Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתלבט האם עדיף לרכוש קאיה פיקנטו או פז'ו 208 ACCESS

drormik
שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפיקנטו חדשה- 0 קמ בליסינג (מנוע 1.25) תעלה כ 68 אלף

הפז'ו 208 חדשה - 0 קמ (2018) מנוע 1.2 כ 72-73 אלף

לשני הרכבים 3 שנים אחריות

מה דעתכם מבחינת - נוחות נסיעה, עלויות טיפולים צריכת דלק (הרכב לא יסע יותר מ 10 אלף שנתי), בטיחות, ושווי אחרי 4-5 שנים

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור נסועה כזו הייתי הולך על רכב מיד 2 בן שנה\ שנתיים , ספג חלק גדול מאובדן הערך ועדין מדובר על רכב כמעט חדש ...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוחות נסיעה, צריכת דלק , מרווח פנימי וביצועים -208.

בטיחות- ל208 ציון ריסוק של 5 כוכבים ,אבל מ2013 , לפיקנטו 4 אבל מ2017.

לשתיהן יש בלימה אוטונומית.

עלויות טיפולים אין לי מושג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבור נסועה כזו הייתי הולך על רכב מיד 2 בן שנה\ שנתיים , ספג חלק גדול מאובדן הערך ועדין מדובר על רכב כמעט חדש ...

בדקתי ביד2 - ירידת ערך של עד 10,000 ש"ח אחרי שנתיים (כנראה אנשים מתמחרים ממחיר מחירון מלא, ולא מהמחיר שמוכרים ב- 0 קמ)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם בדקת ביבואן עצמו אבל שם יש לך 7 שנות אחריות על הפיקנטו. מבחינת נוחות נסיעה וביצועים הפיקנטו לוקחת אבל מבחינה בטיחותית נכון שיש לפיקנטו מערכות מאוד מתקדמות אבל הפז'ו קצת יותר בטיחותית בעיקר בגלל כל המבחני ריסוק שעבר וכדומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריסוק 108:

https://cdn.euroncap.com/media/4787/

euroncap_peugeot_108_2014_4stars.pdf

ריסוק פיקנטו:

https://cdn.euroncap.com/media/38752/euroncap-2017-kia-picanto-datasheet.pdf

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כוח המנוע זה שולי בעינייך, הייתי הולך על הפיקנטו.

ככול הניראה תשמור יותר על הערך, ובנויה בצורה שתחזיק יותר טוב בנסיעות עירוניות קצרות(אני מניח שזה מה שיהיה אצלך, תקן אם אני טועה). פחות חסכונית, אבל לקילומטראז שלך זה מאוד שולי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיקנטו תשמור יותר על הערך לדעתי והיא מאוד נוחה ומאובזרת אז אני חושב שהייתי הולך בכיוון שלה, ניסית לבדוק מה נוח לך יותר? אגב גם אם תרצה להחליף אותה בעתיד לדעתי לפיקנטו יהיו יותר ביקוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כוח המנוע זה שולי בעינייך, הייתי הולך על הפיקנטו.

ככול הניראה תשמור יותר על הערך, ובנויה בצורה שתחזיק יותר טוב בנסיעות עירוניות קצרות(אני מניח שזה מה שיהיה אצלך, תקן אם אני טועה). פחות חסכונית, אבל לקילומטראז שלך זה מאוד שולי.

מה הכוונה בנויה יותר טוב לנסיעות קצרות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה משווה מכונית מיני למכוניות סופר מיני. תעשה סיבוב בשתיהן ותחליט מה מתאים לך.

מבחינת כוח מנוע ומרווח הפיג'ו לוקחת בהליכה. מבחינת סחירות, סביר שהפיקנטו תסבול מעודף היצע לכן לא הייתי ממהר להחליט שהיא תהיה סחירה יותר.

מבחינת אבזור אם מדובר ב-0 ק"מ הרי שמדובר בגירסת ה-LX של הפיקנטו ואז גם האבזור די דומה (ודל).

הפיקנטו עם מנוע אטמוספרי (לא טורבו) ולכן מתאימה יותר לנסיעות עירוניות קצרות שמנוע מוגדש ( כמו של ה-208 ) פחות אוהב אותן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע אם בדקת ביבואן עצמו אבל שם יש לך 7 שנות אחריות על הפיקנטו. מבחינת נוחות נסיעה וביצועים הפיקנטו לוקחת אבל מבחינה בטיחותית נכון שיש לפיקנטו מערכות מאוד מתקדמות אבל הפז'ו קצת יותר בטיחותית בעיקר בגלל כל המבחני ריסוק שעבר וכדומה.

" מבחינת נוחות נסיעה וביצועים הפיקנטו לוקחת " are we sure ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש תמורה לכסף, נוחות ובטיחות ה208 לוקחת ללא ספק.

זאת השוואה של מיני מול סופר מיני וה208 זה הרבה יותר אוטו.

אם אתה מחפש סחירות

ושמירת ערך הפיקנטו תהיה יותר טובה בזה.

נשאלת השאלה האם אתה קונה רכב בשביל לסוע בו או בשביל למכור אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי בשני הרכבים כאופציה לקנייה, ה208 בחירה קלה. זאת כבר לא פיג'ו של פעם עם המוניטין הלא טוב.

מנוע שרץ כמה שנים בלי תלונות,גיר 6 הילוכים יפני.

ברור שחייבים להיות כמה ניואנסים מעצבנים של פיג'ו כמו שוטף שמשה אחורית שנוזל ועוד כמה כאלה אבל זה זוטות.

לך על הפיג'ו בלי לחשוב פעמיים.

אגב פיקנטו 0 ק''מ כנראה לא תקבל 7 שנים אחריות.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוודאות לא מקבלים 7 שנים

נסעתי בשני הרכבים כאופציה לקנייה, ה208 בחירה קלה. זאת כבר לא פיג'ו של פעם עם המוניטין הלא טוב.

מנוע שרץ כמה שנים בלי תלונות,גיר 6 הילוכים יפני.

ברור שחייבים להיות כמה ניואנסים מעצבנים של פיג'ו כמו שוטף שמשה אחורית שנוזל ועוד כמה כאלה אבל זה זוטות.

לך על הפיג'ו בלי לחשוב פעמיים.

אגב פיקנטו 0 ק''מ כנראה לא תקבל 7 שנים אחריות.

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...