות שהוא יסחוב בצורה נאותה.:-P )

את יכולה למצוא רכבים פרטיים גם במחירים דומים ובמצב יותר שפוי.

המנוע ה"קטן" הזה מפיק 72 כ"ס לטון ,אין לו בעיה להגיע די מהר ל-140

כבר נבדק.

אז בבקשה לא לזלזל

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע ה"קטן" הזה מפיק 72 כ"ס לטון ,אין לו בעיה להגיע די מהר ל-140

כבר נבדק.

אז בבקשה לא לזלזל

שהוא די חדש הוא מנוע "מספיק" לרכב כזה.

עם כל הכבוד למנוע,מנוע 2000 ב170000 ק"מ כבר לא יהיה אותו הדבר אז מה עם מנוע 1000 ,למרות שמדובר ברכב קטן,אל תשכח שהוא אוטומט=עוד מגבלה.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסי לחפש גם יונדאי אטוס שנת 2000,שתיכנס(בלחץ)לתקציבך,רק הבעייה שהן נחטפות במהירות.זולה,אמינה וחסכונית,אידיאלית לשימוש עירוני(בלבד).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע לך לא להתקרב לרכב הזה... למה ? שתי סיבות:

1. את יכולה למצוא בתקציב שלך רכב פרטי עם קילומטרים פחותים בהרבה;אע"פ שאני חושב שדייהטסו סיריון זה סוג של קלקר עם מנוע זעיר יש מספיק כאלה בשוק החופשי ותוכלי למצוא אחד באמת באמת יפה.

2. כפי שאני יודע חברות השכרת הרכב לא מחזיקים רכבים קטנים כל כך הרבה זמן ועם קילומטרים רבים כל כך ובנוסף כתבת שהרכב מחברת אוויס מוזר שאני לא רואה אותו כאן:

3. נסי למצוא גם גטס, שרייד ואפילו סוויפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה התקציב שהוצע כאן לסיריון הוא התקציב המצוי בידה ,לכן הגטס יורדת.

הסיריון רכב נחמד אם תמצאי עם קילומטרז' סביר.

לפי הדרישות שלך המועמדות הן סיריון,שרייד או (אבל לא כל כך מומלץ סוויפט).

מה שתמצאי במצב טוב,קחי.

(אטוס בעלת נפח מנוע יותר קטן וגם קטנה יותר...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גטס ב 25,000...למה לא מזדה 6,לדוגמא?צר לי לאכזב אותך,אבל נישמתך תפרח הרבה לפני שתימצאי מכונית ראוייה...תתאזרי בסבלנות,והמכונית הטובה הראשונה שתימצאי,תיקני.את היונדאי אטוס 2000 שהיתה לי מכרתי 40 דקות(!)לאחר שפורסמה,שלא לדבר על מבול הטלפונים,כאילו היתה מכונית מכוכב אחר!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. נסי למצוא גם גטס, שרייד ואפילו סוויפט.

אוי אוי אוי... מילא גטס (שלא נמצאת בתקציב בכל מקרה), ומילא שרייד שהיא עוד נורמלית (אבל בתקציב היא מודל 98 ומטה) אבל סוויפט? זוועת עולם...

אוטומטית קטנה בתקציב הזה? באמת לא פשוט. אם חשקה נפשך בסיריון, פשוט חפשי אחת אחרת עד שתמצאי. זו שהעלית בחכתך היא לא ממש מציאה...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאילו היתה מכונית מכוכב אחר!

למקרה שלא ידעת... אה :wink:

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7009 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...