Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת מראות

שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכם,

צריך את עזרכתם אני רוצה לצבוע את המראות של האוטו שלי שהן מגיעות במקור רק פלסטיק שחור בלי צבע אפשר בבקשה הסבר איזה חומרים צריך לקנות כדי לעשות את העבודה לבד?

Volkswagen POLO 6R

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשייף יד אחרונה עם נייר שיוף עדין , תרכוש ספריי צבע בסיס , רסס 2\3 שכבות עם 30 דק+- בין כל שכבה , ואז התחל לרסס את הצבע שאתה מעוניין לצבוע , במידה ואתה רוצה צבע מקורי , פנה ל "טופ קולור" בת"א שיכינו לך פחית צבע לפי קוד צבע שתביא להם , בסוף גימור עם ספריי לקה עם אותה כמות שכבות , לבסוף אחריי יבוש מלא של כמה ימים בשמש , קח נייר מים ותעשה שלייף סבון בקטנה ואז פוליש ווקס .

זה היה מהיר ככה לפני השינה בלילה , לילה טוב לכולם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני במקומך מדביק מדבקות, באיזה צבע שתבחר לטעמך ולא מתעסק עם

התייבש הצבע או נזל קצת. הרבה יותר מהיר וזול ויש מלא מקצוענים שעושים

זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פריימר ושיוף קל עם 400/600 ולאחר מכן צבע.

אם יש לך טאץ' אין כל בעיה לעשות עבודה יפה ללא נזילות,

זה חלק קטן ונוח לצביעה ולדעתי בלבד כמובן, הרבה יותר יפה ממדבקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2470 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...