Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכן בבניין מדביק לי מדבקה אין חניה במקום שמותר לחנות

שימו לב! השרשור הזה בן 2239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מכיר את הבניין הזה, אני באמת חושב שהחנייה הזאת אסורה אבל תראה מה רשום בטאבו. כאילו אם אתה חונה שם (או מישהו אחר) אז מי שנכנס ויוצא צריך לתמרן במקום צפוף, ואין מעבר של 2 רכבים בו זמנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כבר נכתב על ידי פות"ש שסידרו כך שזה ישמש רק ליציאה לכן החניה שם לא מפריעה לתנועת היוצאים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון קטן:

אני כבר מספר ימים חולה אין לי ממש כוחות ללכת להגיש תלונה, תחילת שבוע הבא אני אגיש.

ניסיתי פעם אחת לרדת בבוקר לרכב בשעה שהוא אמור לבוא ולא ראיתי אותו,

הורדתי את המדבקות בשנייה עם מים חמים וכבר כמה ימים שהוא לא שם מדבקות בחזרה, כנראה קיבל שכל.

אבל עדיין אני אגיש תלונה.

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שהוא קורא נאמן של הפורום והחליט לא להתחכם

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רק שלא יעבור לאמצעים דרסטיים יותר ממדבקןת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נראה לי שאלו "חניות אורחים" מסומנות, זה יותר נראה כמו חניה על כביש הגישה לחניון הבניין. מצטער, אני לגמרי מצדיק את המדביק, גם אם השיטה בה הוא נקט היא לא בדיוק חוקית.

יש סיבה למה כביש הגישה תוכנן רחב, וזה כדי לאפשר לשני רכבים לעבור בו זמנית. כאשר רק רכב אחד יכול לעבור זה יוצר מפגע בטיחותי.

איך אתה יכול להצדיק השחתת רכוש???? המדבקות האלה לא חוקיות גם אם יבוא שוטר וישים אותם. זה השחתת רכוש לכל דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת הנקרא, אני לא מצדיק את שיטת הדבקת המדבקות שהיא עבירה פלילית, אני חושב שהצדק נמצא עם המדביק ולא אצל פותח השרשור שחונה במקום אסור.

ישה, החנייה הזו אינה חוקית וגם ועד הבית לא יכול לקבוע שהיא חוקית או מוסכמת. דרכי גישה לחניות מסומנות בנספח הפיתוח או התנועה/חניה של התב"ע, ואם חברנו ישיג את זה הוא כנראה יגלה שהיא סומנה כדו סיטרית ולבטח שאינה מסומנת ואינה מיועדת לחניות.

כמו שניתן לראות אין שם שום שילוט של "אין כניסה" וסיבה נוספת שעושים דרך גישה רחבה היא כדי לאפשר גישה לכוחות ההצלה במקרה של שריפה או אסון.

אז בבקשה, כל נימוק של זו חניה חוקית או מוסכמת לא תקף כאן.

building.jpg

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הועד בית אלו חניות אורחים, במשך 20 שנה לא היה בעיות לאף אחד,

שני רכבים בו זמנית לא יעברו כי מיד אחרי השלושה חניות אורחים יש חניות פרטיות מסומנות בטאבו,

השער הזה זה יציאה מהחניון, יש שם שלט אין כניסה,

ומהצד השני אפשר להיכנס (שם אין חניות אורחים ואין אפשרות להיכנס ולצאת בו זמנית)

אפשר לראות בתמונה שצילמתי שאיפה שרשמתי 3 שיש רכבים מחנים וגם בצד ליד, אין סיכוי לעבור שני רכבים ביחד.

לא תמרור תקני, שלט שהועד בית שם.

מחר אני ארד לרכב בדיוק בשעה שהוא יוצא כי אין לי כח לקבל עוד מדבקות,

ננסה לדבר איתו מחר נראה מה העניין למה הוא לא קונה לעצמו שלט,

ומיד נקפוץ למשטרה.

כנראה לאור מצוקת החניה הוחלט כי ייכנסו מצד אחד ויצאו מצד שני ויתווספו על ידי כך מקומות לחניה.

לכן גם אם זה לא לפי כל דקדוקי החוקיות, הרי זה פתרון נכון, ובוודאי לאופנוען אין היתר להשחית את הרכוש של האחר.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הבעיה היא שהוא רוצה לעבור ברווח , תסדרו לו שביל מהצד השני של עמוד החניה , על הדשא עם כמה משתלבות ותסגרו עניין.

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנת הנקרא, אני לא מצדיק את שיטת הדבקת המדבקות שהיא עבירה פלילית, אני חושב שהצדק נמצא עם המדביק ולא אצל פותח השרשור שחונה במקום אסור.

ישה, החנייה הזו אינה חוקית וגם ועד הבית לא יכול לקבוע שהיא חוקית או מוסכמת. דרכי גישה לחניות מסומנות בנספח הפיתוח או התנועה/חניה של התב"ע, ואם חברנו ישיג את זה הוא כנראה יגלה שהיא סומנה כדו סיטרית ולבטח שאינה מסומנת ואינה מיועדת לחניות.

כמו שניתן לראות אין שם שום שילוט של "אין כניסה" וסיבה נוספת שעושים דרך גישה רחבה היא כדי לאפשר גישה לכוחות ההצלה במקרה של שריפה או אסון.

אז בבקשה, כל נימוק של זו חניה חוקית או מוסכמת לא תקף כאן.

התמונה ישנה, אני אעלה בהמשך היום צילום שרשום אין כניסה על הבניין.

אם הוא מוכן להשקיע מכספו שיעשה.

הועד בית לא ישקיע על עצלן אחד שלא רוצה לפתוח את השער,

הקטע הכי מצחיק הוא גר יותר קרוב לשער השני ובשער השני יש מספיק רווח לעבור בלי לפתוח את השער.

הוא יעשה את כל הסיבוב להגיע עד השער עם החניות ויבכה שהוא לא יכול לעבור.

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הבעיה?

אם החניות לא רשומות, ימחק סימון החניה ולא יחנו שם.

מנגד, יאריכו את המחסום כך שאף אחד לא יוכל להכנס עם כלי רכב כלשהו נגד כיוון התנועה, והכל יהיה כחוק וכולם מרוצים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים יש רווח שמאפשר לעגלות לעבור לאורך ולא מאפשר למכונית להיכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2239 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...